Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 17:06, BzyQacz napisał:

Cóż, to ja się walnąłem, bo kaman o D900i :D.


No to teraz już powinieneś być pewien co do wyboru :) Ja tam bez wahania wziąłbym d900i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam Sagem`a MY Z - 55 oraz problem. W ostatni weekend przeżył on swojego rodzaju szkołę przetrwania, ktorej nie przetrwal. Najpierw upadl z dwóch metrów na beton (przez przypadek wyślizgnął mi się z ręki), a później, przez 4 godziny byl narażony na wilgoć ale wątpie, że to (drugie) jest powodem awarii. Skutkiem któregoś z tych wypadków jest niepoprawnie działający głośnik. Dzwięki bardzo "charczą" i są bardzo "ostre" (nie wiem jak to nazwać).
Proszę o pomoc.

PS
Telefon w dniu, w którym miał przygodę nie był używany tzn. nikt nie dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:06, trutututu napisał:

> otoz mam SE K750i i podczas robienia zdiec czy filmowania jest charakterystyczny dzwiek
a gdy
> chce go wylaczyc po przez wycieszenie telefonu nie wylacza sie =/ czy mozna w nim wylaczyc

> dźwiek apartu jeśli tak to jak ????? :)

To trzeba wejść w aparat i w ustawieniach coś przestawić,chyba bo za bardzo nie pamiętam bo
ma teraz K800 i u mnie sie tak da



Nie ma nic w ustawieniach aparatu żeby wylaczyc dzwiek =/ moze ktos jeszcze sie znajdzie zeby mi pomoc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:33, Marth napisał:

Witam!

K800i, K810i a N73

Posiada ktoś z was jakiś z tych telefonów? Co radzilibyście wybrać? Ważny jest dla mnie aparat
i odtwarzacz muzyki. Czy aparaty tych telefonów są porównywalne?

ja proponuję K800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:59, Prince07 napisał:

Teraz tak dokładnie przyglądają się stwierdzam, że popełniem błąd :D Otóż ja mam Samsunga D900i
a nie D900 xD W sumie to prawie wcale się nie różnią. D900i ma o 13 MB więcej pamięci wbudowanej
i jakies Video dzwonki ;] Reszta ta sama (D900i ciut inaczej wygląda)


Ojoj. Po pierwsze D900i ma radio a D900 go nie ma, D900i nie odczytuje plików Office''a a D900 to potrafi no i do D900 jest cała masa patchy i modyfikacji softu, a w D900i jest z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 13:15, mateuszbanach0 napisał:

ja proponuję K800

Dlaczegóż to? Byłbym wdzięczny za rozwinięcie myśli...

Z tego co wyczytałem w necie:

K800i:

+ciutki lepszy aparat oraz dodatkowo lampa ksenonowa
-mało funkcji

N73:

+więcej funkcji multimedialnych ( N73 ME )
-cykanie fotki zajmuje więcej czasu, z powodu Symbiana...

No cóź. Sam muszę się zdecydować do soboty, czy wolę mieć mały kombajn czy "szybszy" k800i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 14:57, Marth napisał:

> ja proponuję K800
Dlaczegóż to? Byłbym wdzięczny za rozwinięcie myśli...

Z tego co wyczytałem w necie:

K800i:

+ciutki lepszy aparat oraz dodatkowo lampa ksenonowa
-mało funkcji

N73:

+więcej funkcji multimedialnych ( N73 ME )
-cykanie fotki zajmuje więcej czasu, z powodu Symbiana...

No cóź. Sam muszę się zdecydować do soboty, czy wolę mieć mały kombajn czy "szybszy" k800i.



Miałem N73 muszę ci powiedzieć, że fajny ale jak go zawalisz programami, motywami itp. to się strasznie zamuli i potem tylko reinstalka systemu... Ale jeśli potrzebujes telefonu, mp3, mp4 i pocket pc w jednym to bardzo rozsądne rozwiązanie można np. oglądać filmy z napisami itd. Natomiast k800i to dobry telefon z wieloma funkcjami ale bez wielu bajerów, które posiada nokia. Ja bym wybrał nokię wybór należy do ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:33, Marth napisał:

Witam!

