Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2008 o 21:29, Miluś napisał:

Mam oba w domu. KU 990 na stałe, iPhone''a tylko czasowo i muszę powiedzieć, że wyświetlacz
w iP naprawdę jest genialny i to jest touchscreen, a nie pushscreen, gry są również fajne,
ale poza tym cała przewaga po stronie LG.

Nie cała ale większość.

Dnia 20.10.2008 o 21:29, Miluś napisał:

Oj jak ja bym kupił teraz HTC Touch Pro. Miałbym wszystko ;-P

Ja bym nigdy nie kupił HTC. Ten wygląd (menu itp) mnie odstrasza;) Jest jakiś taki... dziwny? ponury? statyczny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:31, MagikT napisał:

No bez przesady jak kogoś stać na don za 500zl ++ to nie stać go na kupienie mms? Trochę
dziwne...

po co mam płacić za coś czego nie będę używał? ponadto nie można przetestować tego programu - od razu trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba prawda jest taka, że w realiach Ameryki jest wszystko tanie i im wisi czy wydadzą trochę $ na coś co nie będzie działać :) A w Polsce jest prawie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 21:55, MagikT napisał:

No ba prawda jest taka, że w realiach Ameryki jest wszystko tanie i im wisi czy wydadzą
trochę $ na coś co nie będzie działać :) A w Polsce jest prawie tak samo.

No właśnie - prawie. Czyli Amerykanom wisi bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz mi w całej rozciągłości ale pieprzysz głupoty i jeszcze nie potrafisz sie do tego
> przyznać. Ściągnięcie simlocka to żadne zadanie, a kwota 200 zł za operacje uroiła się
> chyba tylko w Twoim orzeszku, albo w główce pana który zrobił to za Ciebie w Nokii 3310.
> Takie ceny były gdy CID 52 dopiero raczkował, a teraz simlocka można zdjąć nawet samemu
> w domu. A więc podsumowując. Nie zabieraj głosu w tematach o których nie masz pojęcia.
Mówię Ci co było i mam gdzieś co o tym myślisz. Jakbym chciał pieprzyć głupoty, to bym z Tobą nie dyskutował

Co do orzeszka, to wiesz, lepiej mieć go niż nic jak w np. Twoim przypadku...
Piszę tu o swoich doświadczeniach i tyle...
Ale prawdę mówiąc spodziewałem się takich komentarzy, no bo zwykle u nas w Polsce jak ktokolwiek ma dziwne doświadczenia to od razu jest wyzywany od trolli, żółtodziobów itp...

Najbardziej jednak boli fakt, iż zwykle robią to ludzie, którzy wiedzą nie więcej niż to co napisane mają w necie lub dowiedzą się od znajomych...

Cóż, róbta sobie co chceca, Polska to wolny kraj i będę wygłaszał swoje opinie, by np. poinformować innych, czy wam się to podoba, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 22:20, walgierz napisał:

> Co do orzeszka, to wiesz, lepiej mieć go niż nic jak w np. Twoim przypadku...

Jak wyżej.
Ostrzeżenie.


Sorry, ale to nie ja jestem prowokatorem...

Ale nieważne, rzeczywiście rozpoczęła się tu durna dyskusja bez argumentów.

Tak więc powtórzę, post napisany o owym nieszczęsnym simlocku nie miał na celu wprowadzenia nikogo w błąd, określał tylko to, co mi jako klientowi kilku komisów się przytrafiło.
Jeśli kogoś wprowadziłem w błąd tym postem, to przepraszam, aczkolwiek zaznaczam iż nie było to świadome...

Co do wszelkich bezpodstawnych oskarżeń o trolling i spam, pragnę dodać iż nie miałem, nie mam i nigdy nie będę mieć skłonności do takich rzeczy.

Prosiłbym też o dyskusję na poziomie(choć chyba sobie już wszystko wyjaśniliśmy), bo zarówno niektóre moje wypowiedzi jak i kolegów były po prostu nie na miejscu i nie miały nic wspólnego z kulturalną rozmową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: znacie jakąś dobrą (i darmową) przeglądarkę dla Windows Mobile 6? Firefox jeszcze nie wyszedł, Opera jest płatna, a IE to badziew... Ktoś zna coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:40, jakubcjusz napisał:

Mam pytanko: znacie jakąś dobrą (i darmową) przeglądarkę dla Windows Mobile 6? Firefox
jeszcze nie wyszedł, Opera jest płatna, a IE to badziew... Ktoś zna coś fajnego?

Chodzi o Operę Mini? Przecież ona jest darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dziś nokie e51 i mogę powiedzieć tyle, że telefon wymiata. Na tyle ile zdążyłem się nim pobawić :)

A ja mam takie pytanie, może trochę głupie... jak się podłączam pod wlan (domowa sieć) to nic nie płacę? Na yt i wszystkich innych stronach? Chciałbym się tak upewnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:16, MagikT napisał:

A ja mam takie pytanie, może trochę głupie... jak się podłączam pod wlan (domowa sieć)
to nic nie płacę? Na yt i wszystkich innych stronach? Chciałbym się tak upewnić...

jeśli sieć ma połączenie z internetem to nic nie płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:26, krl.krl napisał:

jeśli sieć ma połączenie z internetem to nic nie płacisz


Thx za odp :) Co prawda Bob Marley na ytm lądował się cale wieki ale... Jak się wyłączy kompa to zawsze się można pobawić z netem w komie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim k800i podczas przeglądania zdjęć z aparatu na całym ekranie (poziomo) bardzo często zdarza się, że zdjęcia przeskakują co dwa. Dodam, że przechowuję je na karcie pamięci (1GB), ale problem ten też występuje, tylko wydaje się, że rzadziej, kiedy wrzucę je na pamięć telefonu. Powinienem się martwić, co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Proszę o pomoc... chciałbym zakupić telefon komórkowy (Sony Ericsson lub Nokia)... zależy mi na tym żeby ten telefon miał:
- aparat 5 MPix
- Mp3
- slot kart pamięci
Patrzyłem sam i wyszperałem SE C8902 i SEk850i oraz Nokie N82... który z nich jest najlepszy ?
Może znacie inne telefony ale powtarzam tylko Nokia i SE...
CENA nie gra roli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 15:40, CokeManiac napisał:

Może znacie inne telefony ale powtarzam tylko Nokia i SE...
CENA nie gra roli ;]

Skoro cena nie gra roli poleciłbym Nokię N96. Jeden z najbardziej "wybajerowanych" telefonów.
btw. czemu tylko Nokia i SE? Jeśli chciałbyś mieć dobry aparat w telefonie to najlepszy chyba będzie LG KU990 Viewty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się