Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 21:06, Prince_Miki napisał:

Hmm... Jeżeli w granicach 500 PLN, to Nokia 6300 mogłaby okazać się zbawieniem. :) Ma
bardzo dobry internet jak i odtwarzacz muzyczny obsługujący formaty m.in. MP3 i MP4,
aparat 2 MPX i ekran nie jest dotykowy.
Pozdrawiam :)


Fajny telefon, ale skłaniałbym się bardziej ku modelowi 6303 classic. Zlokalizowałem taki w najbliższym otoczeniu (u mojej siostry) i miałem okazję przetestować. Podoba mi się absolutny brak przycinek nawet przy szybkim przerzucaniu ekranów menu. Wierzę też w niezawodność serii classic - mój obecny-lecz-prawie-były telefon 3300 classic wykazywał sie taką spadając dwa razy z pierwszego piętra, topiąc się w basenie i w kubku z gorącą herbatą. Co prawda teraz nie działają wibracje i, momentami, podświetlenie ekranu ale nie dziwię mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wybrałbym model 5320 ze względu na muzyczną serię i tym samym najprawdopodobniej porządną jakość dźwięku. Z E51, mimo WI-FI, zrezygnuję ze względu na wolne działanie systemu (tak, jest zdecydowanie zbyt wolno jak na komórkę:). Dzieki bardzo (i Prince_Mikiemu również - zapomniałem w poprzednim poście)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:49, EjVi napisał:

A jaki system polecilibyście użytkownikowi który do tej pory miał stary telefon? (siemens
c65 służył dobrze ^^)
WM, symbian a może android?
W windows podoba mi się to, że mogę Automapę zainstalować, ale pewnie na inne systemy
są równie dobre mapy
Na które systemy dużo programów jest?
No i który byłby dobry dla użytkownika dopiero zaczynającego przygodę z systemem xd


Z symbianem użeram się już dwa lata(najpierw na N95 8GB teraz na N5800) i jestem generalnie zadowolony.Oczywiscie czasami lubi się zwiesić(szczególnie jak dużo napaćkamy w systemie) ale taki to już urok WSZYSTKICH OS na fonach. Jezeli zależy Ci na wszechstronności systemu to powinieneś wybrać WM, jezeli na stabilności to zdecydowanie Android. Symbian plasuje się po środku.
BTW: Na symbianie mam zainstalowane mapy Garmina i sprwuje się wyśmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przemyślałem sobie tą sprawę i ten Iphone by mi pasował tylko cena. Dlatego pytanko, jak to z awaryjnością i gwarancją ? Na co zwracać podczas zakupu uwagę itd. ? Mile widziane wszelkie zachęty i uwagi na temat Iphone, chętnie poznam jego minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 18:49, Citkowsky napisał:

Dużo rozmawiam i dużo piszę i trzyma ok 5dni.

Pytam bo zastanawiam się nad Viewty albo SE c901. Szkoda że do obu zestawów tak mało dają.. Nawet kabla usb się nie uświadczy. Do c901 przynajmniej dodają słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 09:09, Bartkula napisał:

> Dużo rozmawiam i dużo piszę i trzyma ok 5dni.
Pytam bo zastanawiam się nad Viewty albo SE c901. Szkoda że do obu zestawów tak mało
dają.. Nawet kabla usb się nie uświadczy. Do c901 przynajmniej dodają słuchawki



Też się zastanawiałem nad C901. Zrezygnowałem po tym jak znajomy z roku dał mi się nim pobawić.
Jakoś mam wstręt do SE. Poza tym nie bardzo lubię ,,standardowe" telefony czyli bez klapki, nie slidery czy też nie dotykowce.

A kabel do KU990i kupiłem na allegro za 4zł, słuchawki widziałem są za ok. 10zł. Jak widać koszta są minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 09:16, Citkowsky napisał:

Też się zastanawiałem nad C901. Zrezygnowałem po tym jak znajomy z roku dał mi się nim
pobawić.
Jakoś mam wstręt do SE. Poza tym nie bardzo lubię ,,standardowe" telefony czyli bez klapki,
nie slidery czy też nie dotykowce.

A kabel do KU990i kupiłem na allegro za 4zł, słuchawki widziałem są za ok. 10zł. Jak
widać koszta są minimalne.

Ja właśnie na odwrót :) najmilej wspominam k800i i ogólnie lubię standardowe budowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie E51 miało wsadzony najszybszy procesor jaki wsadzono do telefonu komórkowego. A ogólnie telefon jest bardzo szybki, prawie w ogóle się nie czeka na wczytywanie. Nie to co w N-kach gdzie trzeba czekać czasem po kilka sekund. Co jak co, ale powiedzieć, ze E51 jest wolny to grzech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję sprawdzić to u kolegi i przy zwykłym używaniu działał, owszem, nieżle ale przy próbie odstania się do skrzynki odbiorczej kombosem składającym się z pięciu kolejnych kliknięc zacinał się a czasami gubił. Może to akurat wina tego konretnego modelu kumpla, ale i tak pozostanę przy 5320.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 23:32, Albii napisał:

Tak przemyślałem sobie tą sprawę i ten Iphone by mi pasował tylko cena. Dlatego pytanko,
jak to z awaryjnością i gwarancją ? Na co zwracać podczas zakupu uwagę itd. ? Mile widziane
wszelkie zachęty i uwagi na temat Iphone, chętnie poznam jego minusy.

Co do awaryjności i gwarancji to ci nie powiem, bo nie jestem jego użytkownikiem. A wady i zalety już tyle razy zostały omawiane, że prościej będzie jak wpiszesz zapytanie w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kartami pamięci? Tzn. czy znacznie wpływają na szybkość działania telefonu? Kumple mi coś o tym opowiadali, ale to wiadomo, jak to jest z tymi "ekspertami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką maksymalną kartę tzn. pojemność karty obsługuje telefon, jeżeli dasz kartę o pojemności "na styk" z tą jaką obsługuje telefon to może to spowolnić jego działanie, a przynajmniej tak ostatnio ktoś pisał. ;) Nie umeim dobrze tłumaczyć. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=474&pid=9964 O! To, to. :) Tutaj dobrze wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mozecie mi powiedziec o noki 6210 navigator?? Czy telefon sie zacina? Jak chodzi slider?? jaka jest wasza ogólna opinia na jego temat?? Mam zamiar go kupić więc z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja mama przedłuża abonament i ma do wyboru m.in. Nokię 5630 Xpress Music, LG GT500, SE Yari. Który z nich jest warty uwagi? Jak spisuje się ta Nokia, bo zainteresowała mnie tym, że mam Symbiana i Wi-fi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na Nokie, ze względu na te Wi-Fi no i symbiana of cuz... w dodatku to Xpress, tak więc muzyka nie powinna być kulawa. Dodatkowy plus- nie jest to dotykowiec, ani slajder (kwestia gustu). Se Yari - no fajnie, że ma te 16 mln, ale brak wifi i symbiana może boleć, a aparat 5 Mpix nie zachwyca. LG... to LG, nie brałby go pod uwagę gdybym miał dobrą Nokie i niezłego SE do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt trochę się tnie, ale ogólnie z telefonu jestem bardzo zadowolony - ładnie odtwarza, robi dobre zdjęcia (jeżeli na tym Ci zależy). Z SE nie miałem nigdy do czynienia więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się