Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 17:58, AphroditeDnB napisał:

Słyszeliście możne o nawigacji offline:TrekBuddy.Umiecie to zaintalować żeby wszystko
działała tak jak trzeba na SE c702 ?



Aby móc skorzystać z TrekBuddy wystarczy dokupić zewnętrzny odbiornik GPS na Bluetooth (cena takiego urządzenia to mniej niż 150 zł). Niektóre komórki posiadają wbudowany GPS, który TB również obsłuży.

Twój C702 raczej nie ma wbudowanego modułu GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 20:38, RamiroPL napisał:

Szukaj nokii z symbianem, która ma wifi. Np. E51.

ale one nie czytają aplikacji z flashem (?)

myślałem o jakimś HTC, może Touch HD? tylko nie wiem właśnie czy obsługuje technologię flasha

sprecyzuję się - dobrze by było, żeby to był telefon dotykowy, z win mobile, z wifi z obsługą flasha

najtańszy jaki istnieje :)
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy ci na win mobile to polecam którąś z nokii z symbianem s60v5 (nokia 5530 xpress music czy nokia 5800) lub coś starszego z androidem (htc g1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 20:50, RamiroPL napisał:

Jeżeli nie zależy ci na win mobile to polecam ...

a gdy zależy? :) to co byś polecił?

Dnia 11.04.2010 o 20:50, RamiroPL napisał:

...lub coś starszego z androidem (htc g1)

android odpada ;/ ciągłe połączenie z netem mnie nie kręci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci polecić Samsung Omnia Lite, nowy telefon z win mobile 6.5, ma wi-fi, gps i obsługę flash
Sam za miesiąc go kupuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omnia lite, polecona wyzej przez kogos to dobry telefon z win mobile. Polecam zastanowic sie nad jakims fonem z symbianem, bo wypadaja na rynku smartfonow w stosunku cena/jakosc bardzo dobrze. Czemu uwazasz, ze przy androidzie jest konieczne stale laczenie z netem? Bullshit. Poza tym android jest o wiele stabilniejszy i szybszy od win mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby móc skorzystać z TrekBuddy wystarczy dokupić zewnętrzny odbiornik GPS na Bluetooth

Dnia 11.04.2010 o 20:30, Citkowsky napisał:

(cena takiego urządzenia to mniej niż 150 zł). Niektóre komórki posiadają wbudowany GPS,
który TB również obsłuży.

Twój C702 raczej nie ma wbudowanego modułu GPS.


Mój ma wbudowanego fabrycznie GPS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj więcej osób niż w temacie o iphone się wypowiada, więc tutaj spytam. Wiecie może, czy pamięć na iphone szybko się zapełnia ? Na moim SE jak na razie 0,5gb mam zapchane i ta karta 2gb mi wystarcza, ale nie wiem jak z potrzebami i aplikacjami na Iphone. Oszczędzać i brać 8gb 3gs, czy wydawać więcej kasy i brać 16 gb 3gs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 00:02, Albii napisał:

/.../


Emm... To zależy chyba od ciebie, nie? Jeśli masz sporą kolekcję muzyki, jak ja (tzn. u mnie to bardziej problem z tym, że wszystko mam w dość dobrej jakości co trochę waży) albo oglądasz mobilnie filmy/seriale i musisz je mieć cały czas na dysku to bierz 16/32. Ale jak Ci wystarcza iPhone jako zwykły telefon, muzyki nie słuchasz dużo, podobnie z filmami, to do samych podstaw 8gb będzie aż z nadmiarem.
Sam powinieneś ocenić ile pamięci ci się przyda, bo nie ma jakiegoś wzoru na "szybkość zapełniania się dysku", uwierz ;-)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam telefon Samsung S 5620 - Monte ( dotykowy ekran ) mam dwa pytania - w instrukcji obs€gi brak na ten temat informacji :
1. jak wyłącza się dźwięk ktury słychać w momencie dotykania ikon na ekranie
2. jak uaktywnia się klawiaturę gdy naprzykład w trakcie korzystania z poczty głosowej są opcje na wciskanie klaawiszy np. 5 aby wykasować wiadomość - nadmieniam że na ekranie w trakcie rozmowy nie ma klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o to jak z tymi aplikacjami na Ihpne, czy dużo ważą itd. ;)
A jak się ogląda filmy na iphone ? Wygodnie, czy może jednak nie ma sie co męczyć na nim ? No i jeszcze jak jest z połączeniem PC-Iphone. Kabelek USB i działczy, czy potrzeba jakiś programów etc. ? Chodzi mi o same przerzucanie plików w obie strony oraz o przeglądnie samej zawartości pamięci. W moim SE uwielbiam to, że w sec. wyciągam memorkę i wsadzam do czytnika kart w PC i mogę sobie przerzucać przeglądać etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 22:00, RamiroPL napisał:

Czemu uwazasz, ze przy androidzie jest konieczne stale laczenie z netem?

no czytałem tak... że jest połączenie z gmailem ciągle i tak dalej i tak dalej, a że bez połączenie z internetem telefon traci większość swoich cennych funkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 00:02, Albii napisał:

Tutaj więcej osób niż w temacie o iphone się wypowiada, więc tutaj spytam. Wiecie może,
czy pamięć na iphone szybko się zapełnia ? Na moim SE jak na razie 0,5gb mam zapchane
i ta karta 2gb mi wystarcza, ale nie wiem jak z potrzebami i aplikacjami na Iphone. Oszczędzać
i brać 8gb 3gs, czy wydawać więcej kasy i brać 16 gb 3gs.


Jeśli kupujesz iPhona 3GS, masz do wyboru tylko 16 i 32gb. Powiem Ci z własnego doświadczenia, że nawet 8gb starcza na niemal wszystko, a co dopiero 16, bądź 32. Jeżeli masz zamiar ściągać wysoko budżetowe gry na iPhona, to licz się z zapełnieniem całkiem sporej ilości pamięci. Sporą wadą tego telefonu jest brak slotu na karty mirco sd.
//edit

Do synchronizacji danych iPhona z PC potrzeba programu iTunes, co jest raczej upierdliwe ; / Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się