Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2008 o 11:20, Lukasz924 napisał:

ja mam k530i i za pol roku zamierzam kupic jakis nowy lepszy z SE co poradzicie??

To zadaj to pytanie za pół roku, bo do tego czasu zmieni się bardzo wiele jeśli chodzi o telefony.... Technologia idzie nieubłaganie do przodu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem wczoraj o nowym telefonie jaki ma wydać Sony a dokładniej C905, bardzo rzuca sie w oczy ten 8,1 MEGA pixelowy aparat., to będzie ładny konkurent dal Nokii N95. Tylko denerwuję sie ile bedzie kosztować ten fon, bo chciałbym go mieć, ale kiedy będzie kosztować coś koło 2000 zł, to będę mógł tylko o nim pomażyć.
A tutaj strona na której możecie zobaczyć bardziej szczegółowe info:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/c905?cc=pl&lc=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:20, Lukasz924 napisał:

ja mam k530i i za pol roku zamierzam kupic jakis nowy lepszy z SE co poradzicie??

Jak na dzień dzisiejszy polecam SE W910i ale za pół roku może się wiele zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 19:29, trutututu napisał:

Usłyszałem wczoraj o nowym telefonie jaki ma wydać Sony a dokładniej C905, bardzo rzuca
sie w oczy ten 8,1 MEGA pixelowy aparat., to będzie ładny konkurent dal Nokii N95. Tylko
denerwuję sie ile bedzie kosztować ten fon, bo chciałbym go mieć, ale kiedy będzie kosztować
coś koło 2000 zł, to będę mógł tylko o nim pomażyć.
A tutaj strona na której możecie zobaczyć bardziej szczegółowe info:
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/c905?cc=pl&lc=pl

Tel jest genialny. Uważam, że będzie dosyć drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, no trzeba się pochwalić :D
MLODY2k6 - już rodzynkiem nie jesteś ; )
Właśnie wygrałem aukcję N95 8 GB ! Czekam z niecierpliwością :D
Wcześniej oglądałem ów telefon w SATURN''ie, i muszę powiedzieć, zdjęcia robi znakomite, wyświetlacz ogromny, dobrze telefon w dłoni leży. Myślę, że wart ceny :)
Niezmierna radość ! ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Właśnie dołączasz do naszego szczęśliwego grona posiadaczy N95 :> Zdjęcia robi niezłe, szczególnie w macro ;) Wyświetlacz w 8GB będziesz miał wielki, bo jest jeszcze większy niż w mojej N95 :> No i jak się weźmie go do ręki, to wcale nie wydaje się taki wielki, jak to gdzieniegdzie opinie krążą ;) Ja po przesiadce z V3x na N95 wywaliłem oczy, bo strasznie malutki mi się wydawał :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 22:37, plmko napisał:

witam :)
mam samsunga d900i, niewiem czy zamienic go na se k550i czy na nokie 5310 :P pomocy !!

Zostań przy samsungu, ale ostatecznie wybierz nokię 5310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włóż 2 różne karty np. Orange i Play, jak obie działają, nie masz simlocka, możesz go ściągnąć w komisie, ale nie takim, wiesz że jest od Orange przykładowo, tylko własny, mój brat taki prowadzi, jak masz możliwość na giełdzie e. w Krk najtaniej ściągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się