Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

UWAGA - WAŻNE!!!

Poszukuję osoby, która posiada telefon Toshiba Portege g810. Nie jest to pilne ale ważne. Pozdrawiam, czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś kiedy swoją premierę będzie miała Nokia n97?? Szukałem na necie, ale znalazłem tylko info że miał być to początek 2009. Może komuś z Was obiła się o uszy dokładna data premiery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 15:45, Don Zorro napisał:

Hmm... zastanawia mnie, czy na 2 GB karcie pamięci da rade wcisnąć kilka płyt kilku zespołów?
Ile średnio zajmuje jedna piosenka?

Zależy od jakości i długości piosenki. Kilka płyt powinno się zmieścić na 2GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 15:50, Don Zorro napisał:

Jakości? Chodzi mi o najlepszą, czystą muzykę...Tak z 3 płyty na każdy z ...7-8 zespołów.

Ciężko powiedzieć. Myślę, że powinno wejść ale nie jestem pewien. Brałbym na w razie co 4GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do użytkowników mixa.

Czy usługę mix można wziąć na rentę, którą ma się po zmarłym ojcu. Dodam, że rozpoczynam teraz studia, a renta jest do końca studiów....
Pytam tu, bo dowiedziec się mogę oficjalnie dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samsung U800
Sony-Ericsson K800i
Nokia 6300

Który z tych telefonów polecacie? Nie znam się obecnie już w ogóle na komórkach, szukam czegoś poręcznego, aparat dla mnie jest mało ważny, ale multimedia się liczą. Ogólnie szukam następcy mojego SE k750i, zresztą pisałem o tym już kiedyś, polecono mi SE C902, ale operator zdążył ofertę zmienić :p Więc jeszcze raz proszę obeznanych w temacie o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie może polecić mi jakiś dobry telefon muzyczny? Zależy mi na dobrej jakości dźwięku płynącego z głośnika i słuchawek. Kończy mi się właśnie stara umowa i biorę nowy telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 16:15, V2_jikol napisał:

Możecie może polecić mi jakiś dobry telefon muzyczny? Zależy mi na dobrej jakości dźwięku
płynącego z głośnika i słuchawek. Kończy mi się właśnie stara umowa i biorę nowy telefon.

Głośnik nie za dobry, ale słuchawki (nawet bez flashowania) to poezja - Sony Ericsson W910i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 16:15, V2_jikol napisał:

Możecie może polecić mi jakiś dobry telefon muzyczny? Zależy mi na dobrej jakości dźwięku
płynącego z głośnika i słuchawek. Kończy mi się właśnie stara umowa i biorę nowy telefon.

do jakiej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:53, lord0 napisał:

> Możecie może polecić mi jakiś dobry telefon muzyczny? Zależy mi na dobrej jakości
dźwięku
> płynącego z głośnika i słuchawek. Kończy mi się właśnie stara umowa i biorę nowy
telefon.
do jakiej ceny ?


Tak gdzieś do 1300zł za nowy telefon z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N85, n78, 5320 XpressMusic, N95 8GB, 5630 XpressMusic(niedlugo trafi na polki sklepow)

Ewentualnie jakis SE. W995, Xperia(z muzyka jest fajnie, ale reszta do dupy. Na plus pisanie sms;ow jedynie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 13:47, Natchan napisał:

Xperia(z muzyka jest fajnie, ale reszta do dupy. Na plus
pisanie sms;ow jedynie.)

xperia bynajmniej nie jest do 1300zl, nie jest do muzyki i bynajmniej zadena nokia nie moze z nia konkurowac.

a co do pytania V2_jikol to wybierz sobie albo Nokie ExpressMusic albo cos od SE z serii W (parametry maja odobne w swoich klasach cenowych wiec mozesz na wyglad patrzec :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:30, Strange101 napisał:

Samsung U800
Sony-Ericsson K800i
Nokia 6300

Który z tych telefonów polecacie? Nie znam się obecnie już w ogóle na komórkach, szukam
czegoś poręcznego, aparat dla mnie jest mało ważny, ale multimedia się liczą. Ogólnie
szukam następcy mojego SE k750i, zresztą pisałem o tym już kiedyś, polecono mi SE C902,
ale operator zdążył ofertę zmienić :p Więc jeszcze raz proszę obeznanych w temacie o
pomoc.

Sony-Ericsson K800i bo sam posiadam model tego telefonu , co miech mam nowy telefon ,samsung to sit a jeżeli sony nie to Nokia 6300 aparat w sony k800i aparat ma "3.2 mega pixels"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, trochę więcej.
Ale nie gadaj. 3.5mm ma i do tego naprawdę fajną nakładkę na media playera. Moim zdaniem najlepsze jeśli chodzi o telefon z Windows Mobile, który jest najgorszym systemem ever...

Xpress! Żadne Ekspress, Express itp. itd.

a SE jest bardzo mało z wtyczką 3.5 musiałby korzystać z przelotki co jest ułomne i męczące.
Bo po pierwsze masz jeden kabel więcej, a po drugie nie wszystkie słuchawki pasują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem lepszego tematu...mam abonament z ery(Chyba nowa era, ale pewien nie jestem) i czy można zrobić takie coś jak jest na karcie, że wysyłam sms''a za np. 5zł i mam darmowe smsy do wybranej osoby?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się