Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Zdecydowałem się na Nokię N73. Ogółem fajna, ale mam kilka pytań, bo mam wrażenie że mam uszkodzony telefon >.<

1) Czasami klawiatura nie chce się podświetlić, pracuję normalnie z telefonem a ona się nie świeci, zazwyczaj to jest w dzień ( czy to ma taką głupią opcję wykrywania światła, i że nie pali się jak jest światło dookoła? -_-)
2) Czasami się zawiesza, nawet przy włączaniu, nie chce dojść nawet do opcji podawania pinu >.<, Czy u każdego potrafi się zawiesić, i to w taki sposób?
3) SIedzę nad tym od dwóch dni, jak tutaj zmienić dzwonki inne niż od normalnej rozmowy? ( mówię o dzwonkach SMS, Budziki, przypomnienia itepe... od dwóch dni nie mogę tego znaleźć >.<)..
Proszę o w miarę szybką i treściwą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:50, Pernia napisał:

Zdecydowałem się na Nokię N73. Ogółem fajna, ale mam kilka pytań, bo mam wrażenie że
mam uszkodzony telefon >.<

1) Czasami klawiatura nie chce się podświetlić, pracuję normalnie z telefonem a ona się
nie świeci, zazwyczaj to jest w dzień ( czy to ma taką głupią opcję wykrywania światła,
i że nie pali się jak jest światło dookoła? -_-)


Masz tam czujnik swiatala, chodzi o to ze jak jest dzien i jest widno to tel nie podswietla klawiatury w celu oszczedzanai energii

Dnia 24.08.2008 o 11:50, Pernia napisał:

2) Czasami się zawiesza, nawet przy włączaniu, nie chce dojść nawet do opcji podawania
pinu >.<, Czy u każdego potrafi się zawiesić, i to w taki sposób?


Mowilem nie kupuj bo N73 to badziew nie slcuhales

Dnia 24.08.2008 o 11:50, Pernia napisał:

3) SIedzę nad tym od dwóch dni, jak tutaj zmienić dzwonki inne niż od normalnej rozmowy?
( mówię o dzwonkach SMS, Budziki, przypomnienia itepe... od dwóch dni nie mogę tego znaleźć
>.<)..
Proszę o w miarę szybką i treściwą odpowiedź :)


W prosilach wszystko zmeiniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2008 o 12:01, MLODY2K6 napisał:


Mowilem nie kupuj bo N73 to badziew nie slcuhales

Problem ejst taki ze jak napisales tego posta to dzwonilem do mamy zeby nie kupila ale ona wlasnie wyszla z plusa z nowym telefonem ;P

Dnia 24.08.2008 o 12:01, MLODY2K6 napisał:

> 3) SIedzę nad tym od dwóch dni, jak tutaj zmienić dzwonki inne niż od normalnej
rozmowy?
> ( mówię o dzwonkach SMS, Budziki, przypomnienia itepe... od dwóch dni nie mogę tego
znaleźć
> >.<)..
> Proszę o w miarę szybką i treściwą odpowiedź :)

W prosilach wszystko zmeiniasz

w czym? jak i gdzie? :P
I to z tym zacinaniem to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te telefony maja takie wady fabryczne o czym Cie ostrzegalem.
Wchodzsz w profile i przystosuj i tam sobie wyszukujesz dziwkie jesli chodzi o budzik to w ustawianiach budzika ustawiasz interesujacy Cie dzwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:08, MLODY2K6 napisał:

te telefony maja takie wady fabryczne o czym Cie ostrzegalem.
Wchodzsz w profile i przystosuj i tam sobie wyszukujesz dziwkie jesli chodzi o budzik
to w ustawianiach budzika ustawiasz interesujacy Cie dzwiek


Dzięki, to już jestem spokojny... te zacinki zdarzają się bardzo rzadko, a jeżeli klawa tez jest wporzo, to jestem juz spokojny co do mojego telefonu ;).... chociaż jeszcze jedno pytanie ;P. Jak odtwarzam muzyke, to telefon potrafi czasem sam się sciszyć i po pewnym czasie znowu się podgłaśnia o_O... o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi takie cos sie nie zdazylo. Proponuje zainstalowac NOKIA PC SUITE i scagnac nowy soft do telefonu tyle ze pamietaj wszystkie aplikacje wgrane przez operatora sieci zostana usuniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:11, MLODY2K6 napisał:

Mi takie cos sie nie zdazylo. Proponuje zainstalowac NOKIA PC SUITE i scagnac nowy soft
do telefonu tyle ze pamietaj wszystkie aplikacje wgrane przez operatora sieci zostana
usuniete


