Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedź. Zdecyduję się ostatecznie na to co będzie mi zaproponowane przy przedłużaniu umowy, ale to jeszcze miesiąc około więc posiedzę trochę, poszukam, poczytam. W sumie Wi-Fi mi by się bardzo przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 17:27, Zauri napisał:

rozrywka --> odtwarzacz wideo,


Nie mam czegoś takiego. Zapomniałem napisać, że telefon jest zasyfiony softem Orange (ale bez simlocka).
Joystickiem mogę sobie merdać na wszystkie strony (przytrzymywać też próbowałem, nawet przez kilkanaście sekund), bez najmniejszego efektu. Od razu dodam, że wszystkie inne przyciski też sprawdziłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 10:43, Hommicide napisał:

Szukam dobrego i funkcjonalnego telefonu z dotykowym wyświetlaczem. Za maksymalnie 700zł.
Samsung Omnia i900, byłby dobrym wyborem?

Za maksymalnie 700 zł raczej nie znajdziesz nowej Omni (chyba, że chcesz używaną), jeśli jednak zbędne Ci WiFI to polecam Avile ;-)

@Zagul - Nokia 6300 lub w580i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 20:08, nightfaler napisał:

Panowie Nokia 6300 czy SE c702 ?


zdecydowanie nokia, pomimo slabszego aparatu jest po prostu lepszym telefonem, lepiej wykonanym, trwalszym, latwiejszym w obsludze i ladniejszym imo, aluminiowa obudowa bardzo ladnie sie prezentuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 16:23, RedSqll napisał:

> Szukam dobrego i funkcjonalnego telefonu z dotykowym wyświetlaczem. Za maksymalnie
700zł.
> Samsung Omnia i900, byłby dobrym wyborem?
Za maksymalnie 700 zł raczej nie znajdziesz nowej Omni (chyba, że chcesz używaną), jeśli
jednak zbędne Ci WiFI to polecam Avile ;-)

@Zagul - Nokia 6300 lub w580i.


Też myślałem nad Avilą, ale ten telefon nie obsługuje sieci 3G, nie wspominając już o szybkiej łączności HSDPA - potrzebuję dobrego fona głównie do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2009 o 20:24, Zauri napisał:


zdecydowanie nokia, pomimo slabszego aparatu jest po prostu lepszym telefonem, lepiej
wykonanym, trwalszym, latwiejszym w obsludze i ladniejszym imo, aluminiowa obudowa bardzo
ladnie sie prezentuje ;)


Sprawa jest taka, że akurat mam te dwa telefonki i zdało by się jeden wybrać i nie wiem ktory właśnie ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 18:53, AphroditeDnB napisał:

czy opłaca się mieć dwa telefony ??


jesli masz dwie karty w roznych sieciach to owszem, ale jest to troche klopotliwe :P i smiesznie wyglada jak trzymasz dwa telefony naraz i cos przy nich robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na c702 mojego brata too... naprawdę c702 nie jest wart tej ceny. Rzadko mi się to zdarza, ale jednak powiem, że ta Nokia jest nawet ładniejsza od tego SE. o_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:51, RedSqll napisał:

Jak patrze na c702 mojego brata too... naprawdę c702 nie jest wart tej ceny. Rzadko mi
się to zdarza, ale jednak powiem, że ta Nokia jest nawet ładniejsza od tego SE. o_o


ja akurat mam tego c702 i nie narzekam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:51, RedSqll napisał:

Jak patrze na c702 mojego brata too... naprawdę c702 nie jest wart tej ceny. Rzadko mi
się to zdarza, ale jednak powiem, że ta Nokia jest nawet ładniejsza od tego SE. o_o


Ee tam cena mnie nie dotyczy, a wygląd to sprawa drugorzędna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:28, Neo02 napisał:

Jaki polecacie model Telefonu Nokia czy Samsung ??

Na pewno Nokia, ale dokładniej to już trochę wiecej musisz powiedzieć czego oczekujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudziły mnie machiny typu SE P1i, Toshiba G810 Portege czy w końcu aktualnie posiadany SE Xperia X1. Zastanawiam się nad zakupem "zwykłego aparatu. Zdecydowanie od SE. Myślę o W995, C905, lub o podobnych modelach. Jakieś opinie? Porady? Propozycje? Wymogi - GPS, mp3 (dość przyzwoite). I to wszystko...
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 14:41, noobie napisał:

> Jaki polecacie model Telefonu Nokia czy Samsung ??
Na pewno Nokia, ale dokładniej to już trochę wiecej musisz powiedzieć czego oczekujesz
:)

nie wiem właśnie jakie teraz modele są dobre co byś polecał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się