Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2008 o 17:23, Sebus6 napisał:

Myślę że nie da się dolutować taki czytnik. chociaż......

Nawet jeśli by ci sie udało wbudować musiał byś zmienic soft tak żeby widział te kartę i ją obsługiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 17:22, Abomek napisał:

Czy do telefonu mozna dolutowac czytnik kart microSD albo troche dodatkowej pamieci flash?
Ile by cos takiego kosztowalo?


Według mnie jest to w ogóle nie realne. Jeżeli w telefonie ma być slot kart pamięci to zapewne tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da sie dolutowac troche pamiec flash? (w sensie to co pelni na telefonie funkcje dysku twardego)
Pamietam, ze gdzies czytalem, ze ktos sobie dodal 512MB (post sprzed 2 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil SE w580i, w880i (jak Ci sie podoba:-p) k810i, k800i jest ich zdeka duzo ;-p btw ja mam k800i (miesiac) i nie narzekam ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 18:46, Abomek napisał:

A da sie dolutowac troche pamiec flash? (w sensie to co pelni na telefonie funkcje dysku
twardego)
Pamietam, ze gdzies czytalem, ze ktos sobie dodal 512MB (post sprzed 2 lat)

Teoretycznie istnieje taka możliwość, musiał byś znaleźć odpowiednią kostkę flash danego producenta i z danej serii odpowiadającej ten użytej w telefonie, potem przeprogramowanie softu i sterownika na płycie głownej.
W praktyce jest to kompletnie bez sensu bo nawet gdybyś odnalazł ową pamięć i tak nikt nie podjął by się takiego zabiegu.
Rozmawiałem już kiedyś o takich bajerach z kumplem który prowadził serwis komórek.
Prościej będzie jeśli kupisz sobie nowy telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:53, janek1312 napisał:

to wie ktoś czy można mieć gg w noki 5200 ?? z góry dzięki

Pewnie tak to tej aplikacji nie trzeba mieć symbiana wystarczy zwykły telefon. Musisz poszukać w google bo chyba ten prgramik jest darmowy i działa na większości telefonów a na pewno na nokiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki - pewnie bardzo śmieszny problem. Otóż zakupiłem Sony Ericssona i... nie umiem podłączyć ładowarki czy kabla USB. Obydwie posiadają takie dziwne połączenia ("dotelefonowe") z malutkimi elektronicznymi "kolcami". Nie wiem, czy mam wepchnąć na siłę czy jak - po prostu boję się eksperymentować, aby nie zniszczyć telefonu..
Proszę o poradę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wpycham to "dotelefonowe" złącze z "kolcami" raz w tygodniu lub częściej i nic komórce(k750i) nie dolega:) Da się to wepchnąć tylko w jedną stronę (na wtyczce jest symbol błyskawicy, która powinna być z przodu telefonu).
Nie pękaj, jest nowy i pewnie ciasno wchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 20:23, MasterOfBlaster napisał:

Pewnie tak to tej aplikacji nie trzeba mieć symbiana wystarczy zwykły telefon. Musisz
poszukać w google bo chyba ten prgramik jest darmowy i działa na większości telefonów
a na pewno na nokiach.


gg na koma jest płatne 1zł/tydzień + koszt połączenia z netem (jeśli masz w erze to za połączenie nie płacisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2008 o 20:48, krl.krl napisał:

gg na koma jest płatne 1zł/tydzień + koszt połączenia z netem (jeśli masz w erze to za
połączenie nie płacisz)

ale pobranie jest bezpłatne :) nielicząc połączenia z intenetem ( jeśli ściagasz na komórce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 20:53, MasterOfBlaster napisał:

ale pobranie jest bezpłatne :) nielicząc połączenia z intenetem ( jeśli ściagasz na komórce)

nie mówiłem że pobranie coś kosztuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 20:42, Dincooo napisał:

>

Oo, dzięki, dotelefonowe złącze z kolcami weszło bez problemu :).

pozdrawiam

Jeszcze taka mała wskazówka... Jak będziesz to wyciągał, to tym razem nie rób tego na siłę, lecz odegnij do góry, wtedy samo wyskoczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o podczerwień do komputera. Czy jak kupię to czy będzie ona działała z każdym telefonem mającym podczerwień, i czy z komputera też będę mógł wysyłać różne rzeczy na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się