Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja mam tak,że muszę tą okładkę ściągać z neta.Sądzę,że u Ciebie może być podobnie.

Mam Nokię N73 Music Edition.

Niestety,nie mam znajomego mającego W350i:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chciałby wiedzieć (nawiązując do moich wczorajszych pytań), to bylem u kolegi, który posiada SE k800i - karta SIM 3V działała :) a sam telefon bardzo dobrze leży w dłoni i ogólnie odniosłem pozytywne wrażenie. tak więc chyba się na niego zdecyduję, zwłaszcza, że mam możliwość zakupu z Anglii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek ide po D900i. Możecie zapodać parę uwag na jego temat ? Plusy i minusy, bo wybierając patrzyłem na zależność funkcje/cena i z oferty Mix Plusa z przedłużeniem umowy nic lepszego nie znalazłem. No jedynie SE K550i mi przypasował, ale akurat napaliłem sie na slidera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 20:42, Dante Dy`nei napisał:

W poniedziałek ide po D900i. Możecie zapodać parę uwag na jego temat ? Plusy i minusy,
bo wybierając patrzyłem na zależność funkcje/cena i z oferty Mix Plusa z przedłużeniem
umowy nic lepszego nie znalazłem. No jedynie SE K550i mi przypasował, ale akurat napaliłem
sie na slidera :P


Mam od dwóch tygodni - telefonik rewelacja!

Również mam go z Plusa, bo przedłużałem umowę. Telefon spisuje się wyśmienicie, główną jego zaletą jest rewelacyjny wyświetlacz. Piękne barwy, wyraźny obraz - zdjęcia, filmy wyglądają na nim świetnie. Ma on również aparat 3 mpx, który robi bardzo ładne zdjęcia oraz filmy w dobrej jakości. Odtwarzacz MP3 jest moim zdaniem bardzo fajny, głośnik ładnie gra, jedynie na wysokich tonach trochę charczy, ale to normalka. Filmy w formacie .MP4 z kodekiem MPEG prezentują się bardzo ładnie.

Ogólnie rzecz biorąc polecam ten telefon, naprawdę świetny sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czytałem parę komentarzy już i najczęstszymi minusami są z tego co wiem bateria, która trzyma 3-4 dni, a przy częstrzym użytkowaniu i krócej, oraz to, że nie można ustawić własnego dźwięku jako dzwonka dla wiadomości SMS (chociaz niektórzy mówili, że się da). Czy to prawda ?

PS: na jaki okres czasu brałeś swojego (w sensie, ile doładowań) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 00:06, Dante Dy`nei napisał:

Czytałem parę komentarzy już i najczęstszymi minusami są z tego co wiem bateria, która
trzyma 3-4 dni, a przy częstrzym użytkowaniu i krócej, oraz to, że nie można ustawić
własnego dźwięku jako dzwonka dla wiadomości SMS (chociaz niektórzy mówili, że się da).
Czy to prawda ?


Prawdę mówiąc, to nie wiem ile trzyma bateria. Dużo rzeczy wrzucam na komórkę, a przy podłączeniu do komputera przez USB bateria się ładuje, tak więc uzupełniam ją na bieżąco.

Co do dzwonka SMS - tak, niestety nie można ustawić własnego.

Dnia 02.08.2008 o 00:06, Dante Dy`nei napisał:

PS: na jaki okres czasu brałeś swojego (w sensie, ile doładowań) ?


Na 36 doładowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 19:05, Vytrix napisał:

Z tego co mi się wydaje, to musisz nazwać tak samo jak utwór. :)

Tak ale okładka musi odpowiadać całemu albumowi wiec na pewno nie chodzi o nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w350i ;) I u mnie jest tak, że przy kilku utworach okładki się wyświetlają... po prostu ustawiły się same przy przenoszeniu z kompa, ale jak to ja już nie wiem.... muszę do tego dojść :) Mam te okładki zapisane na dysku, więc to pewnie jakoś z tego wynika :)

