Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 20:15, Gelink napisał:

> Zobacz czy masz dobże ustawione połączenie z wpaem

Mówiąc dobrze ustawione co masz dokładnie na myśli ?? (sorry za takie głupie pytania
ale na komputerach moja wiedza o sprzęcie sie kończy)

a w jakiej sieci masz telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:17, Mezo505 napisał:

> > Zobacz czy masz dobże ustawione połączenie z wpaem
>
> Mówiąc dobrze ustawione co masz dokładnie na myśli ?? (sorry za takie głupie pytania

> ale na komputerach moja wiedza o sprzęcie sie kończy)
a w jakiej sieci masz telefon


Obecnie w Erze. Wcześniej telefon był w Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:19, Gelink napisał:

> > > Zobacz czy masz dobże ustawione połączenie z wpaem
> >
> > Mówiąc dobrze ustawione co masz dokładnie na myśli ?? (sorry za takie głupie
pytania
>
> > ale na komputerach moja wiedza o sprzęcie sie kończy)
> a w jakiej sieci masz telefon

Obecnie w Erze. Wcześniej telefon był w Orange.

Jak byś miał w Orange to byś mógł wejść na ich stronne i tam jest wszystko napisane. Jak chcesz to spróbuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:19, Gelink napisał:

Obecnie w Erze. Wcześniej telefon był w Orange.

Skoro wcześniej był ten telefon w orange a teraz przeniosłeś na ere to może jakieś połączenia sie nie zgadzają ponieważ orange jest całkiem inna niż era i tym sie może równać że korzysta z serweru orange ??. I nie może uzyskać połączenia ale wątpie raczej to odpada ! :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i przed chwilą kupiłem Samsunga SGH e250 i wszystko jest ok. Ale mam pytanie: Jak tam mam z kompa coś wgrać? Bo mam kabel USB, ale do tego fona nie wejdzie. Pomocy. Da się to zrobić teraz bez kupowania jakiś kabli itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:48, choper napisał:

No i przed chwilą kupiłem Samsunga SGH e250 i wszystko jest ok. Ale mam pytanie: Jak
tam mam z kompa coś wgrać? Bo mam kabel USB, ale do tego fona nie wejdzie. Pomocy. Da
się to zrobić teraz bez kupowania jakiś kabli itp?

Masz kabel ale nie do tego telefonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:48, choper napisał:

No i przed chwilą kupiłem Samsunga SGH e250 i wszystko jest ok. Ale mam pytanie: Jak
tam mam z kompa coś wgrać? Bo mam kabel USB, ale do tego fona nie wejdzie. Pomocy. Da
się to zrobić teraz bez kupowania jakiś kabli itp?

Wejście do USB jest troszeczkę inne niż normalne. Takie bardziej płaskie. Jeżeli nie dostałeś w kabla w zestawie to niestety musisz go kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:27, Dekerinho6 napisał:

> Obecnie w Erze. Wcześniej telefon był w Orange.
Skoro wcześniej był ten telefon w orange a teraz przeniosłeś na ere to może jakieś połączenia
sie nie zgadzają ponieważ orange jest całkiem inna niż era i tym sie może równać że korzysta
z serweru orange ??. I nie może uzyskać połączenia ale wątpie raczej to odpada ! :((((


No raczej chyba nie. Wszedłem na strone Ery i skorzystałem z zdalnego konfiguratora telefonu (ustawiło automatycznie konfiguracje tak jak być powinna). No i teraz jak ściągam jakiś plik pojawia się "Ładowanie" i pasek postępu tak jak być powinno ale wyskakuje "Najpierw uaktywnij dane pakietowe". Nie wie ktoś o co biega ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:51, Earthshaker napisał:

> No i przed chwilą kupiłem Samsunga SGH e250 i wszystko jest ok. Ale mam pytanie:
Jak
> tam mam z kompa coś wgrać? Bo mam kabel USB, ale do tego fona nie wejdzie. Pomocy.
Da
> się to zrobić teraz bez kupowania jakiś kabli itp?
Wejście do USB jest troszeczkę inne niż normalne. Takie bardziej płaskie. Jeżeli nie
dostałeś w kabla w zestawie to niestety musisz go kupić ;)

A orientujesz się może po ile taki kabel? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2008 o 20:57, choper napisał:

A orientujesz się może po ile taki kabel? :)

Jeśli chodzi o kabel to nie jest on drogi ja jak nie dawno kupowałem też kabel do swojej noki to zapłaciłem 12 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej bardzo ciekawym telefonikiem do łyknięcia jest (będzie) Nokia 5610 XpressMusic.

