Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

No to chyba wezmę te HTC bo nic ciekawszego w Plusie nie znalazłem, a zawsze chciałem mieć Smartfona.
Bałem sie tylko że moich wymagań odnośnie użytku telefonu jako mp3 nie spełni, ale mnie uspokoiłeś.

Btw. Co to za soft, i skąd go brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam przed zakupem do poczytania na temat tego telefonu na PDA CLUB, forum MOBIONE lub xda developers(po angielsku).
tam znajdziesz dużo interesujących informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam wziąć w mixplusie telefon Samsung Avila. Mam pytanie do osób posiadających ten telefon. Czy jest fajny, wytrzymały i jak się sprawdza? Za wszelkie opinie o nim będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku dni i jak dla mnie bardzo fajny. Czy wytrzymały - nie wiem, bo sam kupiłem etui i folię poliwęglanową :P. Ogółem ma fajne opcje, po internecie fajnie się da pochodzić, polecam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 13:49, mikim napisał:

Mam od kilku dni i jak dla mnie bardzo fajny. Czy wytrzymały - nie wiem, bo sam kupiłem
etui i folię poliwęglanową :P. Ogółem ma fajne opcje, po internecie fajnie się da pochodzić,
polecam :P.


Nie było folii na wyświetlaczu, że musiałeś dokupić? Kupowałeś telefon w salonie czy na allegro? Też myślalem odrazu dokupić folie poliwęglanową, ale na etui chyba się nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była, ale nie była to folia, która świetnie ochrania, odklejała się i ogólnie raczej pokazywała, że telefon jest nowy :P.

Telefon mam z salonu Plusa.

A etui może być przydatne, bo słyszałem, że tylna klapka telefonu się też dosyć rysuje, więc wolałem się zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro :P. Nie wiem czym się różnią te 3MK i protector, zwykły poliwęglan, bodajże 0,5 mm grubości ma. Odblokowana Java? W sensie, że mogę instalować aplikacje? Jeśli tak, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi. Nie wiem czy wiesz, ale jest forum internetowe poświęcone Avili. Radze Ci poszukać, jest tam dużo ciekawych rzeczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. Otóż nie mogę zdecydować się co lepiej wybrać LG KP501 czy Samsung Avila. Który będzie lepszym wyborem. Wady, zalety. Czekam na Wasze rady i uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:
1.Czy można "nauczyć'' SE w595 obsługi plików FLAC i MP4( teledyski z obrazem)?
2. Jaką wielkość może mieć maksymalnie karta pamięci do tego modelu, by telefon nie tracił płynności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru 3 telefony:
1. Samsung SGH- F330
2. Nokia 6220 classic
3. SE C902
Telefon będzie używany głównie do SMSowania, rozmawiania i robienia zdjęć. Na muzyce raczej mi nie zależy. Chciałbym też żeby był dosyć prosty w obsłudze bo będzie go używała moja mama. Który wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu doskonałego do oglądania filmów i słuchania muzyki. Prosiłbym jednak o nie podawanie mi jako przykładu jakiejkolwiek Nokii, nie toleruję jej.
Cena: do 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:11, Baluk25 napisał:

Samsung Avilla. Dobry czy nie?

Mi się jakoś ten telefon nie widzi... Ludzie, coście się wszyscy na tą Aville tak uparli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:15, Cha0tizz napisał:

Mi się jakoś ten telefon nie widzi... Ludzie, coście się wszyscy na tą Aville tak uparli?

Bo tania i dotykowa. I dlatego teraz wszędzie się widzi ten telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do czego jest Ci telefon potrzebny? Sam jestem posiadaczem LG KU990 i szczerze przyznam, że nie jestem zadowolony z powodu kupna tego telefonu. O wiele bardziej wolę slidery niż telefony dotykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 15:22, krl_krl napisał:

> Mi się jakoś ten telefon nie widzi... Ludzie, coście się wszyscy na tą Aville tak
uparli?
Bo tania i dotykowa. I dlatego teraz wszędzie się widzi ten telefon.

Dotyk w tym telefonie jest IMO fatalny jak w każdym innym z taką funkcją (jedyny dobry telefon z dotykiem to iPhone, wszystko płynnie i bezproblemowo). Niby tani, ale to Samsung, bateria potrzyma z 2-3 dni i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się