Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 18:06, zerohunter napisał:

Może nokia 6300, ale jak się słucha muzyki to bateria pada, i raczej cena trochę, ale
to koniecznie musi być Nokia?

A jak nie Nokia to co na przykład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:19, zerohunter napisał:

No np. jakiś k500 z SE, odpowiada i za 400, może więcej go kupisz, porządny telefon,
nie tylko dlatego że go mam i chwalę.


Trochę masz nieaktualne dane - K500i chodzi w granicach 100 zł, K510i można już kupić za około 300 zł, a K550i za około 400 zł.

Sam proponował bym tego ostatniego - mój tata ma ten telefon od grudnia i sprawuje się bardzo dobrze. Niezły wyświetlacz o rozdzielczości 176x220, dobry aparat o matrycy 2mpx (zdjęcia w dzień wychodzą ładnie) no i slot na kartę pamięci. Bateria trzyma tak średnio - z 4 dni, ale w dzisiejszych telefonach to standard, że nie trzymają one za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie.
Jeżeli ktoś ma lub miał telefon Nokia 6085 to mam bardzo ważne pytanie a mianowicie: czytałem gdzieś w internecie gdzie kilka osób mówiło, że w owym telefonie psuje się aparat foto potem główny wyświetlacz, a na koniec dodatkowy, czy to prawda ?

Ps.
Proszę o odpowiedź jest to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 22:10, marcinshinoda napisał:

co sądzicie o samsung e250?


Dla mnie lepszym wyborem byłaby Nokia 520. Porównywalna funkcje. Moi znajomy posiada ten telefon(e250) i myślę, że to nie był jego najlepszy wybór. Telefon jest bardzo urazowy, nie mówię, że Nokia jest niezniszczalna.
Uważam, że 5200 będzie lepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 22:10, marcinshinoda napisał:

co sądzicie o samsung e250?


Ten telefon moim zdaniem opłacało się kupić rok temu - wtedy jeszcze był "dobry", obecnie jednak już nie jest takim idealnym telefonem. Mi osobiście średnio odpowiada wyświetlacz, a konkretniej kolory - są jakieś takie "martwe". Aparat tez moim zdaniem kiepski jak na dzisiejsze czasy, bo to jest tylko VGA.

Określ najlepiej swój budżet oraz wymagania - wtedy dobierze się idealny telefon dopasowany do Twoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 11:32, master matrox napisał:

> co sądzicie o samsung e250?

Ten telefon moim zdaniem opłacało się kupić rok temu - wtedy jeszcze był "dobry", obecnie
jednak już nie jest takim idealnym telefonem. Mi osobiście średnio odpowiada wyświetlacz,
a konkretniej kolory - są jakieś takie "martwe". Aparat tez moim zdaniem kiepski jak
na dzisiejsze czasy, bo to jest tylko VGA.

Określ najlepiej swój budżet oraz wymagania - wtedy dobierze się idealny telefon dopasowany
do Twoich potrzeb.


budżet do 300 zł. Nie zależy mi na dobrym aparacie tylko na mp3 i dobrym głośniku;] E250 bardzo mi sie podoba z wyglądu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 11:34, marcinshinoda napisał:

budżet do 300 zł. Nie zależy mi na dobrym aparacie tylko na mp3 i dobrym głośniku;] E250
bardzo mi sie podoba z wyglądu^^


Wygląd ma fajny, choć do takiego D900i to nie wyrówna - wydaje się być większy i cięższy, no ale w sumie czas robi swoje. Głośnik jest według mnie dobry, ale do idealnych to on nie należy. Sam telefonik sprawuje się bardzo dobrze, moja mama ma go od roku i działa bez zarzutu.

Jakbyś dysponował ciut wyższym budżetem - w granicach 400 zł, mógłbyś już zacząć polować na Sony Ericssona K550i. Jest to bardzo fajny telefon - ma dobry odtwarzacz MP3, niezły głośnik oraz ładny wyświetlacz. Aparat 2 mpx, który robi bardzo ładne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć ile razy i ile godzin powinno się formatować baterię w se w380i? W instrukcji nic na ten temat nie pisze...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 12:58, Pioperus napisał:

> co sądzicie o samsung e250?
stary nieciekawy telefon


ale mi pomogłeś:/ DZIĘKIxP jak masz dawać takie rady to sie lepiej nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 12:06, plmko napisał:

pomocy !! se k550i czy samsung d900i ?? za godzine jade po telefon a niewiem jaki wybrac
... POMOCY

zdecydowanie d900i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:05, zerohunter napisał:

3 razy, rozładować na maksa, ładować 12 godzin, takie ze 3 ładowania i bateria będzie
luzik:)

Oby... Jak narazie rozładowałem ja i ładowałem przez 15 godzin, to teraz mi trzyma 2 dni... Mam nadzieje że będzie trzymała więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy dzisiejsze baterie się formatuje...? One nie mają już efektu pamięciowego jak te stare i nie trzeba bawić się w formatowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się