Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2010 o 18:23, Prince_Miki napisał:

Plusy:
Można się popisać, ładnie wygląda, zabawa na całego
Minusy:
Spora podatność na uszkodzenie ekranu podczas upadku


długo trzyma bateria w tego rodzaju telefonach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 18:04, AphroditeDnB napisał:

jakie są plusy i minusy telefonów dotykowych ??


Minusów nie ma, jeśli chodzi o plusy to: duży ekran, łatwiejsza obsługa, kilka pulpitów, gdzie masz wszystko pod ręką... mam Samsunga Avilę i jestem zadowolony, bateria bardzo mocna, tylko konieczna jest folia na wyświetlacz, żeby zapobiec uszkodzeniom.
Avila akurat ma taką wadę, że tylna klapka się bardzo łatwo rysuje i ogólnie nie jest mocno zamocowana... jak telefon upadnie to jest 50% szans, że się rozleci. Mi już się rozleciał ze dwa razy przy upadku, ale nic mu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:12, Budo napisał:

Minusów nie ma

Tja, powiedz to samo gdy jedziesz w busie, telepie jak sto piecdziesiat, a ty probujesz trafisz w te glupie literki na klawirce i... trafiasz w literke obok ;P.


Telefony dotykowe sa spoko. A jak taki telefonik ma system operacyjny to juz w ogole wypas. Jesli czegos nie ma to wystarczy tylko wejsc do neta i pobrac odpowiednia aplikacje. Ba! Jest sporo rzeczy o ktorych nie wiedziales, ze moga Ci sie przydac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:22, Piotrek_K napisał:

Tja, powiedz to samo gdy jedziesz w busie, telepie jak sto piecdziesiat, a ty probujesz
trafisz w te glupie literki na klawirce i... trafiasz w literke obok ;P.


Pisałem i dzwoniłem w autobusach, pociągach itd, nie ma problemów. Masz poziomą klawiaturę qwerty z dużymi przyciskami i no problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jakis dziwny jestem, bo zdarza mi sie i dwa razy smsa czytac by sie upewnic czy nie ma jeszcze jakiejs literowki ;). Srednio w dwuczesciowym smsie zdarza mi sie ich kilka: 3-4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:35, Piotrek_K napisał:

To ja jakis dziwny jestem, bo zdarza mi sie i dwa razy smsa czytac by sie upewnic czy
nie ma jeszcze jakiejs literowki ;). Srednio w dwuczesciowym smsie zdarza mi sie ich
kilka: 3-4.


Telefony mają różną czułość ekranu, może tu jest problem. Albo masz za duże paluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na zmianę telefonu i zastanawiam się nad Nokią 5530 oraz 5800. Z mojego punktu widzenia lepsza jest 5800, bo ma sat nav. Ale i tutaj budzą się moje wątpliwości. Ile ta nawigacja jest warta? Czy w ogóle jest coś warta i nie lepiej kupić 5530, a potem oddzielną do samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to w ogóle nawigacja jest nic nie warta. (mapa na kierownicy FTW!)
A tak co do tych dwóch telefonów to lepsza jest 5800, dużo mocniejsza bateria, większy ekran, więc jeśli będziesz chciał mieć nawigację to nie będziesz musiał ślepić (?) oczami. A jeśli chodzi o Nokiowską nawigację (jeśli wszędzie jest taka sama co w N95) to, hmm no do domu to to mnie nie doprowadziło i w dodatku mówiło, że na środku skrzyżowania mam jezioro i muszę zawrócić... Z resztą i tak za rok nawigacja ma podobno przestać działać, bo Amerykańcy wolą kasę wydawać na broń niż na naprawienie satelity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:22, Piotrek_K napisał:

> Minusów nie ma
Tja, powiedz to samo gdy jedziesz w busie, telepie jak sto piecdziesiat, a ty probujesz
trafisz w te glupie literki na klawirce i... trafiasz w literke obok ;P.


Telefony dotykowe sa spoko. A jak taki telefonik ma system operacyjny to juz w ogole
wypas. Jesli czegos nie ma to wystarczy tylko wejsc do neta i pobrac odpowiednia aplikacje.
Ba! Jest sporo rzeczy o ktorych nie wiedziales, ze moga Ci sie przydac ;P


Zgadzam się z Piotrek_K co do telefonów dotykowych. Sam mam takiego i nie narzekam


Wspaniała gra pbf o tematyce naruto
[url= http://ninjaclanwars.nups.pl][img] http://img687.imageshack.us/img687/7682/ncwuserbar4.png[/img][/url]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, skoro ta nawigacja może nie być taka dobra to nie ma sensu dla mnie brać 5800. :P Bo tylko GPS mnie przekonuje w tym telefonie. No, poza tym 5530 jest tańszy o blisko 300zł, a za to można kupić jakąś dobrą nawigację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki telefon polecacie (nowy) do około 500 zł, który ma w miarę dobrą baterię (żeby spokojnie słuchać muzyki i nie ładować codziennie), aparat (najlepiej z autofocusem) i lampę błyskową, no i WiFi?
Myślałem nad SE w715 ale sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panooowie, jestże sposób żeby klikając na ikonce na widgecie w Samsungu DELPHI ten się włączał? Bo irytujące jest te bezsensowne przymuszenie do przesunięcia ikonki na pulpit, i dopiero wtedy możliwość włączenia...

I jeżeli ktoś wie, to jeszcze bym się spytał czy da się usunąć z widgetu takie rzeczy jak jakieś tam wydarzenie, odtwarzacz muzyki i radio - bo nie korzystam...

Proszę o pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 21:13, Markush napisał:

Dzisiaj kilka godzin temu dostałem do przetestowania, a i moze do zatrzymania Samsunga
Omnię Lite. Lite... hmm źle mi to się kojarzy, moze to delikatne uprzedzenie do tego
słowa po spotakaniu z appstore Apple''a,

Możesz to rozwinąć? Od niedawna mam Ipoda Touch i często ściągam gry i programy w wersji Lite jako dema. Co z nimi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam 5530 i jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus to brak 3g :/ Procek szybszy od tego w 5800, ekran taki sam. Ew. jakbyś miał jakieś pytania to wal jak w dym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2010 o 18:51, RamiroPL napisał:

Sam posiadam 5530 i jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus to brak 3g :/ Procek szybszy
od tego w 5800, ekran taki sam. Ew. jakbyś miał jakieś pytania to wal jak w dym :P

Mhm, a nie było coś, że w aktualizacji softu szybkość procka została podkręcona w 5800?

A co do 3G, to pamiętam jak pięć lat temu kumpel w gimnazjum miał LG z Włoch, w którym to była funkcja 3G. Minęło kilka lat i jakoś nie ma boomu na to, więc pytanie czy warto inwestować w 5800, chociaż bardziej mi się podoba. :P

A jak jest z reakcją ekranu na dotyk? Bo mam iPoda i tam wszystko odbywa się błyskawiczne. 5530 też jest to szybkie? No i jak się pisze smsy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się