Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

>Odradzam N96,ponieważ ta bateria(bodajże 950)mnie przeraża:D Chyba,że chcesz codziennie

Dnia 27.07.2008 o 17:57, pan m. napisał:

ładować telefon:D



Bateria jest duża, więc nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duża?W Nokii N95 jest chyba 1150,a to słabszy fon.Do tego z mniejszym wyświetlaczem i mniejszą wagą.Dla mnie 950 w takim fonie to po prostu hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien, spytaj się w serwisie czy ma taką obsługę, nie pokazuj telefonu, udawaj że chcesz kupić, a jak nie to Ci zostaje wgranie softa w komisie, od innego fona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:07, HiSin napisał:

mam 2 ale chodzi mi o
Sony Ericsson w610i


E, to W610i nie odtwarza mp4? Telefon ten specyfikacją jest zbliżony do K550i - są bardzo, ale to bardzo podobne, a ten odtwarza MP4 ale z kodekiem H263. Może po prostu wgrywasz na niego filmy, które nie są z tym kodekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do funkcji RDS do radia w telefonach, konkretnie Nokii 5310.
Otóż - mam dziwne wrażenie - co jest absurdem - że RDS działa tylko jeśli wygląd Radia jest domyślny.... Macie może coś takiego?
Inna sprawa, czy RDS działa kiedy się zapisze radio, bo mam nieraz tak, że nic nie wyświetla RDS, tylko zapisaną nazwę radia.... A może po prostu radio nic nie wysyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W zyciu nie jest lepszy. To tak jak bys porownal powiedzmy Nowego Scirocco do EVO 9 :)) Jedyna wada noki jest kipska bateria ale da sie przezyc ja sam mam N95 8GB i jestem z niej naprawde zadowolony. SE jakos mi sie nie widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 17:31, MasterHeroes napisał:

Co sądzicie o SE K800i i o k850i??


Cóż, są to dwa, raczej troszkę się różnice telefony - K800i wyposażony jest w aparat 3,2 mpx, natomiast K850i posiada aparat o matrycy aż 5 mpx! Oba telefony są niezłe, choć mi osobiście K800i się nie podoba - ma tandetny, plastikowy wygląd i jest duży. K850i jest znacznie ładniejszy, no i ma świetny aparat.

Dnia 28.07.2008 o 17:31, MasterHeroes napisał:

Czy K850i jest lepszy od nokii n95??


Nie, to są telefony dwóch różnych klas.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 17:31, MasterHeroes napisał:

Co sądzicie o SE K800i i o k850i?? Czy K850i jest lepszy od nokii n95??


http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/k850i?cc=pl&lc=pl

A potem na "wypróbuj Telefon" Po lewej stronie.
Ten test, może Ci troszeczke przybliży.
No a porównując oba telefony, to szczerze mówiąc, Sony Ericssony jakoś tak dziwnie szybko się nudzą - tym samym wykazują zachęte do zakupu nowego telefonu, co zniechęca do obecnej marki.
Tak pozatym, nie wiem dlaczego, sony ericsson żąda przeróżnych opłat za pobieranie aplikacji do telefonów...
Dodam, że w Nokii takiego problemu nie ma - i tak być powinno, bo skoro płacimy duże pieniądze za telefon, to powinniśmy posiadać jakieś przywileje prórz korzystania z niego.

Przeglądnij sobie w internecie jakie Nokia ma funkcje, Kombajn Multimedialny, to trochę za mało powiedziane.
Sensor ruchu, N-gage 2, i przeróżne setki innych funkcji.
Jeżeli kupujesz to nawet się nie zastanawiaj - bierz Nokie n95 !

Sam chciałbym ją sobie kupić, poluje na nią, od czerwca, jednak dopiero w zeszłym tygodniu wypłata była, tak więc nic tylko na allegro aukcji pilnować:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nosze sie z zamiarem kupna nowej komórki. Bardzo podoba mi sie Nokia 6500 Classic. Chciałbym usłyszeć od was szczere i obiektywne zdanie co do tego telefonu. Chodzi mi o jakość, baterię, awaryjność, jakieś problemy czy ogólnie wrażenia z użytkowania. Bedę niezmiernie wdzięczny. Ewentualnie polećcie coś z modeli Nokii, o klasycznym wyglądzie najlepiej i w miarę małych rozmiarach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Niedawno siostra kupiła sobie srebrną. Telefon jest ok, bardzo cienki, świetna jakość wykonania jak to nokia, nic nie trzeszczy, nie odstaje itp. Wyświetlacz jest bardzo przejrzysty, ładnie się prezentuje. Zdjęcia robi również przyzwoite. Co do baterii, awaryjności i problemów, to nie będę się wypowiadał, ponieważ nie uzyskałem jeszcze informacji na temat tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > n95 też cegła.
> Yhy.... Pomijając wyświetlacz 2,8 cala - to tak...-_-
> > polecam jakiś lekki i mały fonik np. nokia 5300
> OMG, teraz to pojechałeś.
> Porównaj sobie n95 a 5300, przecież to niebo - a ziemia. Nie am co nawet porównywać.
> Bartkula poszukuje czegoś z wyższej półki.
ok ja mam obecnie nokię 5610. Wyświetlacz 2,2 cala 240 x 320 16,7 mln. kolorów. Aparat 3,2 mega pixels, auto fokuś, podójna doświetlająca dioda led. Obudowa slider. Seria XpressMusic. Obsługa video w formacie mpeg4. Reszty nie będę wymieniał. Polecam. Fotka:

20080728215130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2008 o 19:07, Tokix napisał:

No a porównując oba telefony, to szczerze mówiąc, Sony Ericssony jakoś tak dziwnie szybko
się nudzą - tym samym wykazują zachęte do zakupu nowego telefonu, co zniechęca do obecnej
marki.

Zgadzam się z tobą. Miałem już trzy telefony marki Sony Ericsson i każdy po miesiącu nudził się i denerwował mnie. Teraz mam nowiutką nokię i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokię 5610 świetna jest ;P
Moim zdaniem najlepszy telefon jaki miałem, a możecie mi wierzyć na słowo, że na telefonach się znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się