Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2008 o 21:08, fifomaniak napisał:

Jak jestes w edytorze wiadomosci to nacisnij szybko 2 razy krzyzyk (ten co zmienia litery
na male i duze), powinno pomoc

Ajj...... Zapomniałem, ale ze mnie gapa! To samo miałem kiedyś w poprzednim telefonie, ale nie pamiętałem jak to rozwiązać....... :o
Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Nokie 5140i. Jest to telefon bez odtwarzacza mp3, kamery "dużomegapikseli" ale jest wytrzymały i ma kilka przydatnych funkcji tj. kompas, termometr, latarka (słaba, ale jak kompas również może się przydać). Jest w nim jeszcze radio, miernik hałasu, dyktafon, stoper. Można jeszcze kupić obudowę GPS ale nie widziałem jej dostępnej w sklepach. Ogólnie jest to telefon dla osób aktywnych. Mi się przydaje na wypadach do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Przez
A w zestawie nie było kable USB?
Bo tak najłatwiej i najtaniej można podłączyć telefon do komputera - taki kabel nie kosztuje więcej niż 20 zł.

P.S. Masz takie beznadziejny nick, że nie da rady normalnie odpowiedzieć na Twojego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, postanowiłem rozbudować pamięć w swoim telefonie nokia 3110 classic i tutaj pojawia się problem. Obrałem sobie pamięć microSD 4GB Kingston HC card class 4 , no i te HC mnie szczególnie niepokoi, aby nie kupić czegoś, czego nie wsadzę do telefonu.
Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 16:02, Gol Galad napisał:

No, postanowiłem rozbudować pamięć w swoim telefonie nokia 3110 classic i tutaj pojawia
się problem. Obrałem sobie pamięć microSD 4GB Kingston HC card class 4 , no i te HC mnie
szczególnie niepokoi, aby nie kupić czegoś, czego nie wsadzę do telefonu.

Kartę wsadzisz do tego telefonu, ale nie będzie ona działała - z tego względu, że model 3110 obsługuje karty do 2 GB: http://www.nokia.pl/A4464016 - zobacz sobie w kategorii Funkcje pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa w Plusie i upatrzyłem sobie nowy telefon. Jest to SE W810i. I mam takie pytanie:
Czy opłaca się go wziąć, czy może polecacie jakiś inny telefon? (główne przeznaczenie to słuchanie muzyki i dość długie rozmowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:58, balduran2 napisał:

@ Przez
A w zestawie nie było kable USB?
Bo tak najłatwiej i najtaniej można podłączyć telefon do komputera - taki kabel nie kosztuje
więcej niż 20 zł.

P.S. Masz takie beznadziejny nick, że nie da rady normalnie odpowiedzieć na Twojego posta...



był zestaw słuchawkowy i 1gb pamięci;p usb nie było a jaki to ma być kabel mini usb??

a co do nicka to kiedy zakładałem to konto zapomniałem wpisać swojego nicka i zostało przez ;/ a teraz nie można zmienić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:48, Przez napisał:

> @ Przez
był zestaw słuchawkowy i 1gb pamięci;p usb nie było a jaki to ma być kabel mini usb??

Tak, mini USB - standardowy, możesz masz taki z aparatu cyfrowego czy innego urządzenia.
A jak nie, to już wspominałem, że jest on niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu, który będzie miał:
- solidną obudowę
- WiFi
- najchętniej Windows Mobile 6, ostatecznie Symbian - jakiś stabilny ;)
- przydałaby się klawiatura QWERTY, ale w zamian za spory ekran dotykowy może jej nie być
- duży ekran

Polecicie coś ? Cena w której chciałbym się zamknąć to 800 zł, ostatecznie 1000, ale wtedy chciałbym wiedzieć że kom będzie naprawdę niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dokładnie na to pytanie będę mógł Ci odpowiedzieć pod koniec tygodnia, bo jutro góra pojutrze właśnie ten telefon ma do mnie przyjsc ;) Jednak z obserwacji u kumpla muzyka jest naprawdę bardzo dobrej jakości, co do rozmów to chyba też długo pogadasz, bo przy słuchaniu muzyki bateria trzyma 3 dni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś użytkuje Sony Ericssona P1i, to prosiłbym o zamieszczenie ogólnych wrażeń. Zamierzam go kupić, więc przydałyby się opinie z pierwszej ręki.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej wspominałem że dzisiaj kupuje Nokię 6680 i tak sie stało dopiero przed chwilą skończyłem wszystko w niej ustawiać po swojemu ale strasznie mi sie podoba ten fon taki właśnie chciałem i sie doczekałem warto było na niego tyle czekać drazu sobie dzisiaj kupiłem do niego kartę pamięci 2 gb chyba mi styknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 22:09, mrosi napisał:

Jeśli ktoś użytkuje Sony Ericssona P1i, to prosiłbym o zamieszczenie ogólnych wrażeń.
Zamierzam go kupić, więc przydałyby się opinie z pierwszej ręki.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam


Już nie użytkuję ale użytkowałem. Przestałem głównie dlatego że ekran dotykowy strasznie wolno reaguje, a niektóre opcje są tak pochowane że nawet z instrukcją miałem problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Mam problem z nokią n76, a mianowice z wysyłąniem MMS, bo tego nie moge zrobić.
Gdy chce wysłać MMSa to wyskakuje mi komunikat, że "Punkt dost. w użyciu" i żebym go wybrał ale nie moge tego nigdzie zrobić.

Wie ktoś może oco chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś fajny (wiem to dziwnie brzmi) do 700zł?
Mam być w miarę funkcjonalny, nowoczesny i dość wytrzymały(pod względem elektroniki) bo zapewne będzie mi służył parę dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:32, kedzior141 napisał:

Dziś będę miał sony ericssona k300i, i mam pytanie: Czy da się ustawić dzwonek mp3 jako
sygnał na sms''a?


da się tylko nie można dużo tych mp 3 bo pamięć telefonu jest mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 22:16, mattex napisał:

Tak jak już wcześniej wspominałem że dzisiaj kupuje Nokię 6680 i tak sie stało dopiero
przed chwilą skończyłem wszystko w niej ustawiać po swojemu ale strasznie mi sie podoba
ten fon taki właśnie chciałem i sie doczekałem warto było na niego tyle czekać drazu
sobie dzisiaj kupiłem do niego kartę pamięci 2 gb chyba mi styknie :)


Tak popatrzyłem na allegro i ta Nokia 6680 nawet fajnie wygląda i ma Symbiana :) Nie powiem telefonik bardzo fajny :) A ja kupiłem sobie parę dni temu Nokie 6280 i powiem że telefonik naprawdę porządny za taką kasę cudo :) Tylko brakuje mi w nim przewijania muzyki i wideo . I chyba tylko tyle :) A tyle się naczytałem na temat tego telefonu :) Ale cóż dopiero mam go parę dni mam nadzieje że posłuży mi na długo :) A zdjęcia też ładne wychodzą :) Jak w poniedziałek dojdzie mi karta z adapterem to może wrzucę parę fotek :) A co do otwarzania muzyki przez ten telefon jak niektórzy pisali że ma słaby głośnik moim zdaniem mocno gra :) Jak by ktoś chciał więcej się dowiedzieć o telefonie służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się