Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 23:26, awesome napisał:

jaka jest różnica pomiędzy K750i a D750i bo tak sie zastanawiam?


No poza obudową to żadnej D750i to wersja dla T-Mobile. Udziały w Erze ma T-Mobile i dlatego D750i też był sprzedawany na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 08:16, Pingus napisał:

> jaka jest różnica pomiędzy K750i a D750i bo tak sie zastanawiam?

No poza obudową to żadnej D750i to wersja dla T-Mobile. Udziały w Erze ma T-Mobile i dlatego
D750i też był sprzedawany na naszym rynku.



Aha, dzieki za info. myslalem ze czyms sie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ma ktoś z was tą Motorole co reklamują z PLAY w salonach empik ta co niby do oglądania filmów czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak zainstalować kabelek do SE k750i niefirmowy jakiś OTI USB-to-Serial Comm Port bo mi win xp niby instaluje sterowniki ale po restarcie kompa wywala, że nie mógł załadować sterownika dla tego urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:36, Zagul napisał:

Ej ma ktoś z was tą Motorole co reklamują z PLAY w salonach empik ta co niby do oglądania filmów
czy coś takiego.


Motorola Z8 to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zakupiłem komurke w sieci ERA i jest wgrane gg ale przy próbie połączenia się wyskakuje mi błąd że nie może połączyć się z serverer i teraz pytanie: czy muszę wysłać jakiegoś esemka czy coś zeby uaktywnić tą aplikacje czy może problem tkwi gdzie indziej? Telefon raczej jest odpowiednoio skonfigurowany do korzystania z gprs-u bo jest nowy chyba że się mylę i trzeba coś ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się spytać o coś, ponieważ mam problem z wyborem komórki... Ma ona być do 420 zł, posiada Bardzo Głośne dzwonki, duży wyświetlacz i mocną baterię, z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 17:56, razormw napisał:

polecam nokie 6288,jeśli znajdziesz w tej cenie,nokia 6300/6301(któryś z nich ma wifi).

Ehh chodziło mi za gotówkę... Bo ten telefon nawet na Allegro kosztuje 510 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyskoczył mi błąd "nieudana rejestracja karty sim"...... mój telefonik to Nokia 6288 a karte mam w simplusie.... gdy karte przełożyłem do innego telefonu to pokazał się ten sam komunikat, zaś gdy włożyłem inną kartę do mojej Nokii to działa wszystko dobrze..... co mogło się stać (telefonik był ostatnio kupowany w salonie Plusa ):((( ????? bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się