Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 14:14, szypek26 napisał:

dla mnie telefon służy do pisania esemesów, rozmawiania i (tylko dlatego, że nie mam
cyfrówki w domu) do robienia zdjęć. więc takie bajery jak mp3 (zwłaszcza, że swojego
playerka bardzo sobie cenię) nie mają dla mnie znaczenia. dlatego ja ostatnio waham się
między SE k800i a Nokią 6030. cóż, w twojej sytuacji... wziąłbym... eee... żadnego...
^^ ale telefony są prawie identyczne :P


A no właśnie: ja playerka mp3 nie mam, więc dlatego biorę "soniacza" z serii W, proste. A że zdjęć nie zamierzam dużo robić, 2mpix mi wystarczą. No cóż, chyba jednak wybór padnie na W880i, bo jest zazwyczaj nieco tańszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w SE w380i przenieść kontakty z karty sim do telefonu? Mam ten tel już drugi dzień i nie mogę znaleźć tej opcji. Wczęsniej miałem Nokie 6030 i mogłem do woli przenosic kontakty z karty sim na telefon i odwrotnie. Ostatnio właśnie przeniosłem kontakty w nokii na karte sim ponieważ zmieniłem tela na tego SE w380i. Teraz chciałbym przenieść je z karty do telefonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi dlaczego w Nokii 3110c obok wskaznika baterii pojawia mi się literka "E"? Dodam że nie wyświetla się ona cały czas i niekiedy jest przekreślona :/ Przy okazji niech ktoś napisze jak się "pozbyć" tej literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:18, Alien1981 napisał:

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi dlaczego w Nokii 3110c obok wskaznika baterii pojawia
mi się literka "E"? Dodam że nie wyświetla się ona cały czas i niekiedy jest przekreślona
:/ Przy okazji niech ktoś napisze jak się "pozbyć" tej literki.

To znacznik oznaczający, że możliwe jest połączenie się przez EDGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:23, Krieeg napisał:

A no właśnie: ja playerka mp3 nie mam, więc dlatego biorę "soniacza" z serii W, proste.
A że zdjęć nie zamierzam dużo robić, 2mpix mi wystarczą. No cóż, chyba jednak wybór padnie
na W880i, bo jest zazwyczaj nieco tańszy:)

Ja playera mp3 mam, a i tak często korzystam z tego w telefonie (K800i) po to by po prostu mieć przy sobie o to jedno urządzenie mniej, a nie mieć poupychane tego sprzętu po wszystkich kieszeniach. No i fon ma to, czego nie ma player - playlisty.
A jeśli chcesz W880i to rozumiem, że nie zamierzasz pisać smsów albo masz palce zakończone nie paznokciami, tylko powrastanymi igłami?;) Bo inaczej sobie pisania na tym telefonie nie wyobrażam po tym jak miałem okazję się nim pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właścicielem w880i i osobiście pisze mi się na nim bardzo dobrze. Piszę szybko, bez błędów. Klawisze nie są takie małe, jak się wydają. Między nimi są spore przerwy, co ułatwia pisanie.
Główną wadę w880i jest głośnik. Poza rozmową do niczego innego się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widać też zależy od dłoni i palców, każdy musi sam sprawdzić jak mu pasuje.

W ogóle to ktoś użył kiedykolwiek tej funkcji w SE, że po melodii "usłyszanej" przez fon, automatycznie sprawdza on nam w internecie co to za utwór? Bo jak dla mnie to kolejny rozreklamowany, niepotrzebny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 23:00, Krieeg napisał:

> Idealny telefon dla ciebie spełniający wymienione warunki to Sony Ericsson W880i.
Jego
> cena to max 500 zł na allegro.

Dzięki, przemyślę to. A jak będę kupował (co nastąpi najszybciej za miesiąc...
a w praktyce pewnie miną ze cztery miesiące:) to pewnie jeszcze stanieje.

no telefony teraz bardzo szybko tanieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, Bartkula napisał:

> To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera
i gniazdka.
>
Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)

Mi to nie przeszkadzało, ale jeśli tobie tak to dobrze, że wyłączyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pani z BOKu SE bardzo uprzejmie odesłała mnie do operatora, do którego nie mam ochoty iść, dlatego pytam tutaj. czy moja stara, kilkuletnia karta SIM 3V będzie działała w k800i? coś kiedyś słyszałem, że nowe SIMy są 1,5V...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 01:18, 143872 napisał:

Nasz klient nasz pan, powiedz im żeby dali Ci duplikat karty.

a po jakiego grzyba mi duplikat karty?

Dnia 31.07.2008 o 01:18, 143872 napisał:

A co to jest te 3V i 1,5V?

no to jest napięcie, z którym działają karty SIM. ja mam kartę 3V i nie wiem, czy coś się nie zmieniło i czy k800i też działa na karty 3V. o to mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 01:23, szypek26 napisał:

a po jakiego grzyba mi duplikat karty?

No bo jeżeli masz kartę 3V i jest szansa że nie będzie działać, powiedz że chcesz duplikat ale z napięciem 1,5V. Wtedy będzie cacy. Teraz rozumiesz? Możesz też zapytać się najpierw czy będzie z napięciem 3V działać na k800i a jak się nie dowiesz to sprawdź u znajomego jeżeli ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... jeśli nie będzie działać, to faktycznie pójdę i poproszę. o ile tak można. niemniej dzięki za pomysł, bo sam to bym zwyczajnie SIMa zmienił :) [edit: w sensie - kupił nowego]
a soniacza raczej i tak i tak kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodonie będzie można. Mojemu tacie sami zaproponowali duplikat tylko nie wiem z jakiego powodu. Usłyszałem tylko że jest "nowsza i lepsza" a że nic nie kosztuje wszystkie dane będą to się zgodził.
Cieszę się że mogłem pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie rozglądam się za nowym telefonem. Patrzyłem na abonamencie w orange telefon w910i i jest on o jakieś 200zł droższy niż mogę go kupić na allegro. Ale moje pytanie jest inne.
Chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat dwóch telefonów SE w580i i SE w910i. Ktoś ma owe telefony albo ich używał?? Zależy mi na ich porównaniu. Tylko proszę mi nie wysyłać linków do stronek z porównaniem bo już je przejrzałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę wyłączyć GPRS a telefonie Samsung X510.Telefon jest w Oragne.GPRS aktywowałem za pomocą auto konfiguracji na stronie Orange.Czy ktoś wie jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie se w380i. Dlaczego bateria trzyma zaledwie jeden dzień? Mam go od 3 dni i jak narazie ładowałem go już 2 razy. Czy trzyktrotne rozładowanie baterii i naładowanie jej może pomóc w zwiększeniu jej wydajności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:45, Seqiu napisał:

Mam pytanie odnośnie se w380i. Dlaczego bateria trzyma zaledwie jeden dzień? Mam go
od 3 dni i jak narazie ładowałem go już 2 razy. Czy trzyktrotne rozładowanie baterii
i naładowanie jej może pomóc w zwiększeniu jej wydajności?

Norma w nowych SE... po kilku tygodniach będzie trzymać tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam SE w350i ma on opcje że pokazuje okładkę odtwarzanego utworu mam pytanie jak ja mam ta okładkę zapisać w katalogu z muza by telefon mi ja pokazywał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się