Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 17:31, witkab napisał:

Szukam telefonu, który miałby:
1) Aparat co najmniej 2MP
2) Odtwarzacz MP3
3) Efektowny wygląd
4) Nieawaryjny
5) Nie zacinający się joystick
6) Przyzwoitą cenę ;)

Firma- najlepiej Nokia lub Sony Ericsson, ale mogą być też inne.



W810i :) I wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Który telefon mi polecacie. W poniedziałek chcę kupić Samsunga F480 lub Omnie. Chcę mieć telefon tego typu ale aż na takich super bajerach mi nie zależy. Nie zależy mi też na rysiku (F480). Omnia ma WMP więc to jest plus. Bardzie myślę o F480 (jest nowy). Mam budrzet 900 pln. A może jakiś z HTC?

http://allegro.pl/item525528957_f480_karta_2gb_bez_simlocka_5mpx_manhattan_olsztyn.html
http://allegro.pl/item517781331_samsung_omnia_z_plusa_navigation_kit_w_wa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sprawuje się OS Samsunga, ale wątpię żeby był lepszy od Windows Mobile, który moim skromnym zdaniem jest tragiczny ^^

Posiadam Omnię i w kółko narzekam na to że proste czynności są tak skomplikowane...
Ale z tych 2 Omnia jest dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie cena jest podobna a ta Omnia tak na oko jest w stanie bdb. Wysłałem maila do gostka ile go używał. Myślę, że jeśli mnie nie przelicytują powyżej 900 pln to wezmę Omnię. A i jeszcze jedno. Napisałeś, że proste rzeczy są zbyt skomplikowane. Mam nadzieję, że wybieranie numeru ze skrzynki czy też prosty sms nie zajmie dużo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo prawdopodobnie będę miał fundusze na kupno nowego telefonu. Budżet do 500 zł, myślę. I tak, moje wymagania:
-slot na karty pamięci
-wyświetlacz co najmniej 2.0"
-aparat conajmniej 3 MP (ale żeby te zdjęcia jakoś wyglądały ;]), z lampą błyskową
-mp3 oczywiście :P
-bluetooth
-radio

Niewymagane, ale mile widziane:
-Symbian OS

I myślałem sobie nad K800i :). Sympatycznie wygląda ten telefonik, co o nim powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie - tak ^^
symbian jest o niebo lepszy, choć muszę przyznać że tej "samsungowej" wersji nie sprawdzałem nigdy ^^

i dokładnie o to mi chodziło, że prostego sms''a pisze się baardzo długo, do tego jak chcesz wstawić jakiś znak...
ehh...tragedia.
Jeżeli chodz o dzwonienie to jest podobnie :P kilka razy zawieszał mi się gdy ktoś zadzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli będe wybierał między Omnią a G810. W sumie na aż takiech bajerach jak w Omni mi nie zależy tak samo jak na panelu dotykowym a z opini, które przeczytałem G810 jest bardzo dobry, solidny plus ten zoom optyczny (jaki ma Omnia, optyczny czy cyfrowy?). Niektórzy uważają, że jest lepszy od N95. Na allegro upatrzyłem nowy za 890 pln podczas gdy w zwykłych sklepach cena wacha się w granicy 1200 pln. W mediamarkt np. taki Samsung F480 chodzi po 1200 a na allegro nówka i to z mojego Olsztyna za 799. Ehh, z tymi telefonami. To pozostał mi wybór pomiędzy:
http://allegro.pl/item517781331_samsung_omnia_z_plusa_navigation_kit_w_wa.html
http://allegro.pl/item526116248_samsung_g810_bez_sim_22_m_ce_gwar_idealny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyfrowy ^^
Obiektyw w omni ma parę milimetrów :P

Od N95 Omnia ma dużo lepszy aparat i większe możliwości, ale co z tego, skoro nic nie działa tak jak powinno.
Np. filmy - da się oglądać ale trafisz na taki kodek którego za chiny nie odtworzysz. Gier jest zaledwie kilka, a Java musi być specjalnie dopasowana, choć i tak są może ze 3 gry java w których ekran dotykowy "działa".
Ten F480 to moim zdaniem strata pieniędzy, ale wygląda to identycznie jak nakładka samsunga na Windows Mobile.
Cóż proponuję Ci się pobawić tymi telefonami np. w media markt, albo chociaż samą Omnią i porządnie się zastanów czego najbardziej potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty co byś wybrał Omnie czy Samsunga SGH-G810. Ja już powoli skłaniam się do tego drugiego. Jak mówiłem, na bajerach aż tak mi nie zależy. A skoro Symbian jest lepszy od Windowsa, Omnia jest używana a G810 nowy to chyba biorę ten drugi. Ja to mam zawsze tak jak mam coś wybrać. W wypożyczalni dvd potrafię stać godzinę i się zastanawiać. Jak do tej pory od 2,5 roku jestem posiadaczem Motoroli L7 i jestem z niej bardzo zadowolny ale czas na coś nowego.. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pierwszy raz kupiłem starter oraz kupon z doładowaniem (zawsze miałem phona na abonament) , po uruchomieniu phona z nowy starterem mam niby 1 zł na koncie (mowi mi to facet kiedy chce do kogos zadzwonic ;p ) no i chciałęm doładowac konto , kupiłęm na próbę kupon elektroniczny z heyah za 5ka.Mam w instrukcji aby wpisac tak jak wpisuje sie numer kiedy sie do kogoś dzwoni *109*14-cyfrowy numer uzupełniający#, tylko ze wpisuje *109*14 i dalej jest problem , nie mam myślnika na klawie kiedy wpisuje numer do kogos a jeśłi po 14 wpisuje od razu numer uzup. to wyskakuje ze nieprawidłowy format kodu, jak sie z tym uporac , pomocy bo jestem z tego tematu ciemny <prosi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnosinie noki mam gierke na kompie i chce ja wrzycic na telefon ale gdy mam ja rozpakowac to jest tam pelno plikow - czy potrzeba jakis program instalacyjny do aplikacjui?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 12:46, Mate0 napisał:

mam pytanko odnosinie noki mam gierke na kompie i chce ja wrzycic na telefon ale gdy
mam ja rozpakowac to jest tam pelno plikow - czy potrzeba jakis program instalacyjny
do aplikacjui?


To nie jest odpowiedź na moje pytanko ziomuś, ale jakbys wiedział cos na temat doładowania phona to napisz mi proszę.

Dnia 12.01.2009 o 12:46, Mate0 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoiler

Boże, Ty widzisz i nie grzmisz....



Wpisujesz *109*numer składający się z 14 cyfr. Tłumaczę dalej. Po gwiazdce wpisujesz od razu numer ze zdrapki (bez żadnych myślników i liczby "14")...
Polska pisownia wymaga aby pisać "14-cyfrowy" lub "czternastocyfrowy"...... Echh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz telefon i jakie gry...
Najczęściej potrzeba tylko pliku .jar i najczęściej trzeba wgyrwać te aplikacje przez program dołączony do telefonu i najczęściej takie gry to po prostu wersje pirackie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:41, Lukiwwo napisał:

Jak i skąd ściągnąć gry na Samsunga J700 oczywiście za darmo?


Musisz mieć najpierw USB i telefon, a od znajdywania jest ciocia "dobra rada" google. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość stać się posiadaczem Nokii 6210 Navigator, zastanawiam się nad jedną rzeczą: można wgrać na nią np. AutoMapę lub coś takiego? Płacenie za wgrane mapy Nokii po 6-ciu miesiącach mi się nie uśmiecha ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się