Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2009 o 17:08, igor8472 napisał:

Fajnie jakby jeszcze Android była taką rewelacją jaką miał być a jest przereklamowany,

Android jest bardzo dobry, nie jest przereklamowany.

Dnia 04.06.2009 o 17:08, igor8472 napisał:

to już sę wolę kupić Diamonda/Tytan.

A odróżniasz telefon od systemu operacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam telefon Nokia 5610. mam ogormny problem, poniewaz bateria trzyma mi tylko jeden dzien, a czytalem w internecie ze powinna trzymac conajmniej 4 dni. Jakie moga byc przyczyna takiego stanu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (z 2 miesiące) kupiłem na allegro nowego LG KC 550. Sprawuje się dobrze po za jednym szczegółem. Czasami gdy na ekranie widnieje ikonka karty Micro SD, że jest włożona telefon sam się wyłącza po czym sam się włącza tyle, że nie ma już tej ikonki, że karta jest włożona. Nie dzieje się to po tym jak włożę kartę, ale samo z siebie co kilka godzin.
W czym tkwi problem? Co może być uszkodzone?
Telefon raz wysłałem na gwarancje. Wymienili mi oprogramowanie, ale dalej jest ten sam problem. Zastanawiam się czy nie wysłać po raz kolejny telefonu na gwarancje...

PS sorry za powtórzenia, ale inaczej było by mało zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 20:23, Mars napisał:

> Powiem szczerze, że nie bardzo mnie te SE nie przekonują, przede wszystkim dlatego,
że
> ta karta micro SD ma pojemność tylko do 2Gb (tak przynajmniej wyczytałem), a szukam
czegoś
> co połączyłoby odtwarzacz i telefon.
Gdzie żeś to wyczytał...? O_o

Chociażby na oficjalnej stronie SE...

20090608201211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ja zrozumiałem, że chodziło mu ogólnie o M2. :-)

Tak czy inaczej,przy 4 GB telefon powinien chodzić bez żadnych problemów, czytałem nawet że do 8 GB do niego wsadzali, ale spadki wydajności zapewne były bardzo widoczne przy zapełnionej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki byście polecili telefon dla mamy, tak do ok200 zł. Warunkiem jest dobra bateria, smsy i dzwonienie (ostatnie dwa to każdy ma, ale baterie nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 17:02, Bartkula napisał:

Jaki byście polecili telefon dla mamy, tak do ok200 zł. Warunkiem jest dobra bateria,
smsy i dzwonienie (ostatnie dwa to każdy ma, ale baterie nie)



Z tańszych telefonów które używałem mistrzostwem w czasie pracy na baterii się wykazała Nokia 6030. Prawie 2 tygodnie przy umiarkowanym używaniu. Przy trochę częstszym 9-10 dni. Jedyna wada braka aparatu ale poz tym to dobry solidny tel, radio już ma.
Telefon używany 2 lata, bateria oryginalna BL-5C. Pkażcie mi inny który będzie po takim okresie tyle trzymał. Inny niż Nokia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:13, Blackhand napisał:

A można wgrać do niego mp3 i ustawić jako dzwonek?


Niestety max to 16-kanałowe poli. Tel ma 4Mb pamięci wbudowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 16:41, BluesBoy napisał:

Ja polecam G1. Choć telefon sprzedaje Era - to jest on produkcji HTC.. a to mówi samo
za siebie. Z marketu można zassać za darmo setki tysięcy fajnych aplikacji w tym genialny
Shazam... wiecie o czym mówię?!!!



Ten G1 był reklamowany jako pogromca Iphone''a i ogólnie platformy Iphone OS. Jednak kilka miesięcy po premierze widać że był to ogromny niewypał. Wszyscy producenci softwaru komórkowego już dawno zaczęli tworzyć aplikacje dla AppStore.

Na platformie Android nie ma żadnej aplikacji która nie byłaby już na Appstore! Nawet wymienione przez ciebie Shazam jest już od daawna w sklepie Apple (i to nawet na za darmo). Niedawno pojawiło się dużo bardzo ciekawych aplikacji (The Sims 3, Terminator: Salvation czy też genialna Zenonia czyli taka Iphonowska Zelda) których nie ma i nie będzie na androidzie.

Google samo strzeliło sobie w stope projektując telefon tak brzydki, drogi oraz nie wnoszący dosłownie nic nowego na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 19:33, rob300i napisał:

czy też genialna Zenonia czyli taka Iphonowska Zelda)

O ile się nie mylę, jest to port z javy.

Dnia 09.06.2009 o 19:33, rob300i napisał:

Google samo strzeliło sobie w stope projektując telefon tak brzydki, drogi oraz nie wnoszący
dosłownie nic nowego na rynek.

Google zrobiło dobry system, telefon wyprodukował HTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec wakacji, zamierzam kupić Sony Ericssona K850i za niecałe 500zł. Potrzebuję w miarę fachowej opinii - czy jest wytrzymały, czy się nie psuje itp. Zdecydowałem się na jego zakup z kilku powodów:

- Wyświetlacz jest o wiele większy, niż w moim K750i
- Posiada prawdziwy internet (chodzi mi o szybkość, obsługiwanie youtube)
- Dobry aparat
- Dotykowy panel, o którym wprawdzie nie słyszałem nic dobrego, ale mi się podoba
- I ogólnie - jego cały layout.

Teraz czekam tylko na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z klasy ma ten telefon ogólnie fajny tyle że czasami zamula w menu i "zawieszają" się przyciski dotykowe, ale jest to wina raczej softu (ciągle mu mówię żeby zmienił ten soft z orange a on nie chce). Więc polecam ci zmienić soft jak będziesz miał ten od oragne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się