Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Zainstalowałem to na laptopie i działa, a na moim kompie nie chce działać. I owszem, podłączałem wcześniej telefon przed instalacją oprogramowania, więc już teraz nie da rady tego zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli uda Ci się wyczyścić rejestr systemu z wszystkich sterowników telefonu wstępnie zainstalowanych przez Windows. Zawsze instalując oprogramowanie telefonu (tak samo jak oprogramowanie np. drukarek) sam telefon podłączamy albo po zainstalowaniu albo na wyraźne polecenie instalatora. Spróbuj poszukać w menadżerze urządzeń tego telefonu (prawdopodobnie zainstalował się jako modem) odinstaluj go, przeczyść rejestr, odinstaluj oprogramowanie telefonu, przeczyść rejestr i ponownie spróbuj zainstalować oprogramowanie telefonu we właściwej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 20:17, Bartkula napisał:

Od niedawna mam SE k800i ale intryguje mnie jedna rzecz, jak podłączam go do komputera
to zaczyna się ładować telefon. Czy to nie zniszczy baterii jeżeli tak wkładam do ładowania
na jakieś dwie minuty? Da się to jakoś wyłączyć?

To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera i gniazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że moja stara, wysłużona Nokia 3100 przestała mi wystarczać, myślę nad kupnem nowego telefonu. Mam nadzieję, że mi doradzicie co warto sobie kupić... No, to już wypisuję jakie warunki musi spełniać mój nowy telefon:

Jego cena musi się mieścić w granicach ok. 450-500zł, nie musi być nowy. Najważniejsze dla mnie jest chyba to, żeby dysponował możliwie najwyższą jakością dźwięku i dobrym odtwarzaczem. Muzyki zamierzam słuchać oczywiście na słuchawkach, więc jakość głośniczka nie jest jakaś strasznie ważna. Aparat nie musi być jakiś świetny, "standardowe" 2.0 mpix z pewnością mi wystarczy. Oprócz tego, marzy mi się wyświetlacz w rozdziałce 320x240, ale sądzę że w tym przedziale cenowym to raczej nie możliwe... mam nadzieję, że się mylę:) Marka raczej nie ma większego znaczenia, ale myślę że najlepszy byłby tu jakiś Sony Ericsson z serii "W".
Myślę, że wszystko to co ważne już wymieniłem. No i jeszcze raz przypominam: nie musi być nowy.

Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:47, Krieeg napisał:

Jako, że moja stara, wysłużona Nokia 3100 przestała mi wystarczać, myślę nad kupnem nowego
telefonu. Mam nadzieję, że mi doradzicie co warto sobie kupić... No, to już wypisuję
jakie warunki musi spełniać mój nowy telefon:

Jego cena musi się mieścić w granicach ok. 450-500zł, nie musi być nowy. Najważniejsze
dla mnie jest chyba to, żeby dysponował możliwie najwyższą jakością dźwięku i dobrym
odtwarzaczem. Muzyki zamierzam słuchać oczywiście na słuchawkach, więc jakość głośniczka
nie jest jakaś strasznie ważna. Aparat nie musi być jakiś świetny, "standardowe" 2.0
mpix z pewnością mi wystarczy. Oprócz tego, marzy mi się wyświetlacz w rozdziałce 320x240,
ale sądzę że w tym przedziale cenowym to raczej nie możliwe... mam nadzieję, że się mylę:)
Marka raczej nie ma większego znaczenia, ale myślę że najlepszy byłby tu jakiś Sony Ericsson
z serii "W".
Myślę, że wszystko to co ważne już wymieniłem. No i jeszcze raz przypominam: nie musi
być nowy.

Z góry dzięki za pomoc:)

Idealny telefon dla ciebie spełniający wymienione warunki to Sony Ericsson W880i. Jego cena to max 500 zł na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:51, Pioperus napisał:

Idealny telefon dla ciebie spełniający wymienione warunki to Sony Ericsson W880i. Jego
cena to max 500 zł na allegro.


