Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2008 o 09:59, TROLL1216 napisał:

ma do wybory 2 telefony
albo Sagem My511x
albo nokia 3110


Nie wiem jak obecnie, ale zwykle telefony marki Sagem nie cieszyły się zbyt dobrymi opniami. Jeśli to ja miałbym taki wybór, bez zastanowienia brałbym Nokię. 3110 (classic rozumiem, nie ta pierwsza sprzed 8 lat) jest całkiem przyzwoita, ma ją moja mama i nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 09:59, TROLL1216 napisał:

ma do wybory 2 telefony
albo Sagem My511x
albo nokia 3110
głównie chodzi mi o muzyke i o wyswietlacz
który jest lepszy ?

Ta nokia 3110 to zapewne classic, więc będzie dobrym wyborem, sam posiadam. Jestem bardzo zadowolony z niej. ;P
Z muzyką to pewnie będziesz musiał dokupić sobie kartę MicroSD(maksymalnie 2GB w niej). Ogólnie 3110(oczywiście classic zapewne) hjest bardzo porządna i jest jednym z bardzie udanych modeli, ale jednym z jej minusów jest to, że ma głośnik z tyłu(kwestia przyzwyczajenia) orz tak solidną obudowę, że bez śrubokręta jej nie zdejmiesz.
Natomiast Sagem, jak wspomniał Klimos, to kiepski pomysł w stosunku do nokii. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 10:35, Gol Galad napisał:

Ta nokia 3110 to zapewne classic, więc będzie dobrym wyborem, sam posiadam. Jestem bardzo
zadowolony z niej. ;P
Z muzyką to pewnie będziesz musiał dokupić sobie kartę MicroSD(maksymalnie 2GB w niej).
Ogólnie 3110(oczywiście classic zapewne) hjest bardzo porządna i jest jednym z bardzie
udanych modeli, ale jednym z jej minusów jest to, że ma głośnik z tyłu(kwestia przyzwyczajenia)
orz tak solidną obudowę, że bez śrubokręta jej nie zdejmiesz.
Natomiast Sagem, jak wspomniał Klimos, to kiepski pomysł w stosunku do nokii.
;p

Pozatym nokia to sprawdzona marka i wiesz co bieżesz miałem już dwie nokie (3310 i 6260) i sprawowały się świetnie. Ja bym wziął 3110 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:21, Szaqall napisał:

jak wymienić soft w sony ericssoni w200i czy przez standardowy kabel usb da radę????

Ale chodzi o zmiane na inny soft czy poprostu wgranie czystego softa od w200i ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:45, MasterOfBlaster napisał:

> jak wymienić soft w sony ericssoni w200i czy przez standardowy kabel usb da radę????

Ale chodzi o zmiane na inny soft czy poprostu wgranie czystego softa od w200i ??

wgranie czystego softu a tak wogle to jes jakaś różnica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 13:48, Szaqall napisał:

wgranie czystego softu a tak wogle to jes jakaś różnica??

Znaczy sie można wgrać soft od innego telefonu tylko po co?? A jeśli chcesz tylko zaktualizować to zrób to przez SEUS (sony ericson service update) powinieneś mieć go dołaczonego na płytce razem z fonem.Ale jeśli chcesz wgrać czysty soft to musisz pokombinować innymi programami. Wrazie czego popytaj się tutaj http://www.centrumse.pl/

(wszystko da się zrobić poprzez zwykły kabel USB_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 13:52, MasterOfBlaster napisał:

(wszystko da się zrobić poprzez zwykły kabel USB_


Ok pokombinuje bo niektóre opcje w sofcie od orange są do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakiś dobry, tani telefon. Wymagania: kolorowy wyświetlacz, dzwonki i możliwość ściągnięcia jakiś gier. Bo z mój obecny podchodzi tylko pod pierwsze wymaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:34, namiary znane napisał:

Może ktoś polecić jakiś dobry, tani telefon. Wymagania: kolorowy wyświetlacz, dzwonki
i możliwość ściągnięcia jakiś gier. Bo z mój obecny podchodzi tylko pod pierwsze wymaganie.

Weź rzuć troche więcej informacji, bo tak to troche ciężko coś wybrać. Jaki producent? Jakie mają być te dzwonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 15:34, namiary znane napisał:

Może ktoś polecić jakiś dobry, tani telefon. Wymagania: kolorowy wyświetlacz, dzwonki
i możliwość ściągnięcia jakiś gier. Bo z mój obecny podchodzi tylko pod pierwsze wymaganie.

se k300i
se k310i

motorola v360 nie jest zbyt droga a posiada jeszcze dodatkowo mp3 aparat i możliwość dokupienia kart pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 16:09, MasterOfBlaster napisał:

motorola v360 nie jest zbyt droga a posiada jeszcze dodatkowo mp3 aparat i możliwość
dokupienia kart pamięci


A po ile chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:26, MasterOfBlaster napisał:

> A po ile chodzi?
sprawdź na allegro ale tak do dwustu może troche powyżej . Tyle że jest to telefon z
klapką :)

Klapka... tak. A Ericsony do ilu dochodzą? Może skuszę się na k310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2008 o 16:33, namiary znane napisał:

Klapka... tak. A Ericsony do ilu dochodzą? Może skuszę się na k310.

Też coś około 200 zł . jeszcze k510i jest dobry ale on już kosztuje powyżej 200 nowy chyba stoi około 300 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 16:42, mokra skarpeta napisał:

hej chcialbym kupic telefon uzywany tak do 100zl co polecacie?

Tak jak wyżej k300I lub poprostu 3310 :) według mnie najlepszy telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się