Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 22:25, Szumi 12 napisał:

Witam

Czy wie ktoś jak ściągną simlocka z sony Ericssona k800i??

Wgrywając inny soft, ewentualnie udając się do specjalnego serwisu, w którym zapłacisz fortunę... (ok 200zł :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 09:39, LTM napisał:

Chyba jednak tak, bo kolega jakimś cudem to zrobił :P

No dobra, niech będzie. A takiego miałem smaka na właśnie te "rozmazane" zdjęcia nocne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 17:44, szypek26 napisał:

No dobra, niech będzie. A takiego miałem smaka na właśnie te "rozmazane" zdjęcia nocne...

No to jeszcze pokombinuj, popytaj na "specjalistycznych" forach i będziesz miał co trza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:56, Kejter93 napisał:

Gdzie poza allegro zaopatrze się w kartę pamięci do k750i ? (Memory Stick Pro Duo). To
się zdziwiłem, bo w saturnie nie znalazłem.

Ja znalazłem Memory Stick Pro Duo w RTV EURO AGD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 09:40, LTM napisał:

> Witam
>
> Czy wie ktoś jak ściągną simlocka z sony Ericssona k800i??
Wgrywając inny soft, ewentualnie udając się do specjalnego serwisu, w którym zapłacisz
fortunę... (ok 200zł :/)


200zł? Śmieszny jesteś. Do 20zł w każdym komisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:02, kulfonito napisał:

> > Witam
> >
> > Czy wie ktoś jak ściągną simlocka z sony Ericssona k800i??
> Wgrywając inny soft, ewentualnie udając się do specjalnego serwisu, w którym zapłacisz

> fortunę... (ok 200zł :/)

200zł? Śmieszny jesteś. Do 20zł w każdym komisie.

Ty jesteś śmieszny. To jest SE K800i a nie jakiś szajs... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:10, LTM napisał:

> > > Witam
> > >
> > > Czy wie ktoś jak ściągną simlocka z sony Ericssona k800i??
> > Wgrywając inny soft, ewentualnie udając się do specjalnego serwisu, w którym
zapłacisz
>
> > fortunę... (ok 200zł :/)
>
> 200zł? Śmieszny jesteś. Do 20zł w każdym komisie.
Ty jesteś śmieszny. To jest SE K800i a nie jakiś szajs... :/


Ty jesteś smieszny, bo sam mam k810i i dałem 20zł sa simlocka, trollu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:10, LTM napisał:

> 200zł? Śmieszny jesteś. Do 20zł w każdym komisie.
Ty jesteś śmieszny. To jest SE K800i a nie jakiś szajs... :/


Zastanów się co piszesz. Poza topowymi modelami, w których simlock musi być zdjęty w serwisie centralnym (np. SE P1i, P990i), każdy serwis aparatów komórkowych zdejmie blokadę za mniej niż 50PLN.
Generalnie, mam propozycję - guzik się orientujesz więc proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd. Idź nabić sobie posty w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:16, mrosi napisał:

> > 200zł? Śmieszny jesteś. Do 20zł w każdym komisie.
> Ty jesteś śmieszny. To jest SE K800i a nie jakiś szajs... :/

Zastanów się co piszesz. Poza topowymi modelami, w których simlock musi być zdjęty w
serwisie centralnym (np. SE P1i, P990i), każdy serwis aparatów komórkowych zdejmie blokadę
za mniej niż 50PLN.
Generalnie, mam propozycję - guzik się orientujesz więc proszę nie wprowadzaj ludzi w
błąd. Idź nabić sobie posty w innym temacie.

Ty się guzik orientujesz.
Za 20 zł zdjęcie simlocka wiąże się z masą problemów.
Soft się pierniczy, komórka się wiesza itd...

Zdejmowałem simy z kilkunastu modeli i tylko te zdjęte przez prawdziwych fachowców ale i kosztujące kupę pieniędzy sprawowały się dobrze...

Jakbym miał nabijać posty to nie nabijałbym ich tu... :/
Zresztą o czym my rozmawiamy, Ty piszesz posty w grach itp więc nie chrzań mi tu o nabijaniu postó, bo tego typu tematy jak ten są do dyskusji i pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:13, kulfonito napisał:

Ty jesteś smieszny, bo sam mam k810i i dałem 20zł sa simlocka, trollu ;/

I zaiste musi działać świetnie...

Trollem równie dobrze możesz nazwać siebie, gdyż widać nie orientujesz się co oznacza to słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:24, LTM napisał:

> Ty jesteś smieszny, bo sam mam k810i i dałem 20zł sa simlocka, trollu ;/
I zaiste musi działać świetnie...

Trollem równie dobrze możesz nazwać siebie, gdyż widać nie orientujesz się co oznacza
to słowo...


żebyś wiedział, działa bezproblemowo. Ale skoro zdejmujesz simlocka u ruskich na targu, z pomocą śrubokręta to juz nie moja wina :DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:23, LTM napisał:

Za 20 zł zdjęcie simlocka wiąże się z masą problemów.
Soft się pierniczy, komórka się wiesza itd...


Jeśli się daje fona łosiowi w bramie, takiemu co na codzień sączy buczka - nic dziwnego. Mówię o normalnych komisach GSM, w których z reguły jest też serwis.

Dnia 20.10.2008 o 20:23, LTM napisał:

Zdejmowałem simy z kilkunastu modeli i tylko te zdjęte przez prawdziwych fachowców ale
i kosztujące kupę pieniędzy sprawowały się dobrze...


