Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam. Mam telefon Sony Ericsson k770i i mam następujący problem: po włączeniu telefonu wyświetla mi się wiadomość że cała karta Memory Stick zostanie sformatowana i czy chce kontynuować, wybieram ''nie'' bo nie chce formatować karty. Utraciłem wszystkie zdjęcia, motywy i gry które nie były na telefonie jako te ''standardowe''. Zostało tylko to co było na telefonie przy jego zakupieniu. Można to jakoś cofnąć? Coś w stylu przywracania systemu tylko na telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby nie wyskakiwał komunikat o dostarczeniu sms''a? -chodzi o to żeby np był odtworzony dźwięk o dostarczeniu lub chociaż pokazywał się sam znaczek na ikonce w sms''ach wysłanych... Chodzi o model SE W810i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 10:55, tylor2 napisał:

Kumpel przeslal mi gry na Samsunga Soul (bodajze 10) ale zadna nie dzialala bo jest napisane
ze nie obsluguje tego typu pliku. Jest szansa ze beda mi dzialaly jakies gry?


Kurcz mialo by edytuj. moj blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk wiąże się z pokazaną wiadomością. Wyłączasz jedno - wyłączasz drugie. Nie ma takiej możliwości, aby był sam dźwięk.

Notabene nie wiem co Ci w tym przeszkadza. Powiadomienie pokazuje się na chwilę i wystarczy wcisnąć dowolny przycisk główny, aby zniknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 11:28, Shabranigdo napisał:

Witam. Mam telefon Sony Ericsson k770i i mam następujący problem: po włączeniu telefonu
wyświetla mi się wiadomość że cała karta Memory Stick zostanie sformatowana i czy chce
kontynuować, wybieram ''nie'' bo nie chce formatować karty. Utraciłem wszystkie zdjęcia,
motywy i gry które nie były na telefonie jako te ''standardowe''. Zostało tylko to co
było na telefonie przy jego zakupieniu. Można to jakoś cofnąć? Coś w stylu przywracania
systemu tylko na telefonie?


Mam K800i ,zrobiło mi się podobnie,tez wybrałem nie i ,,utraciłem dane" ,lecz po wyciągnięciu i włożeniu karty wszystko wróciło do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, nie wiem z czego on wynika. Dokładniej chodzi o to że joystick nie działa mi w dół, i w prawą stronę, jednak co najlepsze - w grach działa on poprawnie we wszystkie strony (podobnie jak w odtwarzaczu). Można by powiedzieć, że tylko w menu on nie działa (Zakładając że przy pisaniu smsa,książce telefonicznej dzieje się to samo). Co radzicie zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:28, Yanek12 napisał:

Mam mały problem, nie wiem z czego on wynika. Dokładniej chodzi o to że joystick nie
działa mi w dół, i w prawą stronę, jednak co najlepsze - w grach działa on poprawnie
we wszystkie strony (podobnie jak w odtwarzaczu). Można by powiedzieć, że tylko w menu
on nie działa (Zakładając że przy pisaniu smsa,książce telefonicznej dzieje się to samo).
Co radzicie zrobić ?


Najprawdopodobniej Coś z Softem :) jak masz na Gwarancji Telefon to idz oddać , ale pisząc tutaj pewnie nie masz telefonu na gwarancji Więc bym poszukał Nowego softa :) ale to nie jest na 100 % pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko otóż mam telefon w mixplusie zostało mi do końca umowy jakiś rok czy jest jakaś możliwość zamiany telefonu na inny ?????????????? lub przeniesienia go gdzie indziej ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem nokie n96 i po wgraniu sterowników do komputera i podłączeniu nokii n96 do komputera wyskoczyła mi aktualizacja softu i przy aktualizacji wyskakiwały jakieś błędy ale zaktualizował soft na nowszy i na dodatek jest po angielsku. Bardzo bym prosił o jakąś poradę lub link jakiegoś softu nowego i po polsku i jakąś instrukcję jak go wgrać.... z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo chce wprowadzi c hasło w moim telefonie Sasmung J700 w mixplusie np. do wiadomości, książki telefonicznej i tam w ustawieniach prywatności mam np. wiadomości i pisze Podaj hasło a ja żadnego hasła nie mam na tych papierach co jest PIN,kod PUK nigdzie nie mam żadnego hasła gdzie. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jakiś porządny telefon multimedialny.
Waham się między Nokią N85 i N96 - nie wiem dlaczego, ale jakoś bardziej podoba mi się N85 mimo że są prawie takie same. Który jest lepszy?
Ewentualnie do wyboru mam jeszcze iPhone 3G oraz HTC Touch Diamond - chociaż szczerze powiedziawszy te palmofony mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od razu powiem, że jeżeli telefon Ci się nie podoba, nie rozważaj jego kupna... nie ma sensu chodzić z czymś brzydkim w kieszeni, nie sądzisz ?
dalej... technicznie wydaje się, że n85 i n96 są identyczne, choć n96 zbiera więcej pochlebnych opinii. jeśli idzie o cenę, można je zdobyć za takie same pieniądze [co poza wyglądem i specyfikacją dobitniej wskazuje, że telefony są bliźniacze].
osobiście wybrałbym htc, ale takowy Ci się nie podoba, również jak i iPhone. zostaje więc n96 - to i tak jest b.dobry telefon za taką cenę, że już nie powiem jakie wrażenia robi gdy go się pierwszy raz obsługuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie kupno HTC SPV M3000 lub M3100. Jaki polecacie? Mieliście jakieś problemy z nimi?
Czy da się w nich zamontować lepszą antenę do WiFi aby był lepszy zasięg? Są jakieś oprogramowana do zwiększania zasięgu?
Czy w tych telefonach można podkręcić procesor?
Czy może lepiej nie kupować takich smartfonów, ponieważ szybko tanieją i sie psują?
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:07, xczar0 napisał:

