Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2006 o 21:06, Budyn napisał:

Czy myślicie, że dobrze wybrałem? Nokia 1600 w Era FUN

Mnie się ten telefon bardzo podoba wizualnie. Gorzej jest natomiast z obsługą - bawiłem się nim przez kilka chwil i muszę powiedzieć, że nowy (? nie wiem od kiedy Nokia go wprowadziła w swoich telefonach) układ menu mi zdecydowanie nie odpowiada, ale jeśli nie jesteś przyzwyczajony do jakiegoś konkretnego szkieletu menu, to nie powinno Ci to przeszkadzać.
Ogólnie zrobił na mnie wrażenie dość solidnie wykonanej konstrukcji, więc wydaje mi się, że będziesz miał z niego pożytek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś takiego było.Czasem telefon jakby sie wyłaczał a potem po wciśnięciu OK wracał "do siebie".Może coś z oprogramowaniem jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dokładnie tak! Ale nie wiem czy to oprogramowanie. Mnie się coś takiego zdarzyło po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakladam temat bo uwazam go za ciekawy, a przy okazji mam problem z komowrka i chcialbym sie czegos dowiedziec. Otoz posiadam telefon SonyEricsson k750i i w momencie gdy wysuwam klapke aparatu to przez ulamek sekundy/sekunde wyswietla mi sie na ekranie takie czerwone tlo. Czy tez tak macie (Ci ktorzy maja ten fon) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 08:46, Pingus napisał:

Czy ktoś zna jakiś dobry darmowy program do konwersji plików z formaty div, xvid do gp3?

odp. na post Pingusa
poszykaj na necie (str. np. simensa)
mam simensa s65 i do tel. dodali cd z softem i był tam taki programik do konwersji tylko za hiny niepamiętam jak się zwał ale jak znajde cd to ci jeszcze posta odpisze.
jednak program ten ma jeden defekt film w 3gp ma ok. 15 fps czyli o jakieś minimum 5 zamało (film się tnie)
ale jest ogulnie ok po jakimś czasie się przyzwyczaisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 08:46, Pingus napisał:

Czy ktoś zna jakiś dobry darmowy program do konwersji plików z formaty div, xvid do gp3?


Nokia Multimedia Converter 2.0 <= do ściagniecia ze strony Noki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 22:31, Deki napisał:

Nokia Multimedia Converter 2.0 <= do ściagniecia ze strony Noki


dzieki, zobacze czy się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie...
Mam telefon w Plusie (a dokładnie w usłudze Simplus) i dostałem ostatnio smsa spod numeru 119119 o następującej treści: Zdalna aktualizacja SIM: NIEUDANA. Zadzwon do Biura Obslugi.- 000 6FA3
Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 12:38, skyler napisał:

Coś słyszałem, że w erze są smsy za darmo bez ograniczeń> To bujda czy jakiś chwyt??


Tak, jest taka promocja... przy zakupie 2 i wiecej pakietów masz (chyba) przez całą umowę darmowe smsy i mmsy do ery i heyah... Jednak w regulaminie jest napisane, iż smsy są wymienne na esy, wiec z pewnoscia jest ich jakas ograniczona ilosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer do BOKu Plusa/Simplusa to 260, wiec ta informacja powinna budzic niepokoj. Wydaje sie, ze to tylko proba wyciagniecia pieniedzy za polaczenie z jakims wysoko platnym numerem ;).
Ja mam lepszy patent. Dostalem z numer 1188[/] smsa o takiej tresci:

"''W ramach przeprosin za utrudnienia otrzymujesz od Simplus DARMOWY PAKIET 30 MINUT w sieci PlusGSM. Aktywuj pakiet kodem *121*11*07# Info pod nr 5252"

Wiem, ze kilku moich znajomych rowniez otrzymalo taka informacje ;). Informacje co dziwniejsza, ze NIKT nie mial jakichkolwiek problemow z siecia. Jak na razie dalem sobie spokoj z aktywowaniem tej ''promocji'' ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:46, Piotrek K. napisał:

Wiem, ze kilku moich znajomych rowniez otrzymalo taka informacje ;). Informacje co dziwniejsza,
ze NIKT nie mial jakichkolwiek problemow z siecia. Jak na razie dalem sobie spokoj z aktywowaniem
tej ''promocji'' ;)...


A moi znajomi mieli problemy, wariowała ilość dostępnej kasy - np. raz 6 PLN, raz 10. Aktywowali to i mają po 30 minut bonusowych, to działa.

A tak btw - pytanie do posiadaczy nowszych modeli Nokii - wam też wariuje oprogramowanie, zawiesza się telefon, sam się wyłacza itp? Tak miałem ze swoją 6230i, kumpela z 6020... Na razie telefon jest w serwisie, ale jak dalej tak będzie to kopię Nokię w rzyć i przesiadam się na Sony Ericssona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:46, Piotrek K. napisał:

Wiem, ze kilku moich znajomych rowniez otrzymalo taka informacje ;). Informacje co dziwniejsza,
ze NIKT nie mial jakichkolwiek problemow z siecia. Jak na razie dalem sobie spokoj z aktywowaniem
tej ''promocji'' ;)...


Plus dał po 30 minut wszystkim bo cięzko było by się doszukać kto miał problemy a kto nie :) Ja osobiście nie mogłem doładować konta w MIXie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo. A ja myslalem, ze to jakas podpucha jest. Wiecie, jakby wyslali tego smsa normalnie z numeru Centrum Zasilen to bym sie nawet nie zastanawial. Ale naprawde numer 1188 dziwnie wygladal :/. W takim razie zapewne zainteresuje sie to usluga. Dzieki za informacje :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 12:56, Vramin napisał:

> /.../ Tak miałem ze swoją 6230i, kumpela z 6020... /.../

6 lat miałem Nokię, zero problemów, od 8 miesięcy mam nową Nokię 6230i, zero problemów. U żony poprzednia Nokia, zero problemów, aktualna Nokia 6230i, zero problemów, u syna Nokia, zero problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 14:30, KrzysztofMarek napisał:

6 lat miałem Nokię, zero problemów, od 8 miesięcy mam nową Nokię 6230i, zero problemów. (...)


Ja też nigdy nie miałem problemów z Nokią, miałem 3310, potem 6610, 6100 i żadnych kłopotów. Dopiero 6230i zaczęła szaleć. To chyba kwestia egemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się