Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 17:54, ppoz93 napisał:

Witam. Mam takie oto pytanie. Chciałbym sprzedać te dwa telefony (Siemens MC60 i SE K300I)
i nie wiem ile mógłbym otrzymać pieniążków za te telefony. Mógłby je ktoś wycenić. Mam
do nich ładowarki i pudełka.

Jeśli ktokolwiek zechce je kupić, to nie licz na więcej niż 60-80 zł.
Wiem, bo niedawno chciałem opchnąć podobną komórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:52, Bartek 93 napisał:

> Witam. Mam takie oto pytanie. Chciałbym sprzedać te dwa telefony (Siemens MC60 i
SE K300I)
> i nie wiem ile mógłbym otrzymać pieniążków za te telefony. Mógłby je ktoś wycenić.
Mam
> do nich ładowarki i pudełka.
Jeśli ktokolwiek zechce je kupić, to nie licz na więcej niż 60-80 zł.
Wiem, bo niedawno chciałem opchnąć podobną komórkę


60-80zł za oba, tak? Taka suma jest dla mnie wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że niedługo Play będzie obchodził swoje drugie urodziny (czyli niektórym abonentom kończą się umowy, w tym i mnie - w czerwcu), i chciałem spytać, czy ktoś się orientuje, na jakich warunkach przedłuża się umowę? (Jakie telefony wchodzą w rachubę i po jakiej cenie?) Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:41, ppoz93 napisał:

> > Witam. Mam takie oto pytanie. Chciałbym sprzedać te dwa telefony (Siemens MC60
i
> SE K300I)
> > i nie wiem ile mógłbym otrzymać pieniążków za te telefony. Mógłby je ktoś wycenić.

> Mam
> > do nich ładowarki i pudełka.
> Jeśli ktokolwiek zechce je kupić, to nie licz na więcej niż 60-80 zł.
> Wiem, bo niedawno chciałem opchnąć podobną komórkę

60-80zł za oba, tak? Taka suma jest dla mnie wystarczająca.

tAk, za oba razem. Pod warunkiem,że znajdziesz chętnego, a z tym nie jest łatwo

PS: jeszcze pytanie do wszystkich a w szczególności to xbita. Jak jest tym playem? na czyich wieżach on pracuje? Ile kosztuje przejście z Plusa na Play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2009 o 21:24, Bartek 93 napisał:

PS: jeszcze pytanie do wszystkich a w szczególności to xbita. Jak jest tym playem?
na czyich wieżach on pracuje? Ile kosztuje przejście z Plusa na Play?


Korzysta ze swoich oraz z wież Plusa właśnie. Przejście czyli zachowanie numeru tylko zmiana operatora? Grosze lub nic, nie pamiętam dokładnie bo pewnie była to żałośnie nieważna sprawa, gorzej z czasem jaki zajmują przenosiny, czasem nawet trzy tygodnie nim załatwią to strony P4 i Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jak jest z tymi dwoma telefonami w praktyce ? Samsung F480 i LG KU990 Viewty. ;) Podobno w tym drugim ten patyczek co się nim dotyka po ekranie(nazwa mi wyleciała) strasznie rysuje, denerwujące jest to ,ze karta pamięci jest pod baterią, a ten aparat choć taki dobry robi słabe zdjęcia... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:33, albinskia napisał:

Ktoś się orientuje jak jest z tymi dwoma telefonami w praktyce ? Samsung F480 i LG KU990
Viewty. ;) Podobno w tym drugim ten patyczek co się nim dotyka po ekranie(nazwa mi wyleciała)
strasznie rysuje, denerwujące jest to ,ze karta pamięci jest pod baterią, a ten aparat
choć taki dobry robi słabe zdjęcia... ;P

Viewty ma mój kolega. Telefon naprawdę fajny ale zdjęcia robi takie sobie. Za to filmy są świetne (120FPS!). A co do ekranu - istnieją skuteczne folie na ekran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:41, krl.krl napisał:

zdjęcia robi takie sobie.

Takie sobie jak na 5mpix aparat, czy w porównaniu do innych ? ;P

A można w jakimś abonamencie ustawić taką jakby blokadę ,ze nie można wykorzystać pieniędzy powyżej jakieś kwoty na miesiąc ?

Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:54, albinskia napisał:

Takie sobie jak na 5mpix aparat, czy w porównaniu do innych ? ;P

Jak na 5mpx

Dnia 21.02.2009 o 22:54, albinskia napisał:

A można w jakimś abonamencie ustawić taką jakby blokadę ,ze nie można wykorzystać pieniędzy
powyżej jakieś kwoty na miesiąc ?

To raczej u operatora.

Dnia 21.02.2009 o 22:54, albinskia napisał:

Pozdr. :)

również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak na 5mpx
Ale od takich 2.0 czy 3.2 lepsze robi ? (chodzi mi o ogólny poziom wymienionych)

Dnia 21.02.2009 o 22:57, krl.krl napisał:

To raczej u operatora.

No mi chodzi czy ,,w jakimś abonamencie" można coś takiego ustawić, czyli u operatora. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 23:01, albinskia napisał:

Ale od takich 2.0 czy 3.2 lepsze robi ? (chodzi mi o ogólny poziom wymienionych)

Lepsze

Dnia 21.02.2009 o 23:01, albinskia napisał:

No mi chodzi czy ,,w jakimś abonamencie" można coś takiego ustawić, czyli u operatora.