Co sądzicie o LG ViewTy? Ma ktoś go? Jak się sprawdza? Jest awaryjny?

Jak poszukasz w Internecie to znajdziesz wiele krytycznych opinii. Moja jednak będzie trochę inna. Ogólnie telefon ma swoje zalety i wady.
No więc połączenia głosowe nie sprawiają mi żadnych problemów głośnik jest wystarczająco głośny. SMSy. Tutaj producent się popisał ilościami opcji do wyboru. Pisać SMSy możesz używając klaw. numerycznej, qwerty oraz poprzez rozpoznawanie pisma ręcznego w dwóch trybach. Oczywiście słownik T9, choć na początku raczej ubogi, jest dostępny tak samo, jak i możliwość wysyłania MMSów. No to teraz to co cieszy najbardziej. Aparacik. Apart o rozdzielczości 5MP współpracuje z lampą błyskową i lampą do redukcji efektu czerwonych oczu. Wiele różnych trybów. Możliwość robienia zdjęć aparatem VGA znajdującym się nad ekranem i służącym do video rozmów. Kamera także bardzo dobrej jakości z dziwaczną funkcją kręcenia filmów z prędkością 120 FPSów ;] Ekran dotykowy jak to już bywa w urządzeniach innych firm niż Apple jest dosyć ''sztywny'' i ''twardy''. Ale to tylko kwestia odpowiedniego wyszkolenia. Wygodna przeglądarka działająca na całym ekranie. Miła jest obsługa DivX i kart pamięci microSD. Według producenta telefon obsługuje max. 1GB, ale z tego co doczytałem na forach to (przynajmniej na najnowszych softach) 4GB działa bez problemów. Telefon obsługuje takie formaty jak PDF, flash (jedynie bardzo ubogie programy).
Rzeczy które uprzykrzają pracę z tym telefonem to m.in. menu, które się przycina,brak możliwości wyciszenia aparatu, brak podstawowych aplikacji jak stoper, radio działające tylko przez słuchawki i panel w dolnej części ekranu pojawiający się w aplikacjach java.
Ogólnie nie żałuję, że wybrałem ten telefon. Ciekawy design, obsługa wielu usług Google i darmowe folie ochronne na ekran xP to niektóre argumenty, które przemówiły do mnie za wyborem tego telefonu. Telefon dla osób które mają już dość schematycznych Sony Ericssonów, a nie stać ich na taką Nokię N96.
Jeśli naprawdę rozważasz jego kupno to faktycznie powinieneś go mieć, chyba że dotykowy ekran to nie jest coś, z czym chcesz mieć wiele wspólnego.
Co do jego awaryjności to wiele nie powiem. Używam go dopiero od miesiąca.

Jak chcesz coś wiedzieć to pytaj, bo pewnie o wielu rzeczach zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:14, balduran2 napisał:

Mam zamiar kupić jakiś porządny telefon multimedialny.
Waham się między Nokią N85 i N96 - nie wiem dlaczego, ale jakoś bardziej podoba mi się
N85 mimo że są prawie takie same. Który jest lepszy?
Ewentualnie do wyboru mam jeszcze iPhone 3G oraz HTC Touch Diamond - chociaż szczerze
powiedziawszy te palmofony mi się nie podobają.


Na pewno nie bierz iPhone''a. Nie warto. Za to polecam HTC. Natomiast jeżeli drażni Cię windows mobile to n96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się