Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 15:52, marekl1975 napisał:

Przepraszam najmocniej. Nie zauważyłem, ze pościk jest trochę starszawy. Nie zdegradujecie mnie?


O ostrzeżeniu lub degradzie zawsze jest informacja na forum. Ty zostałeś upomniany. Po prostu nie rób tego więcej.
Koniec offtopa proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem, otóż siostra jest posiadaczką SAMSUNGA E-250 i karty do niego 1 GB. Zainstalowałem SAMSUNG PC STUDIO 3, czyli programik do tego phona. Po podłączeniu widzi telefon, ale karty już nie. Kiedy przesyłam, np. muzykę, wyskakuje ZA MAŁO PAMIĘCI choć karta jest pusta -o- (pamięc telefonu już jest zapełniona). Co robić (poza dokupieniem czytnika kart pamięci)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:14, Xlol1 napisał:

Zainstalowałem SAMSUNG PC STUDIO 3, czyli programik do tego phona
Po podłączeniu widzi telefon, ale karty już nie. Kiedy przesyłam, np. muzykę, wyskakuje
ZA MAŁO PAMIĘCI choć karta jest pusta -o- (pamięc telefonu już jest zapełniona).
Co robić (poza dokupieniem czytnika kart pamięci)?

Mam ten sam problem i poza dokupieniem czytnika kart pamięci nie widzę rozwiązania. Ja mogę jedynie przenosić pliki z Samsung PC Studio 3 na telefon i dopiero z fona na kartę pamięci. Chyba, że jest jakiś sposób o którym nie słyszałem, ale wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś coś stało się mojemu SE W300i ,problem polega na tym że nie chce się włączyć (pokazuje się logo sony ericson i ekran zaczyna migać po czym przestaje). W internecie wyczytałem że muszę przeinstalować soft . Telefon mam na gwarancji i czy jeśli sam wgram soft to stracę gwarancję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:48, AdiN2 napisał:

Dziś coś stało się mojemu SE W300i ,problem polega na tym że nie chce się włączyć (pokazuje
się logo sony ericson i ekran zaczyna migać po czym przestaje). W internecie wyczytałem
że muszę przeinstalować soft . Telefon mam na gwarancji i czy jeśli sam wgram soft to
stracę gwarancję?


Skoro masz na gwarancji to do servisu, i oni niech się bawią co z tym fantem zrobić.
Sam nic lepiej nie kombinuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 18:48, AdiN2 napisał:

Dziś coś stało się mojemu SE W300i ,problem polega na tym że nie chce się włączyć (pokazuje
się logo sony ericson i ekran zaczyna migać po czym przestaje). W internecie wyczytałem
że muszę przeinstalować soft . Telefon mam na gwarancji i czy jeśli sam wgram soft to
stracę gwarancję?


Nie wiem czy chce Ci się jechać do serwisu. Masz SE PC Suite przez którego możesz wgrywać software więc raczej nie możesz stracić gwaracji przez coś co oni sami Ci udostępniają :-) Pamiętaj, że po instalacji nowego oprogramowania stracisz wszystkie dane zachowane na telefonie.

PS A zrobiłeś czarodziejską sztuczkę która bardzo często pomaga podczas jakiś dziwnych zjawisk w telefonie czyli wyjąłeś baterię po czym znowu włączyłeś telefon? Wiem, że wydaje się to oczywiste ale wiele jest takich "awarii" które tego dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:12, Miluś napisał:

PS A zrobiłeś czarodziejską sztuczkę która bardzo często pomaga podczas jakiś dziwnych
zjawisk w telefonie czyli wyjąłeś baterię po czym znowu włączyłeś telefon? Wiem, że wydaje
się to oczywiste ale wiele jest takich "awarii" które tego dotyczą.


