Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

>>...........

Mówisz, że cudów nie oczekujesz a piszesz o klawiaturze QWERTY. Taką klawiaturę posiadają tylko dotykowce i telefonu szersze niż wyższe czyli np. niektóre nokie z serii N czy E a także Blackberry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 20:27, Albii napisał:

No to ponowię pytanie, czy jest jakiś porządny, godny polecenia dotykowiec z Wi-Fi i
G3, który funkcjonalnością przypomina Iphone w ofercie Ery na abonament ? Bo te 900zł
za Iphone 3gs 16gb, to dla mnie bardzo dużo jak na ''telefon''. Ja też mam SE D750i gdzieś
od 4lat i jak go kupowałem to był dość nowoczesną technologią i przez ten cały czas dobrze
się spisywał, więc chciałbym coś przyszłościowego. ;) Znajdzie się coś takiego ? Nokie
raczej odpadają, bo za nimi nie przepadam.
http://apps.era.pl/productApp-web/user/jsp/products.jsp

Pomoże ktoś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu tylko i wyłącznie do smsów. Nie pogardziłbym czymś ze sprzętową klawiaturą QWERTY, a jak nie to coś małego z klapką. Może być używany z Allegro, im tańszy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 23:14, Citkowsky napisał:

>>...........

Mówisz, że cudów nie oczekujesz a piszesz o klawiaturze QWERTY. Taką klawiaturę posiadają
tylko dotykowce i telefonu szersze niż wyższe czyli np. niektóre nokie z serii N czy
E a także Blackberry.



Nie, nie o to mi chodzi. Miałem na myśli najzwyklejszą na świecię klawiaturkę, anie QWERTY, za co przepraszam. Pokiełbasiło mi się.

___________


Dzięki za link do tego Samsunga - prawdę mówiąc kolega ma takiego i sobie chwali, więc może na niego się zdecyduję...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 00:10, balduran2 napisał:

Szukam telefonu tylko i wyłącznie do smsów. Nie pogardziłbym czymś ze sprzętową klawiaturą
QWERTY, a jak nie to coś małego z klapką. Może być używany z Allegro, im tańszy tym lepiej.

Może Samsung Delphi? Prosty telefon w sam raz do pisania smsów, nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dostałem ofertę zamiany nowej Nokii X3 na używaną N95. Pytanie moje czy warto? N95 również działa na starym systemie Symbianie? Boję się że też będzie się tak mulić, a irytuje mnie to bardzo (m.in. z tego powodu sprzedają X3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 16:00, Tyler_D napisał:

Czy należy formatować baterię w Nokii 5300? A jeżeli tak to po ile godzin?


Teraz to nie trzeba już za bardzo formatować baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 20:33, kindziukxxx napisał:

Witajcie, mam problem, jaki telefon wybrać, Samsunga Avilę z GPS czy Delphi, w sumie
oba prezentują się dość podobnie, więc zastanawiam się który bardziej jest przyjazny
użytkownikowi?


Yo. Mój kolega ma Avile i jest z niej zadowolony. Ja wybrałbym właśnie ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o pomoc w zadecydowaniu co mam począć? :D
Aktualnie siedzę na Samsungu Omnii HD, zaciekawiły mnie dwa Sony Ericcsony - Satio oraz Vivaz. Związku z czym mam odnośnie ich następujące pytania: co o nich sądzicie, czy warto z Omnii się na któryś z nich przesiąść? Oraz przede wszystkim czy Sony Ericssony są dobrymi telefonami? Jako że nigdy nie miałem z nimi dłuższego kontaktu prosiłbym o wyrażenie opinii na ich temat.
Chętnie się przyjże innym propozycją do 2800zł

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 20:33, kindziukxxx napisał:

Witajcie, mam problem, jaki telefon wybrać, Samsunga Avilę z GPS czy Delphi, w sumie
oba prezentują się dość podobnie, więc zastanawiam się który bardziej jest przyjazny
użytkownikowi?


Wiem że o nim nie piszesz, ale polecam Era G2/HTC Hero (to jest to samo). Bardzo dobry telefon, o wiele lepszy od iPhone''a i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2800zł to duża kwota i wybor jest naprawde duży, napisz czego oczekujesz od telefonu to może uda nam sie cos dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 23:26, Albii napisał:

> No to ponowię pytanie, czy jest jakiś porządny, godny polecenia dotykowiec z Wi-Fi
i
> G3, który funkcjonalnością przypomina Iphone w ofercie Ery na abonament ? Bo te
900zł
> za Iphone 3gs 16gb, to dla mnie bardzo dużo jak na ''telefon''. Ja też mam SE D750i
gdzieś
> od 4lat i jak go kupowałem to był dość nowoczesną technologią i przez ten cały czas
dobrze
> się spisywał, więc chciałbym coś przyszłościowego. ;) Znajdzie się coś takiego ?
Nokie
> raczej odpadają, bo za nimi nie przepadam.
> http://apps.era.pl/productApp-web/user/jsp/products.jsp

Pomoże ktoś... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to sporo. Na pewno stać Cię na jeden z tych telefonów ;) Powracając do tematu ja nie bardzo ufam Samsungom. Już nie raz słyszałem, że się nieźle psują, choć niektóre egzemplarze mogą być bardzo dobre, ale bym nie ryzykował. Jeśli chodzi o SE Vivaz to troszkę kobieca propozycja, aczkolwiek też warta polecenia. Vivaz dysponuje matrycą 8 MPX. To bardzo dużo. Jeżeli jesteś zapaleńcem pięknych fotografii i multimediów to wybierz SE Satio. Telefon posiada matrycę bagatela 12,1 MPX i zdjęcia wychodzą dosłownie wzorowo.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam juz model na oku. Miałem brać dotykowca, ale nie wiem jak tam jego zywotność, takI:
http://allegro.pl/item1006720629_nowe_nokia_5530_4gb_bez_locka_24m_gw.html
Ale myśle o prostym telefoniku, np. takim:
http://allegro.pl/item1004183708_nokia_6220c_nowa_bez_simlocka_gwar_24mies.html

Jak myślicie, ktory? Opiszcie prosze wady i zalety.
Jakies zamienniki? Tylko nie slide, bo juz miałem i podziałał krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się