Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

witajcie, mam mały problem z nokią 5310.
mianowicie, gdy jest podłączony do ładowania, i słucham na słuchawkach muzyki, dźwięk dobiega z obu słuchawek.
a gdy jest odłączony, słychać tylko prawą...
wie ktoś, czym może to być spowodowane?
z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, dzisiaj stałem sie właścicielem wyczekanego k850i.
Niestety nie ominął mnie problem z wczesnych wersji softu i lampa jest źle zsynchronizowana z migawką, przec co zdjęcia z lampą bywają bardzo ciemne. Bardzo sie tym nie przejąłem bo wiedziałem ,że aktualizacja SEUSEM załatwi sprawę. I tu pojawia się problem SEUS woła o Flesha i za zadne skarby swiata nie chce go załapać, instalowałem go jak trzeba przez IE i nic :( już próbowałem paru sposobów, a wredny program ciagle nie chce sie odpalić :P

plz HELP xD

<a i sorry przez przypadek kliknęła mi sie odpowiedź, a nie dodaj post :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
mój kumpel ma w swoim samsungu tak że może wejść przez swoje bluetooth do innego telefonu i pościągać sobie pliki. To się nazywa jakoś OBEX. Ja chciałbym mieć takie coś w swoim V3i. Czy można ściągnąć jakiś program z taką funkcją?? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BT info ;)
I nie może wejść i sobie pościągać , tylko 2 osoba musi na to zezwolić, albo ustawić (czego sie generalnie robic nie powinno :P) ,że dana osoba ma zawsze zezwolenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co wiem to taką opcję posiadają tylko samsungi i żadnen program Ci tutaj nie pomoże.
I z tego co wiem to ta funkcja nazywa się OTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam Motorole L6 i problem :). Nie mogę nic zgrywać ani na nią z kompa, ani na odwrót. Używam kabla od cyfrówki. Kiedyś kupiłem kabel przeznaczony do kom., ale nie działał, a ten od aparatu kiedyś używałem i było ok. Nie wiem co teraz jest nie tak... Możecie pomóc? Jaki program polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że niedługo będę kupował swój pierwszy telefon komórkowy (taaaak - pierwszy) chciałbym wiedzieć jaki model wybrałaby forumowa brać. W oko wpadły mi dwa Sony Ericssony - K550i oraz W610i. Wyczytałem, że K550i ma słaby głośnik, co w mojej sytuacji byłoby poważną wadą, gdyż komórka powinna też pełnić funkcję mp3/4. Właśnie dlatego dorzuciłem W610i, który podobno od K550i różni się tylko obudową i lepszą jakością dźwięku, jaki narzędziami związanymi z muzyką. Prosiłbym o porównanie tych dwóch komórek. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanko.
czy sciaganie filmow (3gp) pelnometrazowych na telefon to piractwo/kradziez ?? to samo pytanie tyczy sie gierek udostepnianych na roznych forach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy nokia e51 się zawiesza czy ma w miare szybki symbian?? jeśli nie poradźcie mi jakiś telefon w tych granicach cenowycch jak ten coś z nokii albo SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:11, Zauri napisał:

ej mam pytanko.
czy sciaganie filmow (3gp) pelnometrazowych na telefon to piractwo/kradziez ?? to samo
pytanie tyczy sie gierek udostepnianych na roznych forach ??


Piractwo. Film jest filmem niezależnie od formatu. Tak samo z grami.

Tyle tylko że w przypadku filmów i muzyki, niektórzy prawnicy twierdzą że ściąganie ich nie jest w Polsce nielegalne. Ale to mimo wszystko piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy nokia e51 się zawiesza czy ma w miare szybki symbian?? jeśli nie poradźcie mi jakiś telefon w tych granicach cenowycch jak ten coś z nokii albo SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam komórkę LG KG220, kupiłem na Allegro kabel FOOF by przesłać parę rzeczy do komputera. Niestety po zainstalowaniu sterowników komórka jest niewykrywana przez komputer. Miał ktoś już taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 15:47, Woko11 napisał:

Witam, mam komórkę LG KG220, kupiłem na Allegro kabel FOOF by przesłać parę rzeczy do
komputera. Niestety po zainstalowaniu sterowników komórka jest niewykrywana przez komputer.
Miał ktoś już taki problem?


Tak też mam kabel FOOF i nie działa. Korzystałem z kabla od aparatu, ale teraz też komp nie wykrywa komórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy nokia e51 się zawiesza czy ma w miare szybki symbian?? jeśli nie poradźcie mi jakiś telefon w tych granicach cenowycch jak ten coś z nokii albo SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:31, j4c3k.z02 napisał:

Nie. Ten telefon(przynajmniej z mojego doświadczenia) chodzi bardzo ładnie. Nie ma z
nim żadnych problemów.

ale ogólnie jest w porządny ten fon?? jakie ma zalety i jakie wady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się