Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Potrzebuję rady ludzi znających się na rzeczy. Szukam telefonu, który będzie mi głównie służył jako odtwarzacz MP3. Cena do 250 zł, max 300 zł. Co polecacie? Najlepiej ze stajni Nokia lub SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 19:35, loraczysko napisał:

sryyyyy mam pytanko Samsung e250 czy S E w200i???????????????????? ktory lepszy ?


Zdecydowanie polecam Samsunga.
Dlaczego?
1. Slidery są wygodniejsze.
2. Wygodne i zarazem schludne menu.
3. W miarę dobry aparat.
4. Dość szybki (używałem).

A sam też mam kolejne pytanko, co prawda nie do końca z tematu, ale liczę na odpowiedź:
Ściągnąłem grę Wiedźmin: Krwawy Szlak, i w misji w zamku, gdzie są ci rycerze odradzający się, kompletnie nie wiem co robić! Wrogowie ciągle się odrazają po śmierci, a teren jest jakiby "zamknięty". Próbuje ich przeskakiwać, ale w końcu dochodzę do ściany nie do przejścia.
CO ROBIĆ???!
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 22:48, krl_krl napisał:

Ja bym wybrał Nokię N80. Oczywiście używaną z Allegro.


a co sadzisz o nokii n91 ? bez kart pamieci, ale 4gb w zupelnosci styka dla mnie. Czy taki maly dysk twary mozna uszkodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 23:26, Zauri napisał:

a co sadzisz o nokii n91 ? bez kart pamieci, ale 4gb w zupelnosci styka dla mnie. Czy
taki maly dysk twary mozna uszkodzic ?

Ma dużo mniejszą rozdzielczość wyświetlacza niż N80, więc jeśli zamierzasz przeglądać neta to wybór jest oczywisty.
Co do pamięci: jeśli to jest normalny dysk twardy, to śmiertelny może się okazać zwykły upadek podczas pracy urządzenia. Jeśli jest to pamięć flash, to o uszkodzenie jest już dużo trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, wiecie może ile może kosztować wymiana paneli w SE k810 i, poszedłem do serwisu z przekonaniem że padł mi po prostu soft, jednak po wyjasnieniu mojego problemu kolesiowi z serwisu stwierdził że panele są spalone, FTW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, wyswietlacz i klawa to pikus, bo jestem juz przyzwyczajony do tego co mam w swoim k550, tylko sie troszke boje o ten dysk.... czytalem, ze zalanego nie da sie juz odratowac, ale u mnie to luzik, bo dbam o telefony :) upadki to tez rzadkosc, ale jak u kazdego sa nieuchronne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ponawiam...
Co sądzicie o telefonie Nokia5800 zainteresował mnie ten telefon swymi możliwościami ale co o nim sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 00:15, NdysH napisał:

To ja ponawiam...
Co sądzicie o telefonie Nokia5800 zainteresował mnie ten telefon swymi możliwościami
ale co o nim sądzicie ??

Bawiłem się nim, szału nie ma. O jakie możliwości Ci dokładniej chodziło?
PS. Nie warty swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 00:29, krl_krl napisał:

Bawiłem się nim, szału nie ma. O jakie możliwości Ci dokładniej chodziło?
PS. Nie warty swojej ceny.


Dokładniej podobno robi dobre zdjęcia i ma bardzo dobry odtwarzacz muzyki...

Dlaczego sądzisz że nie jest wart swej ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 21:44, Byl napisał:

> sryyyyy mam pytanko Samsung e250 czy S E w200i???????????????????? ktory lepszy
?
>

Zdecydowanie polecam Samsunga.
Dlaczego?
1. Slidery są wygodniejsze.
2. Wygodne i zarazem schludne menu.
3. W miarę dobry aparat.
4. Dość szybki (używałem).

A sam też mam kolejne pytanko, co prawda nie do końca z tematu, ale liczę na odpowiedź:
Ściągnąłem grę Wiedźmin: Krwawy Szlak, i w misji w zamku, gdzie są ci rycerze odradzający
się, kompletnie nie wiem co robić! Wrogowie ciągle się odrazają po śmierci, a teren jest
jakiby "zamknięty". Próbuje ich przeskakiwać, ale w końcu dochodzę do ściany nie do przejścia.
CO ROBIĆ???!
Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.



Dzięki za pomoc :) a jeszcze takie pytanko .Czy głośnik jest w miare głośny czy bardzo słaby dżwięk w nim jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 00:44, NdysH napisał:

Dlaczego sądzisz że nie jest wart swej ceny ?

Ponieważ za swoją cenę nie oferuje wystarczającej jakości. Jak cena trochę spadnie będzie to nawet dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to po co? oczywiscie do przegladania netu :) na miescie, w szkole, wszedzie mam wi-fi praktycznie, wiec jest to bardzo przydatna opcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się