Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 03:46, NitroNike napisał:

Mam komórki już minęło się 7 lat Nokia 3310 działa, a nic nie zmienia się, bo ja wiem
komórki ciągle najnowszy produkcje się. Po prostu nie zepsutej ale dobre.


Ze he ?? :-))) - co to za dialekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos moglby wskazac jakis tani telefon, ktory ma:

- t9
- dzwonki mp3 coby wstydu dzwiek nie przynosil
- ladny wyglad
- najlepiej (niekoniecznie) z klapką
- budzik
- (niekoniecznie) organizer
- (niekoniecznie) przydzielanie kontaktów do grup
- bateria dlugo trzyma
- jakis gprs niewazne jak slaby, musi jakikolwiek byc
- wibracje i (niekoniecznie) raporty doreczen

nie musi miec nawet kolorowego ekranu
Z mniejsza precyzja moge powiedziec, ze szukam takie motoroli f3, ktora ma troche wiecej funkcji.

dodam jeszcze ze wolalbym miec schowana antenke w telefonie, bo w moim starym telefonie mi sie kiedys odlamala.

Wiem, ze wymagania sa troche nie na czasie, ale po prostu chce miec tani telefon, ktory sluzy do dzwonienia i smsowania, a nie super bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To jeszcze powiedz ile na taki telefon możesz przeznaczyć pieniędzy.

Noobio
Ma być nowy czy używany? Jakiej marki? Z klapką/bez? Kolorowy wyświetlacz?
Takie szczegóły są bardzo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie sam nie wiem, wydaje mi się, że max 250-300 zl, ale tak naciagane. Poza tym jesli podaje taka sume to zaznaczam - nie szukam telefonu w takich cenach tylko telefonu do takich cen.

Najwazniejsze dla mnie to wyglad, niby nie wazne, ale nie moge zniesc wygladu tych starych cegiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 17:00, Prince07 napisał:


Noobio
Ma być nowy czy używany? Jakiej marki? Z klapką/bez? Kolorowy wyświetlacz?
Takie szczegóły są bardzo ważne...



obojętnie. oczywiście kolorowy wyświetlacz a czy z klapką czy bez to nie ma znaczenia, ma byc najlepszy z modeli w cenie do 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spieszę, żeby Cię poinformować. Otóż aparat mój wysłany został do serwisu. Zaczął wypadać klawisz czerwonej słuchawki i zaczęła z niego złazić powłoka aluminiowa. Dzisiaj dowiedziałem się, że serwis się wypiął i proponują naprawę odpłatną. Mam ich w.... Sprzedaję aparat i biorę nowy. Szczęśliwie w jednym z moich numerów kończy się umowa i mogę wybrać aparat, więc już poczyniłem zamówienie na SonyEricssona P1i.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:03, gorgrzes napisał:

Jak chcesz dobry, niezawodny telefon z wielkimi możliwościami to moim zdaniem warto brać
SE P1i. Jak nie lubisz SE, to zostaje tylko Nokia (ale odradzam N70, inne modele pewnie
są dobre, ale ja z N70 nie jestem zadowolony)

Wiesz... oczekuję telefonu który będzie służył więcej niż gwarancja obejmuje:) więc raczej SE (bo P1 to za wysoka półka cenowa;)) odpada. Czytałem trochę w necie o serii N7x w necie i też jakoś za bardzo to sie do mnie nie uśmiecha:). Chyba posłucham Wielkiego Baldurana i kupię Nokię z seri 5xxx XpressMusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:19, Bartek 93 napisał:

Chyba posłucham Wielkiego Baldurana i kupię Nokię z seri 5xxx XpressMusic.

Z tym, że seria XpressMusic to nie tylko telefony z numerkami 5xxx - jest też jedna z numerkiem 3xxx ;P
Wszystkie modele serii XpressMusic:

3250 - aktualna cena: 900 zł.
http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_262310

5300 - aktualna cena: 500 zł.(Miałem ten model ponad pół roku i moim zdaniem był prawie idealny - brakowało mu tylko Symbiana oraz RDS w radiu.)
http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_262352

5310 - aktualna cena: 850 zł.
http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_650614

5610 - aktualna cena: 1000 zł.
http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_610081

5700 - 750 zł.
http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_262366

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:51, balduran2 napisał:

> Chyba posłucham Wielkiego Baldurana i kupię Nokię z seri 5xxx XpressMusic.
Z tym, że seria XpressMusic to nie tylko telefony z numerkami 5xxx - jest też jedna z
numerkiem 3xxx ;P

Wiem, acz ten z 3 mnie nie bawi:)

Dnia 19.02.2008 o 18:51, balduran2 napisał:

5610 - aktualna cena: 1000 zł.
http://www.nokia.pl/link?cid=PLAIN_TEXT_610081

Ten mam nadzieje stanieje na tyle by go kupić:)

Dnia 19.02.2008 o 18:51, balduran2 napisał:

Choć ten ma nowszy system... ale ogólnie troszkę mniej korzystny dla mnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 19:48, Tomaszek92 napisał:

Szukam komórkę z WiFi i możliwością surfowania po necie. Możecie polecić jakiś tani telefon?


Jeśli z WiFi to nawet nie licz, że tani. Z SE to na pewno P910i, P990i i P1i. Poza tym cała seria smartphone-ów (osobiście miałem HTC SPV E650). Z Nokii niestety nie wiem - nie kupuję aparatów tej firmy już od kilku dobrych lat.

[EDIT]
Z SE zapomniał o M600i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:19, Bartek 93 napisał:

Wiesz... oczekuję telefonu który będzie służył więcej niż gwarancja obejmuje:) więc raczej
SE (bo P1 to za wysoka półka cenowa;)) odpada.


Więcej niż gwarancja obejmuje?? Ja z SE nigdy nie miałem problemów, a miałem SE k700 i p910i. Ten drugi jest wciąż użytkowany przez mojego młodszego brata i nie ma z nim żadnych problemów. Co do k700, to nie wiem, bo nie był już uruchamiany od bardzo dawna (leży na dnie szuflady).
No nie wiem ja tam z SE nigdy nie miałem problemów, ale może po prostu miałem szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 21:13, gorgrzes napisał:

Więcej niż gwarancja obejmuje?? Ja z SE nigdy nie miałem problemów, a miałem SE k700
i p910i. Ten drugi jest wciąż użytkowany przez mojego młodszego brata i nie ma z nim
żadnych problemów. Co do k700, to nie wiem, bo nie był już uruchamiany od bardzo dawna
(leży na dnie szuflady).
No nie wiem ja tam z SE nigdy nie miałem problemów, ale może po prostu miałem szczęście
:-)

A widzisz wszyscy moi znajomi mający SE na nie narzekają. To sie klawisze tną, to coś elektro szwaantkuje, lub telefon sie wiesza.. cóż przez takie opinie SE nie ma dla mnie zbyt duzej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się