Robiłem tak ale nic nie dało ;/ Właśnie wgrywam oprogramowanie przez program Update Service pobrany ze strony SE ,mam nadzieje że to naprawi problem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 15:04, IRASS71 napisał:

Jak sprawdzic w Noki E51 swoj własny nr tel. mam tel 2 dni dopiero i sie motam z ustawieniami

Co prawda nie mam tego telefonu, ale domyślam się, że we wszystkich Nokiach jest to rozwiązane podobnie. Wchodzisz do menu, potem Kontakty i odszukujesz pole Własne numery. Wchodzisz do tego i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema z mym SE K750i, otóż nie mam kontroli nad klawiszem "1", tzn sam się wciska co jakiś czas, a jak ja go wcisnę to nic się nie dzieje..
Może mi powiedzieć ktoś, co to może być i co z tym problemem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 16:31, Homo sum napisał:

Mam problema z mym SE K750i, otóż nie mam kontroli nad klawiszem "1", tzn sam się wciska
co jakiś czas, a jak ja go wcisnę to nic się nie dzieje..
Może mi powiedzieć ktoś, co to może być i co z tym problemem zrobić?


Rozkręć obudowe, zdejmij klawiaurę, i sprawdź, czy możę gumka się przestawiła/ wcisnęła.
Jeżeli tak, to po prostu to napraw, nie wymaga to jakichś specjalnych umiejętności. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:32, Tokix napisał:

No otwierasz klapkę od baterii, wyciągasz baterię, i tam masz śróbki, rozkręć ; )


A przypadkiem przez to nie utraci sobie gwarancji?
Z tego co wiem, to rozkręcenie telefonu, zerwanie plomby gwarancyjnej (takowa zapewne jest, ale pewien nie jestem), jest równoznaczne z utratą gwarancji. Ja tam wolałbym nie ryzykować, jak telefon jest na gwarancji to lepiej odesłać go do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 19:42, master matrox napisał:

> No otwierasz klapkę od baterii, wyciągasz baterię, i tam masz śróbki, rozkręć ;
)

A przypadkiem przez to nie utraci sobie gwarancji?
Z tego co wiem, to rozkręcenie telefonu, zerwanie plomby gwarancyjnej (takowa zapewne
jest, ale pewien nie jestem), jest równoznaczne z utratą gwarancji. Ja tam wolałbym nie
ryzykować, jak telefon jest na gwarancji to lepiej odesłać go do serwisu.

Najlepiej wymień obudowę i klawiaturę to powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 11:09, donard napisał:

Mam se k510i.Gdy próbuję się połączyć z kompem co wcześniej sie udawało to teraz mam
no device contacted. Co z tym fantem zrobić?

Miałem coś podobnego, tyle, że w innym modelu (konkretnie w Nokii 6230i). Dawno to było, jak tylko ten model wszedł na rynek. Po prostu poszedłem do serwisu i tam wgrali mi nową wersje programu i od tego czasu zadnych problemów juz nie mam. Jeśli masz taka mozliwość w swoim aparacie, to najpierw przegraj wszystko, co masz na wymienna karte pamieci, bo przy zmianie oprogramowania zgina Ci dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nokia wydała swój komunikator

Programiści z zespołu Nokia Beta Labs zaprezentowali nowy komunikator przeznaczony specjalnie na telefony fińskiego koncernu. Aplikacja umożliwia szybki i wygodny sposób komunikowania się ze znajomymi. Dodatkową funkcją jest możliwością ustawienia statusu oraz zdjęcia. Program umożliwia również przesłanie informacji o dokładnym położeniu za pomocą GPS i Nokia Maps. Na modelach: N95, N95 8GB, N82, N81, N81 8GB, E51, E66, E71, 6110 Navigator, 6290 i 6120 Classic nie powinno być żadnych problemów z uruchomieniem czatu. Aplikacja dostępna jest do pobrania.

http://betalabs.nokia.com/blog/2008/07/10/introducing-nokia-chat-instan t-messaging-with-location-sharing/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się