Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Nie sluchaj zerohuntera bo bzdury gada :/.

Baterii Li-Ion sie nie formuje - nie ma takiej potrzeby. Jak napisal czapla56 - baterie te nie maja efektu pamieci. To, ze trzyma malo na poczatku to normalka - bateria musi sie ''rozkrecic''. Normalnie laduj jak bateria bedzie w polowie rozladowana (a juz na pewno nie dopuszczaj by calkowicie sie rozladowywala) to podlacz komorke do ladowarki. Po naladowaniu odlacz - po poczatkowym okresie bedzie trzymac coraz dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:53, mikus97 napisał:

Mam pytanie ktory telefon jest lepszy nokia n70 czy sony ericsson k550i ?

moim zdaniem n70 bo ma symbiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już raz ją rozładowałem na maxa i podładowałem z 15 godzin... Czy może się przez to bateria uszkodzić? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, i nie wiem czy oni mają racje, mój brat ma komis własny, i mówi że trzeba każdą baterie formatować, takie coś i tak nie zaszkodzi, a pewność będziesz miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

małe pytanko: ojciec ma k750i, ja planuję zakup (sprowadzenie z Anglii) k800i. dopóki nie dokupię odpowiedniej ładowarki, ta z 750i będzie pasować do k800i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:39, szypek26 napisał:

małe pytanko: ojciec ma k750i, ja planuję zakup (sprowadzenie z Anglii) k800i. dopóki
nie dokupię odpowiedniej ładowarki, ta z 750i będzie pasować do k800i?



Wtyki na ładowarkę mają takie same więc powinno działać. Tylko nie zapomnij razem z k800i kupić gwintu na polskie gniazdka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:46, Sarturias napisał:

Wtyki na ładowarkę mają takie same więc powinno działać. Tylko nie zapomnij razem z k800i
kupić gwintu na polskie gniazdka :)

nie no, jeśli kupię w samej Anglii przez osobę mojej matki, to dokupię polską ładowarkę już u siebie w domu. a jak na allegro zakupię sprowadzany telefon, to przejściówki są dorzucane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie.
Jeżeli ktoś ma lub miał telefon Nokia 6085 to mam bardzo ważne pytanie a mianowicie: czytałem gdzieś w internecie gdzie kilka osób mówiło, że w owym telefonie psuje się aparat foto potem główny wyświetlacz, a na koniec dodatkowy, czy to prawda ?

Ps.
Proszę o odpowiedź jest to dla mnie bardzo ważne.

Powtarzam pytanie bo moje poprzednie zsunęło się na drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, Bartkula napisał:

> To normalne w k750i też tak miałem. To przez fast port który ładuje z komputera
i gniazdka.
>
Już do tego doszedłem ;) Da się wyłączyć :)

to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie SE k750i, ten telefon mi ostatnio zaczyna wariować, chciałbym więc go jeśli nie naprawić, to zmienić, a jako, że za dużo kasy nie mam na ten cel, to zastanawiałbym się na K530i, no ale czy to dobry telefon? No i co odczułbym hm negatywnego przy takim przeniesieniu?? Bo z nazwy rozumiem, ze k750 jest lepszym modelem od 530, ale jak to jest w praktyce, czego brakuje mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem dziwną rzecz w w380i. Czasami jak jest długo włączone wyciszenie, i jak włączam muzykę to mp3 grają bardzo cicho na max volume, ciszej niż zwykle... Dopiero musze wyłączyć telefon i włączyć zeby mp3 grały normlanie, czyli dużo głośniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:39, szypek26 napisał:

małe pytanko: ojciec ma k750i, ja planuję zakup (sprowadzenie z Anglii) k800i. dopóki
nie dokupię odpowiedniej ładowarki, ta z 750i będzie pasować do k800i?


Tak, będzie pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 15:59, Seqiu napisał:

Zaobserwowałem dziwną rzecz w w380i. Czasami jak jest długo włączone wyciszenie, i jak
włączam muzykę to mp3 grają bardzo cicho na max volume, ciszej niż zwykle... Dopiero
musze wyłączyć telefon i włączyć zeby mp3 grały normlanie, czyli dużo głośniej...


Dziwny przypadek. Może telefon ma jakiś serwisowy feler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj wgrałem sobie najnowszego sofra do w380i program ze strony sony ericssona. I było napisane żeby zrobić kopie zapasową plików na telefonie bo się skasują, jednak u mnie nic się nie skasowało. Nawet nie widzę żadnej różnicy do poprzedniej wersji... Więc jakie w ogóle korzyści są z tego nowego softa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:59, Homo sum napisał:

Mam obecnie SE k750i, ten telefon mi ostatnio zaczyna wariować, chciałbym więc go jeśli
nie naprawić, to zmienić, a jako, że za dużo kasy nie mam na ten cel, to zastanawiałbym
się na K530i, no ale czy to dobry telefon? No i co odczułbym hm negatywnego przy takim
przeniesieniu?? Bo z nazwy rozumiem, ze k750 jest lepszym modelem od 530, ale jak to
jest w praktyce, czego brakuje mu?


Pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 08:59, Tokix napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, co znaczy "Niebrandowany software" ? ^^

nie jestem pewien, ale chyba chodzi o niefirmowy i podrabiany soft. Mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się