Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja tam mam SE W200i. Pomimo, że nie jest on najlepszym telefonem bardzo dobrze mi służy i narazie nie mam zamiaru go zmieniać. Najbardziej cenie w nim odtwarzacz MP3 i gry java ( jakby ktoś chciał je za darmo polecam stronę www.freejava.pl ).

20080330201116

20080330201129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:14, kolombo13 napisał:

Ja mam samsunga x640. Troche już stary ale mi działa bez zarzutu i nie mam zamiaru go
wymieniać.

Na zdięciu bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:11, Jordan 87 napisał:

Ja tam mam SE W200i. Pomimo, że nie jest on najlepszym telefonem bardzo dobrze mi służy
i narazie nie mam zamiaru go zmieniać. Najbardziej cenie w nim odtwarzacz MP3 i gry java
( jakby ktoś chciał je za darmo polecam stronę www.freejava.pl ).


Najbardziej zaskakujące jest to, że W200i cenowo tak samo wychodzi, jak Nokia 3110c, a ta druga gniecie tego Sony Eryka dosłownie każdą funkcją (nie chodzi tu ofkorz o lepszy wyświetlacz czy aparat, bo to już idzie w górę wraz z większym wydawaniem kasy). Miałem do wyboru tego W200i rok temu, ale wybrałem n3110c jako uzupełnienie do cyfraka i kompa. Spisuje się znakomicie, a nawet ma więcej funkcji niż raczej hi-endowy (w dniu zakupu) SE K750i. Wprawdzie nie rozumiem tej zależności, ale tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 20:40, razormw napisał:

Ale jak SE to chce bez jostick''a więc wiesz ;] bo są "troszkę" awaryjne :D

Wcale nie są, sam mam SE k750i już prawie dwa lata i dżojstik działa jak ta lala :] Kolega pokazywał mi za to prawie nową Nokię z tym pierścieniem do nawigacji i połowa była ułamana :/ Podobno nic nie szalał i samo spękało. Tak więc widać, że stereotypom nie warto dawać wiary.

A obecnie od pół roku używam Nokii E65. Tragiczny aparat, nie wiem gdzie oni mają te 2Mpix, se750 też ma 2 mega, a o niebo lepsze zdjęcia robi. Zaletą Nokii jest fajny wygląd, naprawdę komfortowa klawiatura (duże przyciski, bardzo przyjemny ''klik'' :), specjalna folijka ochronna na ekranie montowana przez Nokię (nie ten antystatyczny badziew do ochrony do czasu zakupu telefonu), ciekawe opcje, których nie wykorzystuję nawet w połowie :]

20080331025746

20080331025807

20080331025845

20080331025859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no więc chciałam kupić telefon, ale nie za bardzo mogę się zdecydować. Chodi o coś w granicach 400-700 zł, najlepiej z mp3 i slotem kart pamięci. Ktoś ma jakieś sugestie? ;P

Powiem tylko, że jak na razie zastanawiam się nad Nokią 5300 (rozważałam też model 7373), ale mogę jeszcze zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:53, YOUlia napisał:

Hmmm... no więc chciałam kupić telefon, ale nie za bardzo mogę się zdecydować. Chodi
o coś w granicach 400-700 zł, najlepiej z mp3 i slotem kart pamięci. Ktoś ma jakieś sugestie?
;P

Powiem tylko, że jak na razie zastanawiam się nad Nokią 5300 (rozważałam też model 7373),
ale mogę jeszcze zmienić zdanie.

Brałbym 5300 - fajny wygląd, niezłe funkcje i aparat no i muzyczny telefon :) lub w850i ale on jest chyba troszke droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:53, YOUlia napisał:

Powiem tylko, że jak na razie zastanawiam się nad Nokią 5300

Moim zdaniem bardzo dobry wybór - jeśli chodzi o tą półkę cenową.
W tych 2 postach dosadnie opisałem ten model:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=474&pid=5490
http://forum.gram.pl/f orum_post.asp?tid=474&pid=5499

Dnia 31.03.2008 o 20:53, YOUlia napisał:

rozważałam też model 7373

Co do tego modelu - to jest on już trochę przestarzały...
Może i fajnie wygląda, jakieś tam funkcje ma - to obecnie nie warto w niego "inwestować".

