Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2010 o 21:58, Szybki_Konrad napisał:

Który z telefonów wybrać:
5530XM
C902
LG KU990
Moim głównym faworytem jest c902 ze względu na bardzo niska cenę. Nie wiem czy nie lepiej
dołożyć do 5530.
Można w tej noki jakoś modyfikować pulpit według własnych upodobań?
jaka jest różnica prędkości tego telefonu w stosunku do n73 i c902. wygląda to tak ??
c902>5530>n73?


Musisz zdecydować na czym ci zależy. KU990 powinien robić najlepsze zdjęcia (5Mpx + markowe szkło + ksenon), natomiast 5530 to telefon zdecydowanie muzyczny.C902 to typowy telefon z trochę lepszym aparatem, ale przez zastosowanie dual-LEDa, to w ciemniejszych pomieszczeniach nie licz na dobre fotki. W 5530 możesz modyfikować pulpit, bo jest tam Symbian, dzięki czemu masz też dostęp do masy dodatkowego oprogramowania. Pozostałe dwa telefony niestety nie mają systemu opracyjnego. Co do szybkości ci nie pomogę, ale poszukaj na googlach wyników benchmarków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:05, Albii napisał:

A jak z cenami ? Bo na allegro to przeróżne ceny są pośród tych wszystkich stron. Bo
są od 500-2000zł. ;p


Te za 500zl to sa podrobki (jesli ma tel. dualSim to jest to po prostu chinska podroba :P).
Za ok. 800zl mozna wylicytowac 3G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:05, Albii napisał:

A jak z cenami ? Bo na allegro to przeróżne ceny są pośród tych wszystkich stron. Bo
są od 500-2000zł. ;p

To zależy czy telefon jest używany, czy nie. Mój kolega kupił sobie dwuletniego 3G 8GB za 600 złotych i jest używany, akurat utrafił na model w bardzo dobrym stanie.
PS Iphone''y mają tylko wbudowaną pamięć - zapomnij o kartach pamięci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Proszę, oto zdjecia wykonane moim Ku990i Viewty.

Zrobione tydzień temu przy okazji wypadu do Krakowa z moją kobietą i znajomymi;)
Jakość jak na telefon pierwsza klasa.


A tu reszta zdjęć w oryginalnym formacie bo się nie zmieściła tutaj żeby dodać.

http://img29.imageshack.us/g/p27031011200001.jpg/

Jakość oceńcie sami:)

20100405221918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nokii zbytnio nie lubię, a Iphone to chyba nie na moją kieszeń, najwyżej jakaś tańsza używka by mogła być. Jakieś inne propozycje ? Nawiasem w Iphonie zniechęca mnie brak karty pamięci. Zapomniałem o tym napisać. Głownie zależy mi na muzyce, internecie i zdjęciach, ale te ostatnie to już nie jest takie ważne, bo chyba każdy nowszy telefon od mojego, by mnie pod tym względem zadowolił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 23:07, Thog napisał:

Czy za 450-500zł da radę kupić jakiś w miarę porządny (używany) telefon dotykowy?



Za tyle spokojnie kupisz nóweczkę LG Ku990i Viewty. Ba, jeszcze ci ze 100zł zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 23:06, Albii napisał:

Hmmm... Nokii zbytnio nie lubię, a Iphone to chyba nie na moją kieszeń, najwyżej jakaś
tańsza używka by mogła być. Jakieś inne propozycje ? Nawiasem w Iphonie zniechęca mnie
brak karty pamięci. Zapomniałem o tym napisać. Głownie zależy mi na muzyce, internecie
i zdjęciach, ale te ostatnie to już nie jest takie ważne, bo chyba każdy nowszy telefon
od mojego, by mnie pod tym względem zadowolił. :D