EDIT: Już chyba wiem :) U mnie jest tak, że w folderach albumów są pliki z okładkami o nazwie "cover" i te które mają rozmiar 500x500 się ustawiają... nie wiem jak jest z mniejszymi, ale większe nie chcą się ustawić... to pewnie o to chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie.Czy ktoś miał styczność z telefonami Sony Ericsson w910i i w580 ?? Zależy mi na ich porówaniu. Chodzi mi o klawisze, głośnik itp i przydatność opcji. Chodzi mi o wasze zdanie.
Prosze pomocy bo przymieżam się do kupna jednago z nich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić telefon komórkowy Nokię która musi mieć: Gry, Java, Dyktafon, Aparat foto z kamerką, Możliwość włożenia karty Pamięci, GPRS, Bluetooth.
Zastanawiałem się nad Nokią 6085 czy to dobry wybór.
No i musi on być w normalnej cenie do 300 zł ewentualnie 320 ale nie więcej.
Nie musi być najnowszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 16:07, 1096 napisał:

Mam zamiar kupić telefon komórkowy Nokię która musi mieć: Gry, Java, Dyktafon, Aparat
foto z kamerką, Możliwość włożenia karty Pamięci, GPRS, Bluetooth.
Zastanawiałem się nad Nokią 6085 czy to dobry wybór.
No i musi on być w normalnej cenie do 300 zł ewentualnie 320 ale nie więcej.
Nie musi być najnowszy model.


Ja bym ci poradził wziąć z Playa Nokię N73 za 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli przymierzam się do kupna nowego telefonu komórkowego. Dotychczas użytkowałem klasyczną Nokię 3310 oraz jakiegoś tam Samsunga ;P. Nieważne. Teraz szukam nowego fona który spełniłby moje oczekiwania. Oczekuję od telefonu w sumie niewiele i mam nadzieję że znajdziecie lub polecicie mi coś ;). Teraz napiszę o co mi konkretnie chodzi. Po pierwsze nie szukam jakiegoś nowoczesnego fona z mnóstwem bajerów i tym podobnych. Ma to być zwykły telefon do dzwonienia i smsowania. Jednakże jeżeli w tym przedziale znalazłoby się coś ciekawego z dobrym aparatem lub odtwarzaczem muzyki byłoby miło choć to nie jest konieczne.

Oczekuję:

- prostoty wykonania oraz szybkiego i bezawaryjnego działania ;)
- łatwego i przyjaznego menu
- najlepiej jakiś telefon marki Nokia ... bo inne nie za bardzo mi podchodzą
- dość mocna bateria
- fon powinien być łatwy w obsłudze i dość mały ale z drugiej strony za mały też nie powinien być ...
- kolorowy wyświetlacz
- złącze kart pamięci może być ( jeżeli byłoby potrzebne ) choć jak nie będzie nie miałbym nic przeciwko
- wytrzymały na upadki etc ;D
- irdy, bluetoothy, gprsy, wapy i tym podobne dziadostwa raczej nie są mi potrzebne ...
- aparat jak już jest mógłby być w miarę dobry choć jak nie będzie to problemu nie widze ...
- podobnie jak kamera ...
- radio / odtwarzacz mp3 może być choć nie musi ...

i to chyba na tyle ... czekam na propozycje :), chciałbym zmieścić się w limicie ok. 300 zł ... znajdzie się coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 16:41, BogSumerow napisał:

> Mam zamiar kupić telefon komórkowy Nokię która musi mieć: Gry, Java, Dyktafon, Aparat

> foto z kamerką, Możliwość włożenia karty Pamięci, GPRS, Bluetooth.
> Zastanawiałem się nad Nokią 6085 czy to dobry wybór.
> No i musi on być w normalnej cenie do 300 zł ewentualnie 320 ale nie więcej.
> Nie musi być najnowszy model.

Ja bym ci poradził wziąć z Playa Nokię N73 za 100 zł

No, Nokia N73 jest zajefajna. Tylko najlepiej Music Edition. Polecam ją bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 16:07, 1096 napisał:

Mam zamiar kupić telefon komórkowy Nokię która musi mieć: Gry, Java, Dyktafon, Aparat
foto z kamerką, Możliwość włożenia karty Pamięci, GPRS, Bluetooth.
Zastanawiałem się nad Nokią 6085 czy to dobry wybór.
No i musi on być w normalnej cenie do 300 zł ewentualnie 320 ale nie więcej.
Nie musi być najnowszy model.

Hmm.. mi tam ta nokia sie nie podoba.. :P Poleciłbym raczej SE w200i.. ma wszystko co chcesz a nowy za 250 można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się