Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Powtórzę to samo co na poprzedniej stronie napisałem.
Ja polecam Motorole ROKR E8 akurat jest w mixplusie. Jakość muzyki jest bardzo dobra, z testów wynika że lepsza od Nokii 5310. Sms''y raczej będzie się łatwo pisało (nie jest to dotykowa klawiatura, ma zwykłe klawisze pod cienką płytką, słownik już t9), jakość rozmów jest świetna dzięki zastosowaniu technologii Crystal Talk. Poza tym ma ekran jak 2 powyższe telefony 2" tylko ustawiony poziomo, 2gb wbudowanej pamięci którą można rozszerzyć kartami pamięci do 4gb, posiada gniazdo jack 3,5 mm, posiada technologie ModeShift (jak włączysz playera mp3 to znikają zwykłe klawisze numeryczne i wyświetlają się tylko potrzebne do "operowania" playerem), posiada FastScrolla (znanego z iPod''ów), Gniazdo ładowarki i do kabla do pc (micro usb). Dodatkowo chyba dostajesz w plusie do niego słuchawki Motorola S9 na bluetooth które są świetne.
Tutaj masz krótki filmik pokazujący działanie motki (ModeShift i FastScroll)
http://tnij.org/bxr5

Jak chcesz popytać kogoś kto ma ten telefon zapraszam na matrax.net
http://matrax.net/forum/forumdisplay.php?f=57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
nie ma możliwości ustawienia tapety w n95 na cały ekran ?
Zawsze gdy próbuję (tapeta rozmiar - 240x320) zostaje na dole pasek z motywu z napisami, no i na górze to samo -.-''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Normalnie nie da sie treba miec specjalny programik ktory zrobi to na fullscreena. Nie moge znalezc go na dysku ale jak tylko to zrobie to ci napsize co to za program.

EDIT. Mam go. to jest Genometri.Pic2Theme.v1.0.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Doszły mnie słuchy, że iPhone w Polsce jest bardzo okrojony ze swojej funkcjonalności. Można jakieś szczegóły, jakie funkcje nie działają itd.? Tylko prosiłbym tych, którzy wiedzą, a nie tych, co słyszeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Inaczej anpisze. jesli chcesz wpelni korzystac z dobrodziejst drzemiacych w Iphone musisz miec caly czas polaczenie z internetem, tak wlasnie. Niestety w polsce dostep z komorki do internetu nadal jest drogi i nie oplacalny. W USA to co innego, tam w zwyklych abonetach za komorki maja np 2gb danych miesiecznie gratis. Tak wiec Iphone w polsce mozna nazwac okrojona rzecza ale nie ze wzgledu na urzadzenie tylko naszych operatorow a raczej ich cenniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale chodzi mi o konkretne funkcje, z których wykorzystaniem mogą być problemy. Słyszałem coś, że GPS nie działa jak trzeba, ale obiło mi się to tylko.

A Twoja odpowiedź zrodziła następne pytanie - jakie to funkcje (prócz przeglądarki internetowej i sklepu Apple) potrzebują Internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie przedstawia sprawa z GPS-em to ci nie powiem. Jesli chodzi o pozostale funkce ktore wymagaja polaczenia z internetem to: seris pogodowy, gielda, program tv, no praktycznie wszystko co jest zwiazane z biznesem. Kiedys tez myslalem o iphonie ale jak dla mnie to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po latach wymieniłem swój stary telefo Nokia 6100, na Nokie 6300 - takie coś: http://telefon.gsm.pl/Nokia/6300/
Ów telefon ma wejścei na mini usb. Teraz mam takie pytanie czy musze kupować jakiś specjalny kabel, czy wystarczy pierwszy lepszy, ot np taki z allegor za 1zł: http://www.allegro.pl/item447844778_kabel_mini_usb_2_0_480mb_s_foto_canon_sony_olymp us.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:08, szypek26 napisał:

Jeśli mówisz, że allegro jest w porządku, to chyba je wybiorę. Mogę dać tą stówę więcej,
ale w tym sklepie nawet nie ma real foto... A gwarancja... gdyby coś się stało (odpukać)
to i tak bym musiał płacić za przesyłkę... Ale myślę, że Soniacze nie powinny się psuć
co rusz. Oby.

Ja mam swojego od roku i =odpluć, odpłukać- nic mu się nie dzieję, więc jak nie masz tej stówy więcej to kup na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 09:55, LTM napisał:

Ja mam swojego od roku i =odpluć, odpłukać- nic mu się nie dzieję, więc jak nie masz
tej stówy więcej to kup na Allegro

Już kupiłem. I nawet przelałem kasę. Teraz tylko czekać na paczkę, która się pewnie w okolicach środy pojawi, jako że przelew pocztowy idzie dwa dni.
Edit: rzecz jasna mowa o przelewie typu "wpłata na poczcie" na konto bankowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 12:08, szypek26 napisał:

Już kupiłem. I nawet przelałem kasę. Teraz tylko czekać na paczkę, która się pewnie w
okolicach środy pojawi, jako że przelew pocztowy idzie dwa dni.
Edit: rzecz jasna mowa o przelewie typu "wpłata na poczcie" na konto bankowe ;)

No to git, napisz i zdaj relację jak dojdzie paczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:41, Blackhand napisał:

Na komórkach słabo się znam (delikatnie mówiąc :)), a ilość producentów i modeli mnie
przeraża ;), w związku z tym mam prośbę: czy mógłby mi ktoś doradzić, co kupić? Chodzi
mi o coś prostego - głównie do wysyłania SMSów i dzwonienia, koniecznie z możliwością
odtwarzania plików MP3 (tu by się przydała duża ilość wbudowanej pamięci lub możliwość
rozszerzenia jej za pomocą kart pamięci - 512 MB to jak dla mnie minimum przyzwoitości
:)), możliwością ustawienia takiego pliku jako dzwonka oraz prostotą wgrywania empetrójek
(tj. bez pośrednictwa jakiegoś softu - telefon ma się zachowywać jak zwykły pendrive).
Inne bajery nie są mi potrzebne, przydałoby się jedynie, by telefon nie miał problemów
z współpracą z Windows 2000 oraz by w pudełku z nowym aparatem znajdował się kabelek
(bo jak inaczej bym wgrywał te mp3 :)). Mam do wydania góra 500zł (na aparat nowy i bez
simlocka), ale czymś za np. 150 zł też nie pogardzę :).


Więc tak, co powiecie o Nokii 3110 classic? Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że spełnia ww. warunki (cudów nie potrzebuję), choć spotkałem się z pewnymi niepokojącymi opiniami o tym urządzeniu :(. Może jakiś szczęśliwy (lub "szczęśliwy") posiadacz tej konstrukcji by się wypowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegos telefonu do myzyki i zeby mial jakies fajne funkcje dodatkowe. telefon chcial bym zeby byl inny niz normalne.
interesuje mnie np SE W580i , motorola Z8 i inne z seri W oraz inne muzyczne telefony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że SE w890i z włączonym odtwarzaniem muzyki na słuchawkach lubi mulić np. przy pisaniu smsów, przegladaniu zdjęć, itp.?

Byłem już niemal do niego przekonany, ale na paru forach przeczytałem właśnie jak użytkownicy narzekają na pisanie smsów i słuchaniu muzyki na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się