Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 21:55, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Jaki Sony Ericsson z serii Walkman jest najlepszy? No wiecie, 5 mpx, GPS
itd. ^^ I który SE jest największym konkurentem Noki N95/N96?


Dla N96 to najbardziej Sony C905, aparat 8.1 Mpx, ale i tak IMO Sony nie dorasta do piet Nokii pod względem softu, np. na tym zrąbanym sofcie od Sony nie odpalisz Brothers In Arms na grafice jak w Unrealu na kompie :), albo w ogóle takiego Dooma 2.

A co do walkmanów to: raczej Sony nie wypuściło (chyba, ze o czymś nie jestem poinformowany) walkmana z aparatem 5Mpx i GPS''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 22:05, trutututu napisał:

> Mam pytanie. Jaki Sony Ericsson z serii Walkman jest najlepszy? No wiecie, 5 mpx,
GPS
> itd. ^^ I który SE jest największym konkurentem Noki N95/N96?

Dla N96 to najbardziej Sony C905, aparat 8.1 Mpx, ale i tak IMO Sony nie dorasta do piet
Nokii pod względem softu, np. na tym zrąbanym sofcie od Sony nie odpalisz Brothers In
Arms na grafice jak w Unrealu na kompie :), albo w ogóle takiego Dooma 2.


tu nie chodzi o soft tylko o zaaplikowaniew Nokiach Symbiana. To są smartfony, a wspomniane Sony to wciąż telefony komórkowe nie mające szerszych horyzontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 23:09, Jaki Ganh1 napisał:

Czyli rozumiem, że jednak Sony nie jest przeznaczone dla osoby, która szuka super multimedialnego
telefonu?



jak chcesz multimedialny telefon to najlepiej z Windows Mobile, jest na to pełno programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 23:09, Jaki Ganh1 napisał:

Czyli rozumiem, że jednak Sony nie jest przeznaczone dla osoby, która szuka super multimedialnego
telefonu?


To zależy co rozumiesz przez to pojęcie. SE to telefony które same w sobie są multimedialne, ale są też ograniczone pod względem możliwości rozbudowy softu. dlatego też nawet telefony na symbianie są bardziej multimedialne. jednak prawdziwy wachlarz możliwości daje platforma windows mobile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 00:56, Mateox86 napisał:

> Czyli rozumiem, że jednak Sony nie jest przeznaczone dla osoby, która szuka super
multimedialnego
> telefonu?

To zależy co rozumiesz przez to pojęcie. SE to telefony które same w sobie są multimedialne,
ale są też ograniczone pod względem możliwości rozbudowy softu. dlatego też nawet telefony
na symbianie są bardziej multimedialne. jednak prawdziwy wachlarz możliwości daje platforma
windows mobile

jeśli już o mulrimedialnych telefonach sony to też posiadają symbiana w wersji UIQ a seria telefonów to P900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 01:04, czaja24 napisał:

jeśli już o mulrimedialnych telefonach sony to też posiadają symbiana w wersji UIQ a
seria telefonów to P900


Są też SE które mają win mobile, ale takich modeli SE jest stosunkowo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak włoże do SE K750i karte 1 gb to czy bedzie normalnie działa, bez żadnych przycięć i innych nieporządanych zaskoczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:35, Zero Hunter napisał:

Zależy czy ją zapchasz, i pamiętaj o formatowaniu, ale podobno przy 2GB jak się dużo
wrzuci to muli.


Aha bo zastanawiam sie nad kupnem takiej karty i chciałbym sobie troche muzyki zgrać. Czyli jak nie zapcham jej do konca to bedzie wszytsko dobrez chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:27, Ludvic napisał:

Czy jak włoże do SE K750i karte 1 gb to czy bedzie normalnie działa, bez żadnych przycięć
i innych nieporządanych zaskoczeń ?

Hm... używałem już ten model z kartą 1 Gb i działała normalnie, teoretycznie nawet 2 Gb działa dobrze. Jedyne co musisz pamiętać przy kupowaniu, to to by na karcie nie oszczędzać i kupować możliwie najlepszy model zaufanej firmy i to, że musisz ją sformatować (dokładnie, a nie szybko) przed rozpoczęciem działań, bo mogą inaczej pojawić się problemy z "zamulaniem"
Do muzyki spokojnie CI powinno 1 Gb starczyć - mi nawet 512 starcza na 2,5h playlistę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm. Jeden. Xperia. Z akutalnym wydaniem mówię.
Tyle że ten Sony Ericsson jest wyjątkowo nie udany i dużo lepiej kupić HTC.
Ale i tak, Windows Mobile to wieeeellki syf. Wolno chodzi, gry są może ze 3/4 + do tego emulatory(gier java i gier z gba np.) ale to też chodzi tak sobie. Za dużą zaletę można właśnie modyfikowanie uznać(bardzo dużo możliwości jeżeli chodzi o ekran today) ale to także nie działa jak powinno. Ekran dotykowy w tego typu urządzeniach działa- ale za 5 wciśnięciem dopiero załapuje. Czegoś takiego nie ma w iphone i jeżeli stawiałbym na proste kilka funkcji i miał w 4 literach nawigację, to z pewnością jednego bym zakupił i toteż polecam wszystkim zainteresowanym zakupem ^^

Już raz wytoczyłem porównanie Omni z Iphonem i myślę że uczciwie podsumowałem że to zależy kto co lubi. Samsung jeśli chodzi o możliwości detronizuje telefon z Mac''iem na pokładzie, ale za to soft wiesza się przy prostych czynnościach i jest zbyt zagmatwany żeby ktokolwiek to ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu, który miałby:
1) Aparat co najmniej 2MP
2) Odtwarzacz MP3
3) Efektowny wygląd
4) Nieawaryjny
5) Nie zacinający się joystick
6) Przyzwoitą cenę ;)

Firma- najlepiej Nokia lub Sony Ericsson, ale mogą być też inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 17:31, witkab napisał:

6) Przyzwoitą cenę ;)

Napisz dokładnie cenę jaką możesz przeznaczyć na telefon to będzie nam łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 18:43, Archi155 napisał:

> 6) Przyzwoitą cenę ;)
Napisz dokładnie cenę jaką możesz przeznaczyć na telefon to będzie nam łatwiej


Okolice 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)
Proszę was o mała pomoc. hKupiłem dzisiaj Samsunga f480. Telefonik fajny, tylko za nic nie moge dojsc do tego jak skopiowac kontakty z sim na telefon. Wie ktoś jak to zrobić??
z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się