PC Suite mam od dawna, klopot w tym że najnowszy z tego co na stronie wyczytalem to 4.0 coś tam, a ja taki wlasnie mam ;)
Edit: Ale jeszcze sprawdze... usuniete zostana tylko te przez operatora sieci, czy wszystkie ktore ja tez sobie zainstalowalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 12:16, MLODY2K6 napisał:

Wszystkie. napisalem o operatora bo byslalem ze moze jeszcze nic nie wgrywales.


no to nie wgram nowego, bo poza tym ściszaniem to nic mi nie przeszkadza, a to tez scisza mi tylko o jedna lub dwie kreski i potem i tak wraca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Sony Ericssona D750i i przybywam do was z zapytaniem czy mogę do niego dokupić kartę pamięci o obojętnie jakiej pojemności?? Nie zaszkodzi to mu?? Bo nie mogę znaleźć na necie jaką kartę maxymalnie on pomieści ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno mój kolega kupił Sony Erricssona W890i. Telefon jest bardzo dobry, jednak nurtuje mnie funkcja SensMe. O co w niej dokładnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 19:20, mlynar911 napisał:

Mam Sony Ericssona D750i i przybywam do was z zapytaniem czy mogę do niego dokupić kartę
pamięci o obojętnie jakiej pojemności?? Nie zaszkodzi to mu?? Bo nie mogę znaleźć na
necie jaką kartę maxymalnie on pomieści ;]


Max 4gb ale pamiętaj aby kupić oryginalną! Polecam ci komputronik. Kupiłem sobie tam za 55zł Memory Stick M2 Micro 2gb od Sandiska. Sprawuje się świetnie. Mój kumpel miał 4gb w K750i i niestety telefon mu mulił gdy kartę zapełnił w 80%. Zdecydowanie lepiej (bezpieczniej) kupić 2gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 20:42, rob300i napisał:

Max 4gb ale pamiętaj aby kupić oryginalną! Polecam ci komputronik. Kupiłem sobie tam
za 55zł Memory Stick M2 Micro 2gb od Sandiska. Sprawuje się świetnie. Mój kumpel miał
4gb w K750i i niestety telefon mu mulił gdy kartę zapełnił w 80%. Zdecydowanie lepiej
(bezpieczniej) kupić 2gb.

Teraz te karty są tanie więc chyba kupię 2 gb bo 1 gb to zdeka za mało jak na muzykę i inne rzeczy. A jeszcze takie pytanko czy istnieje jakaś bateria do telefonów która jest szczególnie wytrzymała na rozładowanie?? Chodzi mi o taką przeznaczoną do telefonów muzycznych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 19:25, Tomicha napisał:

Niedawno mój kolega kupił Sony Erricssona W890i. Telefon jest bardzo dobry, jednak nurtuje
mnie funkcja SensMe. O co w niej dokładnie chodzi?


To coś takie , z stronki sony pochodzi :

Technologia SensMe™ służy do umieszczania wyników analizy nastroju w szczegółach utworu, co pozwala użytkownikowi tworzyć listy odtwarzania odpowiadające nastrojowi. Wybierz opcję SensMe™ w programie Media Manager, aby przeanalizować nastroje utworów we wszystkich plikach MP3 znajdujących się na komputerze. Podczas przenoszenia utworów muzycznych z dysku CD lub komputera do telefonu przy użyciu programu Media Manager analiza utworów jest wykonywana automatycznie. Zamiast wybierać utwory do listy odtwarzania, wystarczy wybrać nastrój.

Taki bajer zbędny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 21:16, olki77 napisał:

To coś takie , z stronki sony pochodzi :

Technologia SensMe™ służy do umieszczania wyników analizy nastroju w szczegółach
utworu, co pozwala użytkownikowi tworzyć listy odtwarzania odpowiadające nastrojowi.
Wybierz opcję SensMe™ w programie Media Manager, aby przeanalizować nastroje utworów
we wszystkich plikach MP3 znajdujących się na komputerze. Podczas przenoszenia utworów
muzycznych z dysku CD lub komputera do telefonu przy użyciu programu Media Manager analiza
utworów jest wykonywana automatycznie. Zamiast wybierać utwory do listy odtwarzania,
wystarczy wybrać nastrój.


Taki bajer zbędny .

a jest do tego jakas instalka w internecie zeby zainstalowac na innych telefonach SE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry telefonik. Mialem go i polecam jedyna rzecza jaka odstaje od dzieijszych telefonow to aparat tam jest 2mpx i widac ogrmna roznice miedzy nim a taka N73 z tym ze N70 jest duzo od niej szybsza, polecam telefonik jest naprawde wart zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się