Nokia: nie, Iphone: nie, znacząco utrudniasz sobie wybór. Jeżeli chcesz mieć telefon muzyczny z dotykowym ekranem, to obecnie jest mały wybór i poleciłbym ci przełamać się do Nokii 5800 lub 5530, albo poczekać jeszcze kilka miesięcy aż będą premiery nowych modeli. Niestety jak na razie nie zanosi się na to że światło dzienne ujrzy jakiś muzyczny dotykowiec ze stajni Samsunga, Motoroli, albo LG, czy też SE. Ewentualnie możesz jeszcze spojrzeć na Nokię X6, która jest trochę droga i można powiedzieć że to taka 5800 tylko z lepszym, bo pojemnościowym (czyli reagującym na dotyk palcem) ekranem. Możesz także spojrzeć na LG Arenę, ale nie wiem czy gra ona tak dobrze jak wcześniej wymienione Nokie.
W tym roku będzie premiera nowego Symbiana na "dotykowce". Ten obecny jest dość krytykowany, a nowa wersja może być naprawdę ciekawa. Jednakże to już twój wybór, czy chcesz trochę poczekać, czy może już kupować. Powiem tylko że mój kumpel ma 5800 i sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 23:31, Citkowsky napisał:

> Czy za 450-500zł da radę kupić jakiś w miarę porządny (używany) telefon dotykowy?



Za tyle spokojnie kupisz nóweczkę LG Ku990i Viewty. Ba, jeszcze ci ze 100zł zostanie.

A ile bateria trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 14:34, mateuszbanach0 napisał:

co sądzicie o LG KP-500 Cookie? bo mam zamiar kupic. prosze o jakies opinie. z gory dziex!


Telefon głównie do dzwonienia i smsowania. W przedziale komórek 300-500zł, wypada raczej słabo. Za cenę Cookiegoo bardziej opłaca się brać KU990, który obsługuje sieć 3G jak i szybką łączność HSDPA. Dodatkowo posiada świetny aparat fotograficzny i jeszcze lepszą kamerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak zapewne się domyślacie poszukuję nowej komórki, a to z racji tego, że stara rozpada się dosłownie na moich oczach. Próbowałem oczywiście własnoręcznie znaleść odpowiadający mi model, niestety długo nie interesowałem się najnowszymi komórkowymi trendami i z moich poszukiwań pozostał jedynie mętlik w głowie. Dlatego zwracam się z tym problemem tutaj, licząc na Waszą pomoc. :)

A teraz konkrety. Szukam telefonu w cenie ok.500zł, najlepiej Nokii, służącego do (cóż za niespodzianka! :) dzwonienia i smsowania. Z dodatkowych bajerów przydałby się porządny odtwarzacz muzyczny i wygodne rozwiązania łączności z internetem. Aparat nie jest najważniejszy - wystarczy żeby był. Co do kształu - interesują mnie wyłącznie "cegiełki" ze zwykłą klawiaturą numeryczną. Żadne telefony dotykowe (nie wiem nawet czy są w tej cenie) ani, broń Boże (!), z klapką nie wchodzą w grę. To chyba wszystko. Za każdą pomoc - thanks from the mountain. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeżeli w granicach 500 PLN, to Nokia 6300 mogłaby okazać się zbawieniem. :) Ma bardzo dobry internet jak i odtwarzacz muzyczny obsługujący formaty m.in. MP3 i MP4, aparat 2 MPX i ekran nie jest dotykowy.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...caich.../

Byś się zdziwił ile chłamu za 300zł z pseudodotykowymi wyświetlaczami wychodzi. :)
No dobra, ale co do pytania. Za 500zł to są dwie (tzn wiecej, ale nie o takie możli... ahh, nie umeim tłumaczyć) możliwości, kupić telefon muzyczny, np. Nokie 5320, albo kupić używaną Nokię E51 i poszukać sobie symbianowego odtwarzacza muzyki. Nokia 5320 nie ma w przeciwieństwie do E51 Wi-Fi, ale jest ogólnie przystępniejszy. Przystępność kontra możliwości. :0
Poczytaj sobie na jakiś forach o tych dwóch telefonach i zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki system polecilibyście użytkownikowi który do tej pory miał stary telefon? (siemens c65 służył dobrze ^^)
WM, symbian a może android?
W windows podoba mi się to, że mogę Automapę zainstalować, ale pewnie na inne systemy są równie dobre mapy
Na które systemy dużo programów jest?
No i który byłby dobry dla użytkownika dopiero zaczynającego przygodę z systemem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się