Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Tak jak wszyscy mówią :-p zostaw tego samsunga x-D, ale skoro chcesz to myślę, że ta nokia byłaby lepsza (ona chyba pod muzykę bardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o iPhone? Teraz od 22 sierpnia ma byc w ofercie Orange i Ery. W Orange na pewno nie wezme, bo to telekomuna jest, natomiast w Erze troche przeraza mnie perspektywa podpisania cyrografu na 3 lata i miesieczne placenie 95 PLN za abonament. A tylko w takiej opcji iPhone mam w miare atrakcyjnej cenie. Bo jakby nie patrzec to jest naprawde swietne urzadzenie i strasznie mnie korci, zeby je nabyc i chyba jednak kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie iPhone, to jednak wciąż fajny gadżet, którym wyróżnisz się z tłumu...i nic poza tym :/ Aparat 2.0 megapiksela, brak drugiego aparatu do rozmów video i możliwości wysyłania MMS to cechy, które w stosunku do innych telefonów wypadają słabo, myślę, że za taką cenę i od tak dobrej firmy powinniśmy dostać urządzenie doskonałe z miażdżącą przewagą nad innymi modelami... jak dla mnie to skandal, że Apple wydał już drugą edycję iPhone''a bez MMSów... a na dodatek ponoć nie można przesyłać plików audio przez bluetooth. Dlatego wśród niektórych iPhone wciąż nie cieszy si ę dobrą opinią... Fakt, to nie tylko telefon, to także wspaniałe narzędzie do łączności z internetem, ale iPhone ma ponoć problemy z Hot Spotami.... wszystko to sprawia, że gdybym tyLko miała odpowiednią ilość forsy, wzięłabym coś pd HTC :)
Co do polskiej premiery iPhone''a - cóż, ja się nastawiałam, na urządzenie na każdą kieszeń, widząc ceny w USA i kurs dolara... ale u nas jak zawsze to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:09, Wojman napisał:

A co sadzicie o iPhone?

sądzimy, że to przereklamowane badziewie [przynajmniej za te pieniądze]

Dnia 11.08.2008 o 14:09, Wojman napisał:

Teraz od 22 sierpnia ma byc w ofercie Orange i Ery. W Orange
na pewno nie wezme, bo to telekomuna jest, natomiast w Erze troche przeraza mnie perspektywa
podpisania cyrografu na 3 lata i miesieczne placenie 95 PLN za abonament. A tylko w takiej
opcji iPhone mam w miare atrakcyjnej cenie. Bo jakby nie patrzec to jest naprawde swietne
urzadzenie i strasznie mnie korci, zeby je nabyc i chyba jednak kupie.

jak koniecznie chcesz toto mieć, może lepiej kupić w Stanach/UK - wyjdzie taniej i sobie dokupić jakiś abonament?

a tak w ogóle to chyba lepiej N95 albo coś tej klasy od konkurencji... moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:23, Lukasz924 napisał:

no w orange lepsza oferta

Telefony/iphony z orange mają to do siebie, że orange nagrywa im firmowego softa, przez co telefon jest 30 % wolniejszy, przepełniony badziewianymi gadżetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:24, mikAs PL napisał:

ja mam alcatela ot c 701 ma mp3 (muzyczny) karte 1 gb aparat 0.9(!!!!) i klapke

Yhy, bardzo fajnie, a co ma delta force z tym wspólnego... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:24, mikAs PL napisał:

ja mam alcatela ot c 701 ma mp3 (muzyczny) karte 1 gb aparat 0.9(!!!!) i klapke

A ten obrazek po lewej to po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyżej przeczytaj...
Jeżeli ta sprawa była poruszana, to nie spamuj, ponawiając jej.
A tak btw. 0,9 co to jest w dzisiejszych czasach?
W poprzednim telefonie, miałem tyle samo, i powiem, szczerze gów** a nie zdjęcia były.
Teraz jak jest 5mpx to jest coś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 09:06, Tokix napisał:

A tak btw. 0,9 co to jest w dzisiejszych czasach?

Nic. Szczerze to teraz rzadko kto kupuje telefony z aparatem poniżej 2mpx (bo teraz najczęściej taki jest zamieszczany w telefonach)

Dnia 13.08.2008 o 09:06, Tokix napisał:

Teraz jak jest 5mpx to jest coś ;D

Ba. Bawiłem się ostatnio Samsungiem Soul z 5mpx i muszę powiedzieć, że to prawdziwy koks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:58, Prince07 napisał:

Ba. Bawiłem się ostatnio Samsungiem Soul z 5mpx i muszę powiedzieć, że to prawdziwy koks
;)

Eeee. Nawet do złączki USB nie dorasta mej N95-2 ! xD
5mpx zdjęcia + maxymalna ostrość + rozdziałka = Zaj/../ zdjęcia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:31, MLODY2K6 napisał:

Czyzbys se kupil tak jak ja??

Hm.... No wiesz, przycisło :P
Ale rozglądałem się za nią, zamin Ty ją kupiłeś, tak więc żeby nie było że odgapiłem :P
Od maja śledziłem allegro ^^, aby wkońcu Tę jedyną kupić:D
BTW. Ty już weteran w n95, także, w razie jakichś pytań/wątpliwości, mógłbym się do Ciebie zwrócić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, polecasz jakiś program do odtwarzania muzyki, czy standardowy odtwarzacz ?
I czy mógłbyś po krótce opisać co dają programy z płytki i ta cąła synchronizacja ?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się