Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 19:57, Cristiano07 napisał:

a jak Ci się sprawuję 6230i ?? też chcę ją mieć więc wole wcześniej się o niej więcej
dowiedzieć .... pozdro

jest super karta pamieci jest a jak ci spadnie i ci sie bedzie zamulac jak bedziesz do karty chcial wejsc to wes go rozbierz (sciągnij tylnią klapke wyjmij baterie i karte ) przedmuchaj wloz i po sprawie super fon tylko troche cicho mp3 nieraz leci ale tak to jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie siedzę sobie rano na gram, allegro, onecie i innych takich stronkach. Ale przecież też można złapać wirusa przez sms, mms czy też atak bluetooth. Kaspersky wykrył jednego, usunął i do dziś ani jednego nie mam. Teraz jest wiele darmowych programów antywirusowych na symbiana i jak mi się skończy licencja to zainstaluje sobie na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mam nadzieję, że to odpowiedni temat na takie pytania :). Do rzeczy. Jaki telefon moglibyście mi doradzić - poszukuję czegoś niedrogiego (góra 300 PLN, ale wiadomo, im tańszy, tym lepiej :)), z solidną baterią (żeby długo "trzymała"), bez simlocka i z jak najmniejszą ilością bajerów (jedynie "normalny", tj. taki, do którego można wgrywać muzykę bez jakiś kombinacji, odtwarzacz MP3 i radio jakoś zniosę ;)). Zaznaczam, że nie interesuje mnie zakup telefonu na raty (czyli promocje za złotówkę i cyrograf na kilka lat :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy flashowanie telefonu z platformą db2020 (SE) (K800i,W880i) powoduje ściągnięcie smoka? Zaznaczam, że nie mam kabla serwisowego, soft będę wgrywał zwykłym usbekiem. Według mnie simlock zostanie, ale zapytam dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do e-shopu w Erze. Kupiłem sobie w e-shopie telefon SE K810i, jestem z niego bardzo zadowolony :) Jako że był kupowany przez internet dostałem 1000 darmowych SMSów. Czy aby na pewno? 1000 darmowych SMSów jest... ale... ale one się nie zużywają... Ciągle mam ich 1000 a za SMSy płace. Czy muszę to jakoś uaktywniać? Jeśli tak to jak. Będę wdzięczny za pomoc.

P.S.
Proszę mi nie pisać że na googlach znajdę odpowiedź czy na stronie Ery bo szukałem i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zostałem mile zaskoczony a mianowicie gram w WoW''a (mowie o tym bo to istotne w tej histori) i dzisaij wracajac autobusem do domu (ze szkoly =/) i zapuszczam moj odtwarzaczyk mp4 no i słucham muzy i nagle patrze koles przedemna wyciaga cos dziwnego (przypominało psp) ale przygladam sie blizej i patrze a to Iphone no to ja oczka na zewnątrz i wytrzeszcz ;p patrze co ziomek tam wyrabia na tym sprzecie i tak patrze patrze a on sobie w Wowie swojego chara oglada :D no to ja sie przyblizam a to sie okazuje ze to moj kumpel ze szkoly nad przeciwka no to dosiadam sie do kolegi i nagle on do mnie czy chcialbym sobie popykaw w Wowa no i tak tez zrobilem ale wiecie troszke tam zwiesza ale ogolnie zabawa na takim sprzecie jest niesamowita...btw. jak wam sie podoba Iphone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:02, fifomaniak napisał:

Moze te 1000 to tylko do ery jest?


Próbowałem i ciągle mam to 1000 SMSów... Może ktoś kupował w -eshopie i wie coś na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:43, bialas666 napisał:

lepszy SE k800i czy k810i??

ja tam wolę k810i. k800i ma mój wujek i jest zadowolony mimo że na początku użytkowania były jakieś usterki z włączaniem się.. ale oddał do komisu i było wszystko w porządku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Próbowałem i ciągle mam to 1000 SMSów... Może ktoś kupował w -eshopie i wie coś na ten temat...

A to nie możesz na infolinię Ery zadzownić? Tam chyba najprędzej Ci pomogą, w końcu od tego są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak wyłączyć słownik w nokii 3110 Classic(w Orange jak cóś)???
Chodzi mi o to, żeby pisać SMSy po literce, a nie od razu robi się całe słowo, a jak na razie nie znam jej za dobrze...... ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 21:12, JezusChrystus93 napisał:

Wie ktoś czy w Samsungu E250 można ustawić sobie dowolny dźwięk jako sygnal SMS ??


Z tego co wiem (a przynajmniej z doświadczenia własnego czytaj 5 samsungów) jako sygnał SMS można ustawić tylko wbudowane melodyjki w telefonie ;/ Niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się