Nie musi być dobre tylko to co kosztuje kupę kasy. Jako, że nie znam się na tym, w takimże serwisie ściągali mi simlocka z SPV M650. Nie mów mi, że to mniej zaawansowany fon od K800. Zapłaciłem 40PLN. Żadnych problemów.

Dnia 20.10.2008 o 20:23, LTM napisał:

Jakbym miał nabijać posty to nie nabijałbym ich tu... :/
Zresztą o czym my rozmawiamy, Ty piszesz posty w grach itp więc nie chrzań mi tu o nabijaniu
postó, bo tego typu tematy jak ten są do dyskusji i pomocy...


Po pierwsze - nie piszę w grach - może zdarzyło się kilka postów tylko w tematach o sprzęcie.
Po drugie - sam napisałeś - ten temat jest do pomocy - więc pomagaj a nie pisz bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Po trzecie - bastuj ze słowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:28, kulfonito napisał:

żebyś wiedział, działa bezproblemowo. Ale skoro zdejmujesz simlocka u ruskich na targu,
z pomocą śrubokręta to juz nie moja wina :DDDDDD

Ja mówię to co zaobserwowałem na podstawię moich doświadczeń, a to, iż Ty znasz tak dobrze ruskich i ich śrubokręty świadczy tylko o Twoich jakże ciekawych doświadczeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:30, mrosi napisał:

Jeśli się daje fona łosiowi w bramie, takiemu co na codzień sączy buczka - nic dziwnego.
Mówię o normalnych komisach GSM, w których z reguły jest też serwis.

Ja też mówię o normalnych komisach. Po prostu takie mam doświadczenia i o tym pisze, ot co.

Dnia 20.10.2008 o 20:30, mrosi napisał:

Nie musi być dobre tylko to co kosztuje kupę kasy. Jako, że nie znam się na tym, w takimże
serwisie ściągali mi simlocka z SPV M650. Nie mów mi, że to mniej zaawansowany fon od
K800. Zapłaciłem 40PLN. Żadnych problemów.

No to być może trafiałem na beznadziejne komisy, choć to wątpliwe przy 6 różnych, ale ok, nie wykluczam tego...

Dnia 20.10.2008 o 20:30, mrosi napisał:

Po pierwsze - nie piszę w grach - może zdarzyło się kilka postów tylko w tematach o sprzęcie.

74 posty w jakieś grze ze zdjęciami, dziękuję za uwagę...

Dnia 20.10.2008 o 20:30, mrosi napisał:

Po drugie - sam napisałeś - ten temat jest do pomocy - więc pomagaj a nie pisz bzdur
i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Pomagam, bo piszę o moich doświadczeniach. Ktoś ma inne, to się dopisze i opowie o swoich, ot co...

Dnia 20.10.2008 o 20:30, mrosi napisał:

Po trzecie - bastuj ze słowami...

Odpowiadam agresywną postawą na agresywną postawę - nie spodziewaj się szacunku od innych jak go nie okazujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie byłem na gram.pl- ale teraz wracam:P

Więc cóż, od niedawna jestem posiadaczem iPhone''a 3G w wersji 8gb.

Telefon na pewno... ładny. Prezentuję sie naprawde extra.

Ale teraz chyba wazniejsza czesc...

Jak do tej pory się nie zawiesił, nie było też żadnych bledow. Wszystko dziala OK.

W obsludze prosty i czytelny. Trochę trudno przyzwyczaic sie do malych klawiszy dotykowych, np. podczasz pisania SMS-ów. Co do czułości i og~ólnie funkcjonowania ekranu dotykowego nie moge miec zadnych zastrzezen.

W telefonie nie ma za wiele ciekawych opcji, program~ów, aplikacji itp. Bede musial poprobowac wgrywania jakichs.

Podsumowanie- ciekawy, ale za ta kase mozna miec telefon z wieksza liczba opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:37, LTM napisał:

74 posty w jakieś grze ze zdjęciami, dziękuję za uwagę...


Wiesz, jak dzieci nie mają argumentów to wypisują właśnie takie teksty - same robiąc dokładnie to samo

Nie odpowiadaj na tego posta, bo dyskusji nie mam ochoty kontynuować, tym bardziej, że ciekawsza jest rozmowa z moimi dziećmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:40, Kujam napisał:

W telefonie nie ma za wiele ciekawych opcji, program~ów, aplikacji itp. Bede musial poprobowac
wgrywania jakichs.

Jeśli nie masz karty kredytowej visa bądź mastercard przeczytaj to:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24815&pid=51
Sposób działa, sam tak zrobiłem. Jedynym minusem tej metody jest to, że aby kupować cokolwiek w sklepie iTunes trzeba kupować gift cardy
E: no i oczywiście gratulacje zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:54, mrosi napisał:

Wiesz, jak dzieci nie mają argumentów to wypisują właśnie takie teksty - same robiąc
dokładnie to samo

Wiesz, jak ludzie słabo (lub w ogóle nie) wykształceni nie potrafią dyskutować, to właśnie piszą takie pierdoły, oskarżając o spam i sądząc iż są nieomylni, ale cóż myśli potem taki, że wyjedzie do Anglii czy gdzie indziej i będzie mu dobrze, no to niech tak dalej robi, powodzenia...

Dnia 20.10.2008 o 20:54, mrosi napisał:

Nie odpowiadaj na tego posta, bo dyskusji nie mam ochoty kontynuować, tym bardziej, że
ciekawsza jest rozmowa z moimi dziećmi...

Zapewne po tatusiu odziedziczyły "doskonałą" umiejętność dyskusji, więc wątpie czy rzeczywiście jest taki ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się