Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

5310 to fajny telefon, sama brałam go pod uwagę przy zakupie. Ale podobno ma jakieś problemy z softem, zacina się, resetuje... mieli to naprawić, ale czy naprawili... nie wiem :/
Ale jeśli szukasz czegoś podobnego, to proponuję w580i - cena przybliżona do wspomnianej Nokii, a opinie o tym modelu bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 11:00, BoloMaster napisał:

planuję zakup nowego telefonu,cena max 600zł
w grę wchodzi Nokia ewentualnie SE
mam na oku modele 5310 i k770i
czekam na inne ciekawe propozycje;)

Polecam SE W880i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 12:59, Homo sum napisał:

Mam obecnie SE k750i, ten telefon mi ostatnio zaczyna wariować, chciałbym więc go jeśli
nie naprawić, to zmienić, a jako, że za dużo kasy nie mam na ten cel, to zastanawiałbym
się na K530i, no ale czy to dobry telefon? No i co odczułbym hm negatywnego przy takim
przeniesieniu?? Bo z nazwy rozumiem, ze k750 jest lepszym modelem od 530, ale jak to
jest w praktyce, czego brakuje mu?
k750 nie jest lepszy od k530i to nie chodzi o nazwe. k530i jest 3 generacji ma wideorozmowy i UMTS i jest nowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:52, Lukasz924 napisał:

> Mam obecnie SE k750i, ten telefon mi ostatnio zaczyna wariować, chciałbym więc go
jeśli
> nie naprawić, to zmienić, a jako, że za dużo kasy nie mam na ten cel, to zastanawiałbym

> się na K530i, no ale czy to dobry telefon? No i co odczułbym hm negatywnego przy
takim
> przeniesieniu?? Bo z nazwy rozumiem, ze k750 jest lepszym modelem od 530, ale jak
to
> jest w praktyce, czego brakuje mu?
>



k750 nie jest lepszy od k530i to nie chodzi o nazwe. k530i jest 3 generacji ma > wideorozmowy i UMTS i jest nowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 09:13, Pioperus napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć, co znaczy "Niebrandowany software" ? ^^
nie jestem pewien, ale chyba chodzi o niefirmowy i podrabiany soft. Mogę się mylić


Chodzi o jak najbardziej oryginalny soft producenta, bez dodatków operatora typu linki Era Omnix czy też Orange Menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:09, zerohunter napisał:

Google nie gryzą:)


Dobra mam jakieś już gry:) ale sciągnełem w winrarze a tam jest pełno plikówi nie wiem który zgrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starusieńką Nokię 6030 i chciałbym niedrogo kupić jakąś nową. Jaką polecacie, tylko wiecie, żeby nie była za droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się