Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 10:52, szypek26 napisał:

Taka rada na przyszłość - używaj archiwizacji danych (kontaktów, notatek, zadań) z telefonu.


Tu Cię zaskoczę, a raczej zdemotywuję - zrobiłem kopie zapasowe, ale, o ironio, zapomniałem ich zachować przed formatem. Pech/głupota/koniec świata do kwadratu. Tak czy inaczej nie to mnie martwi najbardziej, gorzej z nowym numerem.

->Lord0
Tyż mi się tak wydaje. A co do telefonu.
Trochę poczytałem sobie w necie i wniosek jest dołujący. SE nie posiada właściwie dobrych klapkowców (design to nie wszystko), a że ma ich w ofercie mało... Cóż, bywa. Wszyscy chwalą sobie za to Motorole, mój budżet na upartego zniósłby V8. Z decyzją mimo wszystko jeszcze poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym wymienić telefon na taki ze slajderem jak Sony Ericsson X1. Oczywiście tylko na coś tańszego jak jest taka możliwość ;] Jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 20:12, Tyler_D napisał:

Krótko - Motorola K1 - warto? Jeśli nie to dlaczego?

Jeśli chcesz się zmieścić co najmniej do ceny 300 zł to myślę, że warto. Chociaż komórka może się wieszać i słabo trzymać przy słuchaniu muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Niedługo zbliza sie wymiana mojego telefonu ( iphone 3g, z ktorego pomimo złej reputacji jestem bardzo zadowolony ), abonament mam w erze i ostatnio przeszukuje telefony na stronie ery i trudno mi sie jest zdecydowac bo wybor jest naprawde wielki a niechciałbym pozniej żalowac. Mam najwiekszy abonament i chciałbym wybrac jak najlepszy telefon ale nie jestem znawca w tych sprawach a napewno na forum znajdzie sie niejedna osoba ktora zna sie na telefonach. Ciekawi mnie równiez czy była by mozliwa wymiana na telefon
Nokia 8800 ktory byłby dostepny w jakiejs rozsadnej cenie, a wydaje mi sie ze mogłby przy wysokim abonamencie... Prosze serdecznie o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon Samsung SGH- L760, jest w nim karta Sandisk MicroSD 2GB, mam pytanie, czy gdybym kupił kartę Micro SDHC, to czy odpaliła by w tym telefonie, czy brakuje kompatybilności. I czy zmieni się prędkość nagrywania plików na kartę?

I czy ten telefon obsłuży karte 4GB albo 8GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech, stało się, ukradli mi telefon ; | konkretnie LG KU990 i potrzebuje jakiegoś nowego. Mam coś około 300zł. Można za taką cenę dostać coś przyzwoitego?
Co myślicie o BENQ SIEMENS EF81?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samsung AvilaS5230 Noble Black? Opłaca się wziąć za złotówkę? Nie mam zielonego pojęcia na temat Samsungów, bo jakoś zawsze mnie te telefony odrzucały, a teraz jakoś wpadł mi w oko i mogę go posiąść za marną złotówkę z watem + kartę 4GB.

Głównym faworytem jest C902 w tej samej cenie, ale o tym telefonie wiem wystarczająco. Ostatnio tylko mam jakoś parcie na dotykowy ekran, a na Omnie, iPhone, jakiegoś HTC itd. szkoda mi pieniędzy. Komórkę potrzebuję i tak głównie do sms-ów i dzwonienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze aby telefon Ci się podobał, dla mnie dyskwalifikuje go brak WiFi tak samo C902, który jest jednym z brzydszym SE xD proponowałbym w595;-) bo różnice miedzy walkmanem a cybershotowym odtwarzaczem muzyki są.. a miedzy aparatami są wg. mnie znikome, wiele funkcji jest niepotrzebnych (kup lustrzankę jak chcesz robić fajne zdjęcia).
Avila za taką cenę to nawet okazja, ale trzeba się liczyć z przesądem... To Samsung, chociaż też chciałem na początku coś z dotykowym ekranem lecz skończyło się na w715 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 17:43, Qbasmok napisał:

Pech, stało się, ukradli mi telefon ; | konkretnie LG KU990 i potrzebuje jakiegoś nowego.
Mam coś około 300zł. Można za taką cenę dostać coś przyzwoitego?
Co myślicie o BENQ SIEMENS EF81?

Fajny fon, tylko jak to Siemens trochę muli, ale która komórka nie muli?xD Radzę żebyś się zastanowił nad SE k800i;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:13, RedSqll napisał:

Fajny fon, tylko jak to Siemens trochę muli, ale która komórka nie muli?


moja e51 wcale nie muli.. :P a ma przeciez tego "zlego" symbiana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:13, RedSqll napisał:

Fajny fon, tylko jak to Siemens trochę muli, ale która komórka nie muli?xD Radzę żebyś
się zastanowił nad SE k800i;-)

A jak się ten k800i sprawuje? I czy podczas słuchania muzyki można robić również jakieś inne czynności? Co powiecie jeszcze nt w350i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:27, Qbasmok napisał:

> Fajny fon, tylko jak to Siemens trochę muli, ale która komórka nie muli?xD Radzę
żebyś
> się zastanowił nad SE k800i;-)
A jak się ten k800i sprawuje? I czy podczas słuchania muzyki można robić również jakieś
inne czynności? Co powiecie jeszcze nt w350i?

Mój k800i sprawowal się dobrze, a podczas słuchania muzyki to można sobie grzebać w telefonie, grać w gierki. Pisać SMS nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, to SE K850i czyta 2 rodzaje kart: MicroSD i M2 (Memory Stick Micro). A czy można mieć te 2 karty włożone na raz? Wiem, że to wystarczy tylko odwrócić aby czytał inny rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - znacie jakieś odtwarzacze audio i wideo dla W200i, które "czytają" pliki z karty pamięci? O ile "fabryczny" odtwarzacz audio w tym telefonie nie jest najgorszy (choć przynajmniej obsługa playlist Winampa byłaby bardzo przydatna), to wideo to totalna porażka - można jedynie rozpoczynać i zatrzymywać odtwarzanie. Możliwości przewijania, pauzowania panowie z Sony nie przewidzieli :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz przewijać, przynajmniej powinno się dać -> przytrzymujesz joystick w prawo i przewija:-p tak jak muzykę, przynajmniej w k800i się da.
@Zauri - symbian -> zuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się