Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja używam Samsuga E 250 i mogę powiedzieć że jestem z niego bardzo zadowolony, dzięki niemu nakręciłem z 5-10 filmików z czego 7 zamieściłem na YT, a jeśli chodzi o jego aparat to dobry jest do robienia zdjęć pejzażowych bo na portrety to tak nie za bardzo, poza tym ma jeszcze mp3 dyktafon, BT (bez tego ani rusz) wyświetlacz 128x160. Ogólnie jest super po 3 dniach pada bateria ale po 3 godzinach ładowania już jest naładowany. Szkoda tylko że nie ma IrDY, no ale nie można mieć wszystkiego, a telefon bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
V3 jest zupełnie inna niż V3x. V3 jest oparta na starym oprogramowaniu i bebeszkach :) V3x to całkowicie co innego :) IMO krok naprzód w motorolach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:25, Marth napisał:

Co sądzicie o N73 lub W810i? Zastanawiam się nad zakupem... Po poczytaniu kilku recenzji wypadło
na N73, ale słyszałem, że klawisze strasznie niewygodne. Jak to w końcu jest?

Prawda co do tych klawiszy. Są bardzo małe i w dodatku zbite "w kupę" przez co dosyć ciężko pisze się SMSy. Ale sama komórka bardzo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:25, Marth napisał:

Co sądzicie o N73 lub W810i? Zastanawiam się nad zakupem... Po poczytaniu kilku recenzji wypadło
na N73, ale słyszałem, że klawisze strasznie niewygodne. Jak to w końcu jest?

Hmm.. zastanawiasz się na 2 bardzo dobrymi telefonami, ja bym wzioł Nokie N73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:39, Marth napisał:

Dzięki. Będę wybierał pomiędzy tymi dwoma telefonami.


Z czystym sumieniem mogę polecić N73. Pod koniec sierpnia kupiłem wersję Music Edition (kolor czarny) i po dwóch miesiącach użytkowania mogę stwierdzić, że to świetny telefon. Początkowo był problem z baterią - trzymała tylko dwa dni. Ale szybko okazało się, że to przez to, iż sporo się nim bawiłem - gry, słuchanie muzyki, oglądanie TV. Przy normalnym (jak dla mnie) użytkowaniu - SMSy plus 5-10 minut rozmowy dziennie, ładuję go mniej więcej raz w tygodniu.

Wadą telefonu jest brak karty pamięci w zestawie (chociaż może Ty akurat wyłapiesz promocję, że ją dostaniesz), niestandardowe wyjście na słuchawki, a także przyciski na klawiaturze. Z początku wydają się dość małe, ale idzie się szybko przyzwyczaić do wciskania ich czubkiem palca bądź paznokciem.

Do zalet można zaliczyć bardzo dobrą jakość rozmów, intuicyjne menu (jak to zawsze w Nokii, a w takiej Motoroli czy LG w ogóle nie mogłem się połapać), całkiem przyzwoity jak na komórkę aparat (ten główny, nie ten z przodu do wideorozmów). Co prawda od kilku przyzwyczajony jestem do zdjęć ze zwykłej cyfrówki, ale porównując fotki do innych robionych komórką, jest zdecydowanie lepiej.

Nie wiem natomiast jak jest ze zdejmowaniem SimLocka. Słyszałem, że z niektórymi nowymi Nokiami są problemy. Mnie umowa kończy się za cztery miesiące i mam nadzieję, że operator sam ściągnie blokadę i nie stracę gwarancji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przed wczoraj zmieniłem komórkę z K750 na K800i i jestem bardzo zadowolony. Polecam ten telefon bo ma bardzo dobry aparat i w ogóle jast dobry tylko ze troche duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy.. na jakiej podstawie polecasz??;> K550i jest spox ma fajna cene i ma gadzety, a n81 ma taka cene, ze moglbys sobie kupic nowego pieca albo PS3... lolz no chyba, ze nie ma na co pieniedzy wydac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:48, RedSqll napisał:

Yyyy.. na jakiej podstawie polecasz??;> K550i jest spox ma fajna cene i ma gadzety, a n81
ma taka cene, ze moglbys sobie kupic nowego pieca albo PS3... lolz no chyba, ze nie ma na co
pieniedzy wydac :-P

Sam mam k550i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:52, RedSqll napisał:

Ale jest brzydki chociaz to jest chyba pojecie wzgledne ;-p czyz nie? Jak dla mnie on wyglada
jak dla osoby, ktora ma z 40-50 lat ;-)



rotfl^^
To w sumie wygląda na to, że o 30 lat za daleko poszedłem:P 14 latek z takim telefonem to jak z fajką, nie?:P (Mówie o tej tradycyjnej)
Koniec żartów: o wtorku jestem szczesliwym posiadaczem k800i i powiem tylko ze wymiata. Aparat 3,2 mpix jest świetny, mnostwo bajerow, elegancki i jednoczesnie nowoczesny. Wszystko jest w nim najs, naprawwdę. Dzieki temu, ze to SE Cyber-shot to zdjęcia robi sie jak cyfrowka (moj aparat 4,0o mpix robi gorsze zdjecia... W dodatku tutaj sobie ognisukje, tam nuffin'' -.-'') Mozna sie przyczepic do nienajmocniejszego glosniczka, tj w noki 5300 jest mocniejszy, ale Nokia w/w jest muzyczna, ten nie:P BTW Fajna jest klapka z tyłu. :P a no i niezle jest to, ze bardzo szybko mozna dostac sie do np odtwarzacza muzyki:P

PS. Przepraszam za bledy, ale pisze z laptopa siostry, majacego tendencje do przycinania sie. Pozniej opisze dokladniej moje nowe cudo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:52, RedSqll napisał:

Ale jest brzydki chociaz to jest chyba pojecie wzgledne ;-p czyz nie? Jak dla mnie on wyglada
jak dla osoby, ktora ma z 40-50 lat ;-)

Dlaczego, jest fajny, ale dośc duży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:43, PRINCE JANEK napisał:

Snake II to super gra, a co do komórki to aż taka zła nie jest, w sumie to całkiem wporzo :D
Najlepsza z "cegieł" he he <joke> :D


Fajna jest jeszcze ta strzelanka kosmiczna, takie gierki wciągają czasem bardziej niż te na kompa. Jeszcze jedna rzecz mnie zaskoczyła, otóż od razu był GPRS, a w 6030 musiałem konfigurować, i konfigurować i po jakiś 2 latach się włączyło na 1 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się