Za bardzo nie rozumiem o co chodzi. Jeśli pytasz się o konkretny abonament to myślę że jeśli operator oferuje taką usługę będzie ona w każdym abonamencie. Najlepiej zadzwonić do operatora (oczywiście nie teraz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 23:05, krl.krl napisał:

Lepsze

;)

>/ciach/
Chodzi czy jakiś operator oferują takową usługę. :P

>(oczywiście nie teraz;))
Racja. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał lub ma obecnie Samsunga U800? Dostałem za przedłużenie umowy Nokie 5220 i chce ją sprzedać (nie uzywana, nie formatowana bateria itp) i kupić sobie właśnie tego U800. Prosiłbym użytkowników o jakies opinie o tym telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 10:35, Chaotizz napisał:

Polećcie jakiegoś smartphone (czy jak to się piszę) do 600-700 złotych... Bo zastanawiam
się nad kupnem, ale ogólnie nie wiem nawet czy się opłaca brać takie rzeczy. ;D



zależy kto co lubi. Ja poleciłbym Toshibe G900. Telefon śmiga na MS Windows Mobile 6.0 posiada klawiaturę QWERTY, dotykowy wyświetlacz. Aparat ma 2 Mpix ale przecież telefon to telefon a jak ktoś chce robić zdjęcia to niech sobie kupi aparat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows Mobile stanowczo odradzam.
Chyba że HTC Diamond, ale też odradzam bo za kilka miesięcy wejdzie HTC Diamond 2 z Windows Mobile 6.5

Jak już to symbian. Proponuję modele nokii, wybór jest naprawdę ogromny. Musisz się po prostu sprecyzować co chcesz.
Muzyka, gry, gps, office, czy internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:49, Natchan napisał:

Musisz się po prostu sprecyzować co chcesz.
Muzyka, gry, gps, office, czy internet?

Ok, w takim razie sprecyzuje. Chciałbym smartphone z w miarę rozbudowanym internetem, i niezłymi opcjami multimedialnymi (głównie chodzi o muzykę). Reszta raczej mi zwisa. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc nokia 5320(koło 500zł)
+Sybmian OS(masa funkcji, programów itp. itd.)
+Muzyka(jack 3.5 mm)
-Jedyny minus to brak Wi-Fi.

A tak to: n79,n78,n81.
Ale będą drogie. Wszystkie trzy mają Wi-Fi i 3.5 mm jack.
Moim zdaniem to dziś najważniejsze cechy. Do tego dochodzi cena, ale myślę że jak dobrze znajdziesz to i za 700 złotych jakąś wyrwiesz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 22:33, albinskia napisał:

Ktoś się orientuje jak jest z tymi dwoma telefonami w praktyce ? Samsung F480 i LG KU990
Viewty. ;) Podobno w tym drugim ten patyczek co się nim dotyka po ekranie(nazwa mi wyleciała)
strasznie rysuje, denerwujące jest to ,ze karta pamięci jest pod baterią, a ten aparat
choć taki dobry robi słabe zdjęcia... ;P


Mogę Ci coś szepnąć na temat LG KU990, gdyż, tak się złożyło, że jestem jego dumnym (czy napewno ? ) posiadaczem : ) Jeżeli chodzi o estetykę to telefon prezentuje się wybornie. Naprawdę zaliczyć go można do tej wyższej klasy. Jeżeli chodzi o ten patyczek to w moim przypadku jest nieużywany, jest schowany głęboko w pudełku w szafce :) Do "balansowania" po dotykowym ekranie używam, dosyć powszechej rzeczy u ludzi, mianowicie palca, konkretnie kciuka. Do tego masz dodatkowe folie na ekran, by ten za szybko się nie wybrudził, bądz co gorsza, by nie odniósł wszelkich uszkodzeń. A co karty pamięci to masz zamiar ją co chwilę wyjmować, że przeszkadza Ci jej umiejscowienie pod baterią ? Kartę pamięci wkłada się i się o niej zapomina. Poprostu gdy chcesz wgrać jakieś MP3-trójki lub jakiekolwiek zdjęcia to podłączasz telefon kablem do PC i tyle. Pozostaje jeszcze omówienie kwestii aparatu, który IMHO jak na 5MPX robi zdjęcia przeciętne w miejscach, które są pozbawione dużej ilości światła. Natomiast gdy zdjęcie mamy zamiar robić na zewnątrz, gdy promienie słoneczne są widoczne, fotosiki wychodzą przemiodnie. Ogólnie z telefonu jestem zadowolony, jednak jestem bardzo, ale to bardzo wkurzony na długość działania baterii. Mianowicie po max 2 dniach bateria wyciska siódme poty i kończy swoją działalność. Ja podłączam go każdej nocy, by następnego dnia nie zrobił mi niezbyt miłej niespodzianki : ) Lecz ile miałaby wytrzymywać bateria, gdy ekran jest dotykowy ? Radzę Ci poważnie przeanalizować kwestię długości działania bateri.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się