Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2010 o 16:49, Hommicide napisał:

Jeśli kupujesz iPhona 3GS, masz do wyboru tylko 16 i 32gb.

Krążą plotki o tym, że ma wyjść wersja 8gb i nawet Era ma w swojej ofercie Iphone 8gb, więc może będzie i 8gb. ;]

Wie ktoś może, czy iphone''y z Abonamentu Ery mają simlocka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:10, Albii napisał:

Wie ktoś może, czy iphone''y z Abonamentu Ery mają simlocka ?

Podobno nie mają. Podobno w ogóle telefony z ery nie mają locka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:18, Markush napisał:

Podobno nie mają. Podobno w ogóle telefony z ery nie mają locka.

Yyyy... potraktuję Twoją wypowiedź dość dwuznacznie. Mam masę starych telefonów z ery i każdy ma simlocka, nawet na moim SE musiałem go zdejmować jak przeszedłem do play, więc możliwe, ze użyłeś ironii, no ale może te nowsze telefony simlocka nie mają i mówisz poważnie. Jakby rzeczywiście nie miał to byłbym bardzo zadowolony. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:18, Markush napisał:

> Wie ktoś może, czy iphone''y z Abonamentu Ery mają simlocka ?
Podobno nie mają. Podobno w ogóle telefony z ery nie mają locka.


Podobno :) Z tego co wiem to Ipki w erze mają locka jak i w orange, bo sam mam to wiem :).
Ale za dodatkową opłatą można go zdjąć u operatora.
Wyjątkiem jest to, jak u operatora kupujesz za pełną cenę, to nie mają wtedy locka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:23, Deathblade napisał:

Ale za dodatkową opłatą można go zdjąć u operatora.

O jakiej kwocie jest mowa ? Mógłbyś się podzielić ze mną tą informacją ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:28, Albii napisał:

> Ale za dodatkową opłatą można go zdjąć u operatora.
O jakiej kwocie jest mowa ? Mógłbyś się podzielić ze mną tą informacją ? ;)



Nie chce cię wprowadzać w błąd, ale rok temu to chyba ta kwota oscylowała w granicach 500zł (?). Ale teraz przeczytałem na innym forum że dostał informacje z BoKu, że mogą zdjąć za 70zł, ale jak się później okazało, zmienili szybko na cenę 500zł(Orange). Więc nie wiadomo komu wierzyć, ale pewnie w erze, tez coś koło tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh. Każdy telefon może tracić dużo funkcji, jeżeli jest stricte internetowy. Telefony z androidem wcale nie wymagają stałego połączenia z netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 18:00, RamiroPL napisał:

Telefony z androidem wcale nie wymagają stałego połączenia z netem.

to co traci takowy telefon gdy nie jest podłączony do sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie możesz korzystać z przeglądarki, youtube''a, gadu-gadu, wszystko co wymaga połączenia z netem. Ale przecież dalej zachowuje on swoją funkcjonalność. Na androida powstają tysiące ciekawych aplikacji, z czego mnóstwo dobrych i darmowych i nie wymagających połączenia z netem (tylko do zassania, ale jak masz wifi w domu to bez problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Znalazłem ostatnio telefon, Samsung SGH-J700 w dobrym stanie, lecz jak go włączam to wyświetlacz włącza się na biało (jednak świeci). Słyszałem że problem tkwi w tym, że trzeba nawinąć taśmę na wyświetlacz, tu zapytanie, ile to kosztuje w serwisie ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pomocy w doborze telefonu. Tak do 700 stówek. Droższe nie, bo nie mam miłych wspomnień związanych z telefonami. Ma to być telefon muzyczny przede wszystkim, ale też z dobrym aparatem w miarę. Obecnie mam Nokie N73 i jakoś średnio jestem zadowolony ( wiesza się). Zastanawiam się na Nokią 5800 Xpress Music, ale nie wiem czy znajdę do 700 - 800 złotych nową ? Jaki telefon polecili byście mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 17:29, Markush napisał:

No to mam złe informacje. Sorry za wprowadzanie w błąd. Myślałem, że mam wiarygodne źródła.



Masz dobre informacje. Telefony z ery od okołu 6 miesięcy fabrycznie nie posiadają simlocka. Było głośno o tym bo protestowały komisy GSM trudniące się zdejmowaniem owych blokad.

Zresztą przedłużałem 3 umowy w grudniu/styczniu i żaden simlocka nie posiada.


To pewne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super. W takim razie będę mógł sobie pozwolić na Iphone i będę mógł z niego normalnie dzwonić ze swojej "głównej" karty. ;) Dzięki za rozwianie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 21:17, Albii napisał:

No to super. W takim razie będę mógł sobie pozwolić na Iphone i będę mógł z niego normalnie
dzwonić ze swojej "głównej" karty. ;) Dzięki za rozwianie wątpliwości.



>>>.........

Zawsze dla pewności w salonie można się zapytać czy ten iphone ma czy nie ma simlocka aczkolwiek jestem pewien, że nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 20:54, Citkowsky napisał:

> No to mam złe informacje. Sorry za wprowadzanie w błąd. Myślałem, że mam wiarygodne
źródła.


Masz dobre informacje. Telefony z ery od okołu 6 miesięcy fabrycznie nie posiadają simlocka.
Było głośno o tym bo protestowały komisy GSM trudniące się zdejmowaniem owych blokad.

Zresztą przedłużałem 3 umowy w grudniu/styczniu i żaden simlocka nie posiada.


To pewne info.



Nie od 6 miesięcy tylko od roku. Ja kupywałem SE C902 w Erze w kwietniu i był bez SIM''locka ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Napisałem od około 6 miesięcy bo pewny nie byłem czy to już dłużej trwało a 100% pewność miałem jeżeli chodzi o ostatnie 6 miechów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następca SE k800: Który wybrać? Do tamtego byłem bardzo przyzwyczajony.
Wymagania: Klawiatura wygodna do smsów, karta pamięci ofc, aparat robiący dobre zdjęcia. Nie musi być super jakiś odtwarzacz muzyki, który przełącza muzykę potrząsniem telefonu.
Nokia:
1100, 1208, 1600, 2600, 2610, 2630, 2760, 3100, 3100 SW, 3110, 3110 z grami, 3410, 3510i, 5200, 6020, 6021, 6030, 6086 Unifon, 6100, 6103, 6136 Unifon, 6230i, 6280, 6500 , classic, 6600, 6610, 6610i,6630, 6630 ,6680, 7250i, 7650, E50, E51, E65, N70, N73, N95
__________________________
SE:
c702, J220, K300, K310, K510, K550, K600, K700, K750, K800, K850 , P1i, P800, P910, T230, T610, T630, T68i, W200, W300, W200 Music, W580, W71, Z520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej nie mogłeś wymienić? :P Nokia 6500 Slide i kropka :). Żałuję że zamiast swojego k800 jej nie kupiłem. Ewentualnie k850.6500 Foty robi doskonałe, nawet przy słabym świetle odtwarzacz dobry, głośny, ma Symbiana więc można sporo bajerów doń dograć. Mechanizm Slide''a wytrzymały, 2 lata używany prawie i żadnych luzów, telefonik bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się