K800i, K810i a N73

Posiada ktoś z was jakiś z tych telefonów? Co radzilibyście wybrać? Ważny jest dla mnie aparat
i odtwarzacz muzyki. Czy aparaty tych telefonów są porównywalne?

Mój kolega posiada N73, a drugi N73 Music Edition i oba są telefonami niesamowitymi. Mają Symbiana, czyli system operacyjny, który działa całkiem szybko, aplikacje oczywiście instalują się na komórce, mamy dostęp także do Antywirusa i Adobe PDFa. Ten model jest zaopatrzony w wewnętrzny modem, dzięki niemu możemy korzystać z usługo blueconnect. Co do aparatu, to jest to jeden z najmocniejszych punktów tego phone''a. 3.2 Mega piksela wystarcza by robić całkiem spore zdjęcia i kręcić całkiem dobrej jakości filmy. Jedynym większym mankamentem komórki jest niefortunne ułożenie przycisków. W trakcie gry w np: Fifę 2008 można przypadkowo wyjść z gry :P Niemniej polecam, także dla super Snake''a 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 14:57, Marth napisał:

> ja proponuję K800
Dlaczegóż to? Byłbym wdzięczny za rozwinięcie myśli...

Z tego co wyczytałem w necie:

K800i:

+ciutki lepszy aparat oraz dodatkowo lampa ksenonowa
-mało funkcji

N73:

+więcej funkcji multimedialnych ( N73 ME )
-cykanie fotki zajmuje więcej czasu, z powodu Symbiana...

No cóź. Sam muszę się zdecydować do soboty, czy wolę mieć mały kombajn czy "szybszy" k800i.

jeszce poszukaj informacji w necie o tych komach. żuczę trafnego wybory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! Dużo już przesurfowałem stron. K800i mam w domu pod ręką i wiem, że jest to solidny telefon, ale brakuje mi w nim tego czegoś - chociażby porządnego odtwarzacza piosenek. Boję się, czy nie rozczaruję się N73... Jedynym minusem, który widzę w N73, to z tego co czytałem długo trwający proces robienia zdjęć.. Ma ktoś z tym doświadczenie? Długi start mi nie przeszkadza. Myślę, że w sobotę wybiorę N73 (abo) i w razie niezadowolenia opchnę na aukcji. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Nokii N998, bo mam teraz oby dwie i nie wiem którą wziąć a którą sprzedać. Ta nokia jest tylko po angielsku albo po hiszpańsku bo jest tylko chyba w Ameryce, ale sobie bym poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:54, trutututu napisał:

A co myślicie o Nokii N998, bo mam teraz oby dwie i nie wiem którą wziąć a którą sprzedać.
Ta nokia jest tylko po angielsku albo po hiszpańsku bo jest tylko chyba w Ameryce, ale sobie
bym poradził

N998? Chyba jakiś błąd...? :) Proponuję poprawić, bo chyba nie ma takiej nokii :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:11, czapla56 napisał:

> A co myślicie o Nokii N998, bo mam teraz oby dwie i nie wiem którą wziąć a którą sprzedać.

> Ta nokia jest tylko po angielsku albo po hiszpańsku bo jest tylko chyba w Ameryce, ale
sobie
> bym poradził
N998? Chyba jakiś błąd...? :) Proponuję poprawić, bo chyba nie ma takiej nokii :]


No a jednak to nie jest błąd wiedziałem że tak zareagujecie, no ale mówie jeszcze raz to nie jest błąd telefon nazywa się Nokia N998, ma dotykowy ekran i zarąbiste głaśniki. Wpisz to w googlach to zobaczysz. Strony powinny być po chińsku, ja tylko takie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się