Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

No,ale 2Mpix to jednak coś jest.Może nie jest idealny,ale jakiś jest.Jakoś ja miałem na tym fonie 110MB muzy i się włączył szybko,tylko w miarę czasu inne piosenki się raczyły pojawiać.
Ale sam szyper96 napisał,że nie chce jakiegoś kombajnu tylko taki fon w miarę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... mnie by interesowały
w200i/300i - wersja minimalistyczna
6300/k800i - wersja "dla bogatych"

jak zbiorę te 500 zł to wszystko fajnie pięknie. a da radę te aparaty taniej dostać w jakimś mixie/abonamencie (tak jak pisałem, żeby na miech <25 zł)? tj - w200i/300i raczej będą i z nimi nie jest problem. ale te droższe? bo nie powiem - te drogie mi się podobają.
jakbyś opisał dokładniej zalety i wady tych dwóch droższych oraz wynalazł te abonamentowe interesy, byłbym wdzięczny. zresztą - juz jestem, bo całkiem sporo się napisałeś :)

edit: btw, chyba w poście powyżej ci się mój nick pomylił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zna ktos moze jakas encyklopedie ktora mozna sciagnac na komorke? (czy to platna, czy darmowa). Obecnie posiadam SE S500i ale moje poszukiwania spelzly na niczym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem, posiadam Nokie 6300, mój kumpel (właściwie kilku) mają SE k800i i mogę porównać.
Zalety noki 6300:
- ładny ekran, obudowa (choć łatwo się rysuje), łatwy w obsłudze, wygodna (dla mnie) klawiatura i tu chyba niestety koniec zalet
Wady:
- słaby aparat, jak masz dużo plików może się na chwilę zawiesić (ale to chyba normalne),brak systemu (jak dla mnie)

Zalety se k800i:
- dobry aparat, duży dobry ekran, gry java 3d chodzą dobrze
Wady:
- cegła (nie lubię wielkich telefonów), kumpel wgrał ponad 100 gier java i mu sie połowa skopiowała i z poziomu telefonu nie może ich usunąć, brak systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:52, szypek26 napisał:

hm... mnie by interesowały
w200i/300i - wersja minimalistyczna
6300/k800i - wersja "dla bogatych"


Hmn z tych telefonów które tutaj przedstawiłeś doradził był ci SE k800i ponieważ wiem że to bardzo fajny telefon MP3 aparat 3.2 itp.itd.

Dnia 13.06.2008 o 23:52, szypek26 napisał:

jak zbiorę te 500 zł to wszystko fajnie pięknie. a da radę te aparaty taniej dostać w
jakimś mixie/abonamencie (tak jak pisałem, żeby na miech <25 zł)? tj - w200i/300i
raczej będą i z nimi nie jest problem. ale te droższe? bo nie powiem - te drogie mi się
podobają.


Ale chodzi ci o to żeby mieć ten lepszy czy ten gorszy ?? :P

Dnia 13.06.2008 o 23:52, szypek26 napisał:

jakbyś opisał dokładniej zalety i wady tych dwóch droższych oraz wynalazł te abonamentowe
interesy, byłbym wdzięczny. zresztą - juz jestem, bo całkiem sporo się napisałeś :)

edit: btw, chyba w poście powyżej ci się mój nick pomylił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament:
SE K800i w Plusie na abonament 25zł/miesiąc zapłacisz za fon 399zł.
Abonament 40zł/miesiąc-199zł.
Abonament 55zł/miesiąc-telefon wtedy kosztuje 1zł.

W200i+bajeranckie głośniki w plusie na abonament 25zł/miesiąc zapłacisz 19zł.
Abonament 40zł/miesiąc-1zł.

W300i w plusie na abonament fona raczej nie znajdziesz.

6300 w plusie na abonament za 25zł/miesiąc zapłacisz 399zł.
Abonament 40zł/miesiąc-199zł.
Abonament 55zł/miesiąc-1zł.

Mix:
Zasilenia po 50zł też musisz wykorzystać w 1 miesiąc.Więc jeśli pisałeś-że wcześniej na 50zł miałeś 3 miechy-ta opcja odpada.
SE K800i-24 zasilenia po 30zł-449zł.
30 zasileń po 30zł-399zł.
36 zasileń po 30zł-349zł.
42 zasilenia po 30zł-299zł.

W200i-24 zasilenia po 30zł-19zł.
30 zasileń po 30zł-1zł.

W300i-24 zasilenia po 30zł-149zł.
30 zasileń po 30zł-99zł.
36 zasileń po 30zł-49zł.
Nie ma tu już 42 zasileń i zasileń za 50zł.

Nokia 6300-24 zasilenia po 30zł-449zł.
30 zasileń po 30zł-399zł.
36 zasileń po 30zł-349zł.
42 zasilenia po 30zł-299zł.

Zalety i wady każdego z tych 4 fonów:
SE k800i
Wady:Dosyć spora waga.
Zalety:Solidna obudowa,duży ekran,cena,dobra bateria,aparat.

