Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam, mam problem z moim SE W350i.
Telefon nie chce odtwarzać filmów w formacie .3gp, zamiast tego rozpoznaje te pliki jako plik muzyczny i odtwarza sam dźwięk z filmów. Dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jaki telefon wybrać.

Jestem w Erze i w mniej więcej na przełomie grudnia i stycznia chcę przedłużyć umowę. Chcę na pewno telefon do internetu i ogólnie multimedialny.

Do tej pory zdecydowany byłem na Erę G1 (iPhone''a 3G też rozważałem, ale jednak nie). Dziś dowiedziałem się, że Era do końca roku ma wycofać G1 i wprowadzić HTC Touch/Hero, więc mogę nie doczekać G1.

I teraz pozostaje pytanie. Co w zamian? Najchętniej wziąłbym tego Hero, ale on może sporo kosztować na początku.
Biorę pod uwagę Nokię N97. Co o niej myślicie? A może jakieś inne sugestie?

Albo co wygrywa w pojedynku Era G1 vs Nokia N97 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że ERA zmienia regulamin, mówię im papa, i teraz pojawia się problem nowego telefonu.
Zastanawiam się nad G1 z androidem, ma ktoś to cudo ?
Jakie są wasze (właścicieli) opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://googlepolska.blogspot.com/2009/05/mobilne-planetarium-sky-map-dla.html

Poszukuję czegoś o przynajmniej zbliżonej funkcjonalności, tylko pod Windows Mobile (a dokładniej HTC Touch Pro).
Będę bardzo wdzięczny za linki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie można znaleźć tanie LCD do W610i/K550i? Rozlał mi się ekran, chcę wymienić samemu bo w serwisie chcą 120 ;o Taniej niż 60 zł na allegro znaleźć nie mogę. Ale jak nic nie znajdę to wezmę to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 20:48, barth89 napisał:

Albo co wygrywa w pojedynku Era G1 vs Nokia N97 ? :)

g1 (HTC), a co do tego co napisal krl_krl to hardware nie jest takie slabe, a bynajmniej nic mocniejszego zbytnio sie nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam telefonu muzycznego tak żeby na dwa lata abonament 20-25 był do 400zł. Myślałem albo o SE w660(ktory jest za 1zl) albo o w910i(350). który powinienem wybra lub jaki jeszcze radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników W200i i Visty :). Czy, jeśli nie ma w gnieździe na kartę pamięci karty, przy podłączeniu telefonu (kabel DCU-65) do PC wyskakuje komunikat w stylu "Wystąpił błąd z urządzeniem i sterowniki nie zostały zainstalowane"? Bo nie wiem, czy nie mam uwalonego ww. slotu a nie chcę wywalić 40 zł w błoto.
Tak na marginesie - jaką kartę ten telefon obsłuży? Strona SE mówi: do 2GB, ale jakoś nie jestem przekonany (mam telefon z softem Orange''a), wolałbym informacje od osób, które to własnoręcznie zweryfikowały :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to Play Fresh. Bo w starszych ofertach (np. "Play na kartę") jest trochę inaczej, ale z innego "planu" można na PF przejść bezpłatnie. Ja np. tak zrobiłem - nie mogłem nigdzie kupić startera PF, to kupiłem PnK za 9 zł (zapłaciłem 6,90 czy 7,90, bo była wyprzedaż :)) i przeszedłem do PF. Tylko konto po takim zabiegu jest ważne przez (chyba) 2 tygodnie, żeby było ważne rok, trzeba doładować (minimum za 5zł).

PS Mógłby mi ktoś odpowiedzieć? Sprawa jest raczej pilna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnego wstępu przejdę do rzeczy. Czy w wypadku, hem... utraty telefonu na kartę wraz z (niespodzianka) kartą sim mam jakiekolwiek szanse na zachowanie numeru? Szlag jasny mnie trafia na myśl o tym, że będę musiał wstukiwać/wyszukiwać nowe-stare kontakty, nie wspominając o łańcuszku ''mam nowy numer, przekaż dalej''. Jeśli miałoby to pomóc: sieć Orange, oferta na kartę (niespodzianka #2). W salonie nie byłem od czasu epoki kamienia Sami Wiecie Jakiego.
Dalej, poszukuję nowego telefonu. Poprzednio używałem SE K800i, z którego byłem bardzo zadowolony, bo to złoty ideał poza dwiema sprawami (straszny z niego tłuścioch; mocno wystająca zasłona od aparatu często zsuwała się przy użyciu zdecydowanie za małej siły), które ostatecznie sprawiają że marzenia o fonie z klapką mogą się ziścić. ;] A więc proszę Was o radę - co wybrać? A teraz lecimy po kryteriach:
-do 550 złotych,
-do 55o złotych,
-SE,
-SE,
-klapka.
-nie zależy mi na ultraprecyzyjnym aparacie czy wyśmienitej jakości dźwięku, na nic mi oprogramowanie 9.10.0. Byłoby miło, gdyby funkcjonalność stała po prostu na poziomie K800i.
Preferuję soniaki, zastanawiam się nad SE Z770, co o nim sądzicie? Wydaje się prosty, ale stylowi (klapka to jednak klapka). I słabo dostępny w sklepach.
Pewnie polecicie mi jedną z Motorol. Azaliż dlaczegóż to? Chętnie też poczytam o innych propozycjach, ewentualnie w akcie rozpaczy pomęczę Was o klasyczne telefony.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 20:36, Shlafrok napisał:

(...)

niestety ale wydaje mi sie ze skoro karty juz nie posiadasz to raczej numeru nie odzyskasz. Co do telefony z klapka to raczej w SE nie ma za duzego wyboru, ja bym wybieral pomiedzy Z770/780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka rada na przyszłość - używaj archiwizacji danych (kontaktów, notatek, zadań) z telefonu. Ja również mam k800 i co jakiś czas przy podpinaniu komórki do peceta uaktualniam kopię zapasową. W razie czego - jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się