Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam!
Po rozwaleniu Nokii, e tam rozwaleniu taki szmelc po prostu ;/ chcę zakupić nowy, troche tańszy tel.
Mam na mysli LG KU990I badz KU990.
Mogłby mi ktoś powiedziec czym sie róznia? A moze jakis inny? do 6 baniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 19:22, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Po rozwaleniu Nokii, e tam rozwaleniu taki szmelc po prostu ;/ chcę zakupić nowy, troche
tańszy tel.


Szkoda czasu myśleć i zastanawiać się nad LG... na allegro wpisujesz w wyszukiwarce nokia albo sony ericsson cena od 400-600 i masz wszystko jak na tacy. Ja osobiście polecam W715 w tym przedziale cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 19:22, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Po rozwaleniu Nokii, e tam rozwaleniu taki szmelc po prostu ;/ chcę zakupić nowy, troche
tańszy tel.
Mam na mysli LG KU990I badz KU990.
Mogłby mi ktoś powiedziec czym sie róznia? A moze jakis inny? do 6 baniek


LG są fajne ale lepsze są np.Sony Ericsson Nokia. Moim zdaniem jeśli chcesz być zadowolony wybierz coś z tych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przęglądarka miniopera w telefonie. Wszystkie strony mi sie otwierają fora. Włączam strone główną nasza-klasa.pl to moge tylko glówną a żeby np wejsc w skrzynke odbiorczą, galerie czy cokolwiek innego. to sie ładuje i strona główna znów. Wie ktoś co może być nie tak? Prosze o pomoc może cos w ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś programu na Windows Mobile 6, który pozwoli mi na zablokowanie połączeń i SMSów od wybranych numerów. Chodzi głównie o numery typu 7xxx. Call Firewall nie zdaje egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2010 o 16:15, Narmo napisał:

Ta. Call Firewall, który nie działa jak trzeba... :/
Jak nie potrafisz nic polecić to po co piszesz?

Ech...
Ta. Tylko tam nie tylko ten program jest... :/
Jak nie potrafisz czytać to po co narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 16:23, Markush napisał:

Ech...
Ta. Tylko tam nie tylko ten program jest... :/
Jak nie potrafisz czytać to po co narzekasz?


Wybacz, ale nie interesują mnie programy do oglądania filmów na YT, ani edytory tekstów. Z programów blokujących połączenia i SMSy jest tylko ten jeden. Phone Timer służy do wyłączania funkcji GSM w urządzeniu.
Jeszcze raz napiszę: nie potrafisz podać konkretnych propozycji to nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o formatowaniu baterii od LG KP 500, oczywiście nówka. Da mi to coś? Jeśli tak to jak to najlepiej zrobić?
I czy jest jakaś jakościowa różnica między ładowaniem z USB a z gniazdka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Formatowanie baterii to bardzo ważna sprawa. Dzięki temu, później bateria będzie ci się dłużej trzymał, a szybciej ładowała. Nie chciałbyś chyba żeby ci bateria po paru godzinach padła?
Pytasz jak to zrobić. Ano bardzo prosto. Włączasz telefon, rozładowujesz baterie do tzw. zera. (Grasz, gmerasz cos w tym telefonie, puszczasz muzyke) żeby tylko wyładowała się bateria. Podłączasz telefon do ładowarki(wcześniej go wyłączająć) i ładujesz ok. 12h. Powatarzasz cykl 2-3 razy. I bateria powinna być dobrze sformatowana i trzymać dłużej. Co do ładowania przez USB to bateria owszem naładuję się, ale nie wiem czy to jej nie niszczy. To już musi ci ktoś inny powiedzieć :) Ja osobiście jak na ludzi przystało ładuję normalnie w gniazdku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko... po co? Baterie Li-ion i nowsze nie posiadają efektu pamięciowego. Formatowanie jest niepotrzebne już od ładnych paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 10:43, Narmo napisał:

Baterie Li-ion i nowsze nie posiadają efektu pamięciowego

Być może... teraz się już bardzo w tym orientuję. Ja zawsze formatowałem baterie i odczuwałem różnice, teraz nie mam specjalnie nowego modelu telefon, więc może być tak jak ty mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od 5 lat nie formatowałem żadnej baterii i nie odczuwałem żadnej różnicy. A że w domu były 2 takie same telefony (Nokia 6310i, jedna miała formatowaną baterię), to mogłem porównać. Oba były ładowane mniej więcej w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 10:43, Narmo napisał:

Tylko... po co? Baterie Li-ion i nowsze nie posiadają efektu pamięciowego.


Każda bateria posiada efekt pamięci, z tym z że w Li-Ion jest on tak mały, że zwykle nie zwraca się na niego uwagi. Poza tym z tego co wiem zaleca się formatowanie nowej baterii, później można sobie już dać spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów i Panie :D Mam mały problem - otóż jestem zainteresowany kupnem SE Yari i w sieci znajduje różne informację na temat jego wyświetlacza - na stronie orange jest napisane, że ma 256tys kolorów, na stronie SE jest napisane 16mln kolorów, a różni ludzie na forach, piszą różne rzeczy, więc postanowiłem się zwrócić z zapytaniem do Was - ktoś ma/miał ten telefon i może mnie oświecić w powyższej kwestii?;D I ogólnie napisać, czy telefon ten nadaje się dla gracza?;D Pozdro i z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 16:46, AphroditeDnB napisał:

mam telefon w abonamenciei mam zamiar go stuningować (se c702)cay wrazie problemów technicznych
po tuningu naprawią mi go ???


Gwarancyjnie nie, jednak możesz sam sobie SEUS em naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się