Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 21:52, Pioperus napisał:

ok ja mam obecnie nokię 5610. Wyświetlacz 2,2 cala 240 x 320 16,7 mln. kolorów. Aparat
3,2 mega pixels, auto fokuś, podójna doświetlająca dioda led. Obudowa slider. Seria XpressMusic.
Obsługa video w formacie mpeg4. Reszty nie będę wymieniał. Polecam. Fotka:



Hmm nie lubie nic z serii Xpress music :P N95 8gb juz zamowiona ;D Mysle ze bede zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:11, Kujam napisał:

> ok ja mam obecnie nokię 5610. Wyświetlacz 2,2 cala 240 x 320 16,7 mln. kolorów.
Aparat
> 3,2 mega pixels, auto fokuś, podójna doświetlająca dioda led. Obudowa slider. Seria
XpressMusic.
> Obsługa video w formacie mpeg4. Reszty nie będę wymieniał. Polecam. Fotka:
>
>

Hmm nie lubie nic z serii Xpress music :P N95 8gb juz zamowiona ;D Mysle ze bede zadowolony

-To tylko kwestia gustu. Ja np. wolę młodzieżowy telefon . Ale jeśli uważasz, że będziesz zadowolony to życzę ci, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:06, Natchan napisał:

Ja mam nokię 5610 świetna jest ;P
Moim zdaniem najlepszy telefon jaki miałem, a możecie mi wierzyć na słowo, że na telefonach
się znam.


Ja uważam tak samo. Wszystkie telefony mi się szybko nudziły, a ten jest po prostu idealny. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:20, Pioperus napisał:

-To tylko kwestia gustu. Ja np. wolę młodzieżowy telefon . Ale jeśli uważasz, że będziesz
zadowolony to życzę ci, żeby tak było.


No w sumie tak, jak wszyscy szaleli za roznymi muzycznymi to ja Communicatora mialem :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co?Ja mam tak samo;)Ja wcześniej miałem W200i od SE to rzeczywiście mi się szybko znudził i po półroku już używałem tylko gry milionerzy,bo nic innego mi się nie chciało.A teraz mam N73 ME prawie miesiąc i mi się jeszcze ani trochę nie znudziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 08:08, pan m. napisał:

Wiesz co?Ja mam tak samo;)Ja wcześniej miałem W200i od SE to rzeczywiście mi się szybko
znudził

SE mają takie coś w sobie. Telefony od SE nudzą się bardzo szybko. Nie są jakieś super technologicznie, a tylko kilka modeli jest naprawdę ładnych. Ja wolę nokię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:36, Kujam napisał:

> -To tylko kwestia gustu. Ja np. wolę młodzieżowy telefon . Ale jeśli uważasz, że
będziesz
> zadowolony to życzę ci, żeby tak było.
>

No w sumie tak, jak wszyscy szaleli za roznymi muzycznymi to ja Communicatora mialem
:P



Jak już pisałem, to tylko kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA posiadam 2 telefony gdyz jakoś tak wyszło pierwszy z nich to Sony Ericsson K510i , a drugi to moje cudeńko Nokia N70 .. tylko najgorsze jest ich doładowywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to do telefonów się wkłada przeważnie 1-2 GB,i tyle one uciągają.Ale spróbuj z 2GB,niewielka różnica cenowa z 1GB,a powinno uciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od jakiegoś czasu posiadam nokie n72 i zauważyłem że niestety pocinają się na niej gry java :(
Mam pytanie czy można w jakiś sposób to zmienić np. zainstalować nową javę czy jest to wina bezpośrednio telefonu?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przedłużyłem umowę z orange przez internet i zamówiłem sobie telefon SE w380i. I trochę się zdziwiłem kiedy zastałem w nim kartę pamięci 512mb ;), w danych technicznych telefonu nie było napisane że dostanę także kartę pamięci z telefonem, no ale ja nie narzekam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:12, Seqiu napisał:

Ostatnio przedłużyłem umowę z orange przez internet i zamówiłem sobie telefon SE w380i.
I trochę się zdziwiłem kiedy zastałem w nim kartę pamięci 512mb ;), w danych technicznych
telefonu nie było napisane że dostanę także kartę pamięci z telefonem, no ale ja nie
narzekam...;)


To standard. W Orange do każdego telefonu SE dostajesz kartę 512MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy podczas aktualizacji symbiana na telefonie nie zmieni mi się język?
Chodzi mi o to że jeżeli obecnie mam symbiana w języku polskim to po aktualizacji nie będzie on w języku np. angielskim?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam SE k800i ale intryguje mnie jedna rzecz, jak podłączam go do komputera to zaczyna się ładować telefon. Czy to nie zniszczy baterii jeżeli tak wkładam do ładowania na jakieś dwie minuty? Da się to jakoś wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować PC SUIT do SE w380i. Instalator rozpakowuje pliki, po czym okienko znika i już się nic nie pokazuje. Probowałem ściągnąć program z internetu jednak jest to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spróbuj przełączać Alt+Tab. Może instalator się ukrył. Podobnie jest podczas instalacji softu do P1i. Dziwnie jakoś tak ale tak jest. Pyta wówczas o pozwolenie na restart komputera.
Jest też inna opcja. Warunkiem zainstalowania softu do telefonu jest niepodłączanie telefonu do komputera przed zakończeniem instalacji oprogramowania. Jeśli podłączyłeś telefon wcześniej to dupa siup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się