Dzięki, przemyślę to. A jak będę kupował (co nastąpi najszybciej za miesiąc... a w praktyce pewnie miną ze cztery miesiące:) to pewnie jeszcze stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w menadżerze sprzętu, jednak nie znalazłem żadnego modemu zainstalowanego. Wyczyściłem tylko rejestr RegCleanerem, jednak to nic nie dało i nadal nie mogę zainstalować tego programu. Mimo to mogę wrzucać różne rzeczy na telefon, ponieważ jak go podłączam to windows wykrywa moją kartę pamięci jak normalny nośnik i dzięki temu mogę wrzucać sobie mp3 i zdjęcia... Może jestem wybredny, ale chciałbym także żeby te programy mi działały...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:32, Pioperus napisał:

To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera i gniazdka.

Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 10:56, Krieeg napisał:

Mam pytanie: czym różnią się od siebie SE W880i i W580i? Oczywiście, poza obudową:)


Zeby sie nie rozpisywac prosze bardzo:

A jesli szukasz porownan telefonow to zawsze mozesz wejsc na gsmonline.pl jest dosyc dobry portal dotyczacy komorek.

20080730111832

20080730111845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:19, MLODY2K6 napisał:

A jesli szukasz porownan telefonow to zawsze mozesz wejsc na gsmonline.pl jest dosyc
dobry portal dotyczacy komorek.


Dzięki za adres.
No cóż, ciężko stwierdzić który jest lepszy... W580i nie ma co prawda kamery do wideorozmów, ale kto z tego korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z wideorozmow korzystam co jakis czas fakt mam nieskonczonsc do wszystkich numerow z plusa mix polusa i simplusa i przez to mam tak samo nieskonczonosc wideorozmow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może jak jest w W580i i W880i jest z wielkością wyświetlaczy? Chodzi mi tu o wymiary wyświetlaczy, a nie o ich rozdzielczość (bo ta jest taka sama). Czyli: który ma większy wyświetlacz? No, chyba że mają takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Tel Nokia E51 i teraz takie pytanko: czy da sie jakoś zadzwonić łącząc sie z internetem i użyć skype lub inny program żeby zadzwonić do USA za 9 groszy. Cos w stylu jak z komputera instalujesz tlen lub skype i dzwonisz za granice za grosze. Moze ktos juz kombinowal i wie o co chodzi ja nie wiem jak sie za to zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 11:53, Krieeg napisał:

A wie ktoś może jak jest w W580i i W880i jest z wielkością wyświetlaczy? Chodzi mi tu
o wymiary wyświetlaczy, a nie o ich rozdzielczość (bo ta jest taka sama). Czyli: który
ma większy wyświetlacz? No, chyba że mają takie same...

edit: nowy, lepszy link: http://tnij.com/EG80
na oficjalnej stronie SE są zdjęcia raczej odwzorowujące rozmiary. no, i porównania też są niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:17, szypek26 napisał:

edit: nowy, lepszy link: http://tnij.com/EG80
na oficjalnej stronie SE są zdjęcia raczej odwzorowujące rozmiary. no, i porównania też
są niczego sobie


Niech to szlag, już nie wiem którego kupić... Jeszcze trochę i będę musiał losować:) A tak na serio: który z nich według was jest lepszy? Ceny są prawie identyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął W880i.Przemawia za nim 3G,a to nie tylko wideorozmowy (z których ja na przykład korzystam :P) ale też szybszy internet.Ale wydaję mi się,że klawiatura nie jest za bardzo wygodna.Jak nie potrzebne ci 3G to bierz tego W580i ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:00, Krieeg napisał:

Niech to szlag, już nie wiem którego kupić... Jeszcze trochę i będę musiał losować:)
A tak na serio: który z nich według was jest lepszy? Ceny są prawie identyczne...

dla mnie telefon służy do pisania esemesów, rozmawiania i (tylko dlatego, że nie mam cyfrówki w domu) do robienia zdjęć. więc takie bajery jak mp3 (zwłaszcza, że swojego playerka bardzo sobie cenię) nie mają dla mnie znaczenia. dlatego ja ostatnio waham się między SE k800i a Nokią 6030. cóż, w twojej sytuacji... wziąłbym... eee... żadnego... ^^ ale telefony są prawie identyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się