W200i
Wady-Brak bluetooth,mały ekran,dość słaba bateria,dość gruby,aparat,długo się włącza.
Zalety-Świetny dźwięk MP3,bardzo lekki fon,cena,bardzo wytrzymały na upadki,dobre radio.

W300i
Wady-mały ekran,aparat,klapka po ok.2 latach może mieć luzy.
Zalety-Cena,Świetny dźwięk MP3,Znakomita bateria,dźwięk jest bardzo głośny,Dobry Bluetooth.

6300
Wady-Metalowa obudowa w zimie,gdy się schłodzi,jest bardzo zimna i czasem nie można dotknąć fonu,MP3 dobr lecz odbiega od Sony,dosyć duże wymiary,średnia bateria,brak Irdy(starsze fony nie mają blue i może być kłopot),aparat taki sobie,cena może być ciut zawyżona z porównaniem do K800i.
Zalety-Bardzo wytrzymały na upadki,16 milionów kolorów,duży ekran,jak na metalową obudowę jest lekki(91g),cienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka ej ludzie mam taką sprawę tutaj polecacie różne telefony no a powiecie jaki polecicie min. 2 megapiksela i dyktafon , mp3 no i ogólnie

ps: coś lepszego od k750i i żeby nie był jakiś klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:17, sparktark napisał:

Hejka ej ludzie mam taką sprawę tutaj polecacie różne telefony no a powiecie jaki polecicie
min. 2 megapiksela i dyktafon , mp3 no i ogólnie

ps: coś lepszego od k750i i żeby nie był jakiś klocek


Może nokia 5200-5300 co prawda aparat mają chyba 1.3 ale bardzo fajna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:42, Dekerinho6 napisał:

Może nokia 5200-5300 co prawda aparat mają chyba 1.3 ale bardzo fajna jest...

Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Nokia 5200, a 5300 to dość spora różnica. Ten drugi ma 1,3 mpix, a 5200 VGA. Poza tym 5300 opłaca się bardziej kupić, ponieważ jest lepszy, a różnica cenowa jest wręcz minimalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 20:59, pan m. napisał:

Następny mówi,że N73 muli.Aż się teraz boję go za 2 tygodnie wziąć do rąk!Opisz go da
mnie,please.Zawsze to 1 opinia użytkownika więcej.


Taka prawda. Im więcej danych w telefonie i na karcie tym jest gorzej. Jeżeli masz na myśli go kupić to szczerze radzę odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 20:59, pan m. napisał:

Następny mówi,że N73 muli.Aż się teraz boję go za 2 tygodnie wziąć do rąk!Opisz go da
mnie,please.Zawsze to 1 opinia użytkownika więcej.


Stary uzywalem tego telefonu przez 9 miesiecy i jest to najgorsa nokia jaka kiedykowliek uzywalem. Jest powolna mialem 2000 smsow 300 zdjec, telefon dzialal tragicznie wieszal sie a uruchamial sie ponad minute na najnowszym sofcie, czesto po odsunieciu obiektywu aparat sie nie wlaczal. Odradzam ta Nokie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi, że zwyczajnie się nie opłaca kupować w jakimś niedrogim abonamencie, bo telefon kosztuje tyle samo co "luzem"... najwyraźniej będę musiał zebrać kasę i sobie po prostu aparat wymienić

hm, pod uwagę wchodzą 6300, k800i, w200i. tak jak już napisałem, zależy mi przede wszystkim na funkcjonalności (np w jakiejśtam nokii rodzinnej żeby wyciszyć telefon trzeba grzebać w opcjach zamiast użyć skrótu. to mnie wkurza), dobrej jakości rozmów, wygodnej klawiaturze oraz w miarę dobrym aparacie - pejzaży nie będę robił, ale np. rozkład jazdy autobusów dobrze byłoby sfotografować. co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:48, Earthshaker napisał:

> Może nokia 5200-5300 co prawda aparat mają chyba 1.3 ale bardzo fajna jest...
Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Nokia 5200, a 5300 to dość spora różnica. Ten drugi ma
1,3 mpix, a 5200 VGA. Poza tym 5300 opłaca się bardziej kupić, ponieważ jest lepszy,
a różnica cenowa jest wręcz minimalna.


Wiesz tylko doradzałem tak jak wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 23:08, MLODY2K6 napisał:

nie ma nic lepszego niz zedge :)

Jest, nawet było tu na forum tylko nie wiem jak znaleść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 23:16, 143872 napisał:

> nie ma nic lepszego niz zedge :)
Jest, nawet było tu na forum tylko nie wiem jak znaleść :P


Napewno jest cos podobnego ale w tym momencie dla mnie najlepsze jest zedge ssam z tamtad motywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie SE k550.
Otóż po wrzuceniu nowych piosenek to telefonu w liście odtwarzania (mimo że w folderze są alfabetycznie) pojawiają się one na końcu listy w kolejności icho dodawania. Czy istnieje jakiś sposób żeby była całość alfabetycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się