Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 21:04, mazi606 napisał:

mam pytanko kupiłem motke v980 na allegro w tym tygodniu powinna przyjść i w zestawie nie ma
płytki z oprogramowaniem oto moje paytanko jaki program jest najlepszy do wgrywania dzownków
tapet skórek wyrzucania rzeczy które mi się nie podobają i wgrania nowego softu i skąd go można
ściągnąć najlepiej w polskiej wersji?????????


On ma wejście przecież na kartę i można wgrywać bez potrzeby programu chociażby przez slot kart lub usb i sam tak robię przy swoim telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 21:04, mazi606 napisał:

mam pytanko kupiłem motke v980 na allegro w tym tygodniu powinna przyjść i w zestawie nie ma
płytki z oprogramowaniem oto moje paytanko jaki program jest najlepszy do wgrywania dzownków
tapet skórek wyrzucania rzeczy które mi się nie podobają i wgrania nowego softu i skąd go można
ściągnąć najlepiej w polskiej wersji?????????

zrobisz sobie telefon jako dysk wymienny (coś takiego jak pendrive)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego programu żeby skonwertować plik avi na 3gp lub mpeg4 i żeby nie miał limitów a jeśli juz to 100 mega.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Motorolkę V360....
...ale trochę ją poniszczyłem...

Bawiłem się ostatnio w zmienianie softów.
Znalazłem taki wyrąbany w kosmos z trójwymiarowym menu, dodatkowymi aplikacjami i innymi bajerami.

Zadowolony z siebie wgrałem go do fona, włączam go a tu mi się jakiś simlock wgrał :P
Najgorsze jest to że na stronie z której ściągałem nie pisało nic na ten temat i nie wiem na jaką sieć ten simlock jest założony (napewno nie na żadną polską - sprawdzałem wszystkie możliwe karty sim - Play, Era, Orange itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:57, pitors89 napisał:

Fon jest dobry, ma wiele bajerów,bardzo dobry aparat,ale ma dżojstik,który się często psuje
w SE.

no fakt joy do bani ale na allegro za 5 zł jest, a wymiana ponoć banalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko motka v980 jutro mi przyjdzie i czytałem że orginalny soft vodafone jest do d*** tepetki itd. i czy wie ktoś jak wgrać softa monster dzięki któremu np. można nagrywać filmiki po 12 i pół minuty, mieć wywalone standardowe tapety, dzwonki, uaktywnione funkcje, których nie ma w standardowym sofcie, uaktywniony lewy i prawy soft key i smartkey, można wgrywać skórki, dodany plik audio_cfg pogłaśniający dzwięk dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Sony Ericssona W200i. Powiem tyle - szczerze polecam! Telefon niedrogi, doskonale brzmi, lecz nie jest bez wad. Pierwsza, która rzuca się w oczy, to slot na karty. Niestety na najdroższe możliwe, czyli Memory Stick Micro (M2). Wiem, na Allegro można kupić 1 GB za niecałą "stówkę", ale to nie jest zbyt tani szpas... Drugi minus to "oszukane" wejście mini-jack - potrzeba adaptera, co właściwie jest kitem. Ale do końca wakacji są darmowe głośniki - wystarczy się zarejestrować na stronie. POLECAM! Ocena: 5/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się