Dnia 31.03.2008 o 20:53, YOUlia napisał:

ale mogę jeszcze zmienić zdanie

To może jeszcze coś powiesz, czego oczekujesz od telefonu - bo "najlepiej z mp3 i slotem kart pamięci" nie dużo mi mówi, gdyż większość telefonów obecnie posiada takie funkcje. Może jakaś konkretna firma Cię interesuje? Albo architektura telefonu - zwykły, z klapką, rozkładany, z klawiaturą QWERTY, z dotykowym wyświetlaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:12, mateuszbanach0 napisał:

ja mam od niedawna motorolę RAZR V3. jest dobry do gier, bo ma duży wyświetlacz.

Miałem sobie ją sprawić ale wybrałem SE 750. Jak się sprawuje ?? Dobrze robi zdjęcia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym telefonem i nie takim drogim jest SE W200i. Jest poręczny, łatwy w obsłudze, można na nim fimiki obejrzeć, w dużo gier pograć i posłuchać muzyki. Jest też dużo motywów którymi można go upiększać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:14, MasterOfBlaster napisał:

> ja mam od niedawna motorolę RAZR V3. jest dobry do gier, bo ma duży wyświetlacz.

Miałem sobie ją sprawić ale wybrałem SE 750. Jak się sprawuje ?? Dobrze robi zdjęcia
??

tak, pomimo że aparat ma VGA, to zdjęcia są bardzo dobrej jakości. tylko filmy gorsze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:12, mateuszbanach0 napisał:

ja mam od niedawna motorolę RAZR V3. jest dobry do gier, bo ma duży wyświetlacz.

Wybrałeś taką czystą V3? Jeżeli tak, no to dość kiepsko. Bardziej polecałbym V3i, albo V3x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:38, Earthshaker napisał:

> ja mam od niedawna motorolę RAZR V3. jest dobry do gier, bo ma duży wyświetlacz.

Wybrałeś taką czystą V3? Jeżeli tak, no to dość kiepsko. Bardziej polecałbym V3i, albo
V3x.

no niestety czystą. chciałem moto K1, ale za wąska, to wziełem V3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:42, mateuszbanach0 napisał:

no niestety czystą. chciałem moto K1, ale za wąska, to wziełem V3.

Sam posiadam K1 i muszę powiedzieć, że złego wyboru dokonałeś :P Telefon świetnie leży w dłoni i żadnych problemów jeżeli chodzi o jego funkcje nie mam. Poza tym o rysę na szklanym panelu u mnie trudno, ponieważ trzymam ją w najlepszym pokrowcu świata - dziecięcej skarpetce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:45, Earthshaker napisał:

> no niestety czystą. chciałem moto K1, ale za wąska, to wziełem V3.
Sam posiadam K1 i muszę powiedzieć, że złego wyboru dokonałeś :P Telefon świetnie leży
w dłoni i żadnych problemów jeżeli chodzi o jego funkcje nie mam. Poza tym o rysę na
szklanym panelu u mnie trudno, ponieważ trzymam ją w najlepszym pokrowcu świata - dziecięcej
skarpetce :P

jak już mówiłem, chciałem K1 ale za wąska DLA MNIE. w kieszeni spodni wogóle jej nie czułem, i dlatego wybrałem V3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:47, mateuszbanach0 napisał:

jak już mówiłem, chciałem K1 ale za wąska DLA MNIE. w kieszeni spodni wogóle jej nie
czułem, i dlatego wybrałem V3.

E tam 10 milimetrów różnicy :P Sam miałem V3x w rękach i jakoś mnie nie przekonał. Seria V3 to właściwie krok milowy, ale funkcje dziś pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym mógłbyś umieścić jakieś zdjęcie z V3? Chciałbym zobaczyć jaka jest różnica z moim starym telefonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się