Gniazdo na 4 GB MicroSD, ok. 30 MB ram, szybki procesor, radio z RDS, aparat 3,2 Mpix z podwójną lampą błyskową co kompletnie usuwa efekt czerwonych oczu, wyświetlanie obrazu video o jakości zliżonej VGA 640x480 (czyli niewiele gorzej niż DVD) 30 FPS, LCD 3,35 x 4,47 cm 24-bit , 4 zakresy GSM/GPRS + 3G, USB 2.0 (standardowe gniazdo Micro), Bluetooth 2.0, układ odtwarzacza MP3 wysokiej jakości, prawdziwy polifoniczny syntezator MIDI (32-nutowa polifonia czyli na poziomie Gravis Ultrasound/SB AWE 32), dyktafon + wiadomości dżwiękowe, MMS 300 KB, głośne odtwarzanie lub przez słuchawki stereo (również bluetooth), tryb samolotowy (to już standard), wewnętrzna pamięć kontaktów ma maks. 2000 pozycji i 3000 wpisów kalendarza, czuwanie/rozmowa: 320/6 godzin, tapety, motywy i wygaszacze uzależniające efekt od pory dnia, stanu baterii i mocy sygnału, zdalnie sterowane słuchawki stereo, polecenia głosowe, oprogramowanie klasy S40 3ed, java VM MiDP 2.0, dwa klawisze programowalne, suwak muzyczny na sprężynie, dedykowane klawisze do aparatu i odtwarzacza, 5-pozycji wyboru/kierunku, wysuwana klawiatura, kolory czerwony i niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie powiedzieli, że karty takie jak mam w W200i wejdą do Samsunga sgh e250, ale jak próbuje je włożyć to się nie da. Więc jak w końcu z nimi jest? Da sie włożyć, czy to musi inna być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 21:28, choper napisał:

W sklepie powiedzieli, że karty takie jak mam w W200i wejdą do Samsunga sgh e250, ale
jak próbuje je włożyć to się nie da. Więc jak w końcu z nimi jest? Da sie włożyć, czy
to musi inna być?

Coś w tym sklepie jakaś słaba obsługa jest. Między microSD, a Memory Stick Micro jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 21:43, Agntx napisał:

> Mi ostatnio udało się wyczaić na Allegro N70 z gwarancją bez Simlocka (kupowany
od Nokii)
> za 320zł.
> Próbuj może tobie, też się uda. Choć ja czekałam na taką promocję miesiąc.
> A jak chcesz, szybko coś kupić, to bierz K750i i wgrywaj softa od W800i

O ile się założysz, że to był:
a) fake
b) kradziony?
Ja już nie takie cuda widziałem, a rzeczywistość je szybko weryfikowała ;)
EDIT: Pomijając już, jak N70 jest bardzo złym wyborem.


Możemy się założyć.
a) Fake? - Właśnie mam go w kieszeni
b) Kradziony? - razem z pudełkiem i kartą gwarancyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 20:09, Gelink napisał:

Witam. Jestem posiadaczem Nokii 6020 z sieci Era. Wszystko byłoby by pięknie ale nie
mogę na ów telefon ściągać żadnych dzwonków tapet itd. Nie wiem czym jest to spowodowane.
Byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc.

http://boa.era.pl/SMSconfig/getXML_new.asp

Usługa, której potrzebujesz to WAPGPRS,
wgraj też MMS

Musisz jeszcze włączyć GPRS i MMS na www.itaktak.pl lub pod numerem 9797

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się