Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 17:29, lord0 napisał:

za ta sama cene masz HTC HD2 i Desire z multituchem a co htc to htc a nie se :P

Desire w erze nie ma, a HD2, to podobno największy szajs ze znaczkiem HTC. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 17:32, Albii napisał:

> za ta sama cene masz HTC HD2 i Desire z multituchem a co htc to htc a nie se :P

Desire w erze nie ma, a HD2, to podobno największy szajs ze znaczkiem HTC. ;]

szczerze mówiąc słyszałem same pozytywne opinie na temat HD2, ma szybki procesor, dużo ramu, duży ekran pojemnościowy z multitouchem, świetny interfejs który można łatwo dostosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 20:12, lord0 napisał:

a może HTC Hero ? w przyzowitej cenie świetny telefon, na SE aktualnie nie ma co zbytnio
patrzeć, patrząc po opiniach satio do najlepszych telefonów nie należy, a z niedotykowych
nic ciekawego ostatnio nie wyszło, co do X10 o której kolega wspomina to jest to telefon
duży i przekracza Twój budżet, a Hero ma tego samego Androida co X10

A co z HTC HD2 ? na allegro da radę załatwić takiego do 1500 zł, co o tym telefonie myślicie ?
Co do tych Androidów to sprawdziłem X10 i nie działają tam filmy w divix, czy to już tak na stałe czy trzeba zainstalować jakiś sterownik ?
Bo w sumie samo X10 z cen allegro mieści się w moim budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupićten telefon [m] Zależymi głównie na słuchaniu w nim muzyki. Mm więc parę pytań.
Jak długo trzyma w nim bateria gdy słucha się muzyki?
Jak długo trzyma bateria bez muzyki?
Czy szybko niszczy się ekran od dotyku?
Gdy macie ten telefon wyślijcie parę słów bo się zastanawiam nad kupnem.Dzięki pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:02, Exelius napisał:

> a może HTC Hero ? w przyzowitej cenie świetny telefon, na SE aktualnie nie ma co
zbytnio
> patrzeć, patrząc po opiniach satio do najlepszych telefonów nie należy, a z niedotykowych

> nic ciekawego ostatnio nie wyszło, co do X10 o której kolega wspomina to jest to
telefon
> duży i przekracza Twój budżet, a Hero ma tego samego Androida co X10
A co z HTC HD2 ? na allegro da radę załatwić takiego do 1500 zł, co o tym telefonie myślicie
?

jak poszukasz to znajdziesz w tej cenie bez problemów

Dnia 09.06.2010 o 18:02, Exelius napisał:

Co do tych Androidów to sprawdziłem X10 i nie działają tam filmy w divix, czy to już
tak na stałe czy trzeba zainstalować jakiś sterownik ?
Bo w sumie samo X10 z cen allegro mieści się w moim budżecie.

a o tym ze divixy nie działają nie wiedziałem nawet, czyli jednak mogę się cieszyć że mam wm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:02, Exelius napisał:

A co z HTC HD2 ? na allegro da radę załatwić takiego do 1500 zł, co o tym telefonie myślicie


Daj sobie spokój z HD2. O niebo lepszy będzie Samsung Omnia II. I co z tego, że nie ma dwudotyku (bo chyba ciężko powiedzieć w przypadku HD2 o multidotyku)? Odpowiednia nakładka pozwala powiększać i pomniejszać obraz za pomocą jednego palca i działa to naprawdę sprawnie. Od dwóch tygodni mam Omnię II i nie wmogę wyjść z podziwu, że Szajsung zrobił takie cacko. Jednak pierwsza rzecz jaką trzeba zrobić po zakupie, to wymiana softu na taki bez brandu operatora. Wówczas system śmiga aż miło. A najlepiej wrzucić jakiś custom ROM. Wtedy już całkowita wiktoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mialem HTC Touch 2 w mokrych spodniach bo sie chmura urwała i przestał działać wyswietlacz.
posuszyłem pół godziny i działa go tak z 75%, suszyłem jeszcze, ale te czesci sie nie uruchamiają.
Fon na gwaracnji, jest sens oddawać ? Jak nie to jak zadziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam nowego telefonu :)

Musi miec wi-fi, aparat lepszy (najlepiej 5mpix) i być wytrzymały oraz oczywiście żeby to cenowo jak najlepeij wyszło.
Miałem n82 byłem bardzo zadowolony :) Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 23:58, matbanan napisał:

(najlepiej 5mpix)

Sony tobie tez zrobiło papkę z mózgu i też myślisz, ze ilość pikseli jest ważna? Mother and dother.

Tylko jeszcze tak: Ten telefon ma być sliderem, normalnym, pseudodotykowym? Czy bez różnicy?
Czy ma mieć jakieś oprogramowanie, czy telefon ma służyć jedynie do dzwonienia i esemesowania i soft jest Ci bez różnicy, bo nie będziesz się w tym babrał?
No i cena, do ilu złociszy, bo dla jednych dobrze wyjdzie z ceną jak będą mieli telefon za 3000zł, a dla drugich jak za 50zł.

A tak to bardzo dobre zdjęcia robi SE C905, ale za taka cenę nie wiem czy się opłaca, sam zdecydujesz. Szczególnie, ze to slider, który po roku użytkowania (jak nie dbasz) może sie rozpaść na dwie części. No i za SE nigdy bym nie dał tyle forsy. Ale ja mam uraz do firm, które robią wszystko od lodówek po telefony. A no i telefon ma wi-fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam sprawę :). Pod koniec roku mam zamiar zmienić telefon i myślę nad nowym iPhonem 4 lub jakimś htc hd 2 lub legend. Co doradzićie i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 mpix było w nawiasie żeby pokazać że mi chodzi o naprawdę lepszy aparat wiem że na jakoś zdjęć składa się wiele czynników jak rozdzielczość itp maiłem n82 i byłem zadowolony. Bez różnicy mi czy to slider czy normalny. Telefon ma służy głównie do surfowania po necie dlatego wi-fi to jest najważniejszy warunek no i do zdjęć bo nie mam aparatu zawsze telefonem wszystkie zdjęcia robię i tylko tyle potrzebuje :) O telefon staram się dbać ale mam na tyle aktywny tryb życia że nie ma szans żeby go gdzieś nie poobijać dlatego coś trwałego bym chciał, a c905 ma kolega i średnio jest zadowolony, telefon mu wariuję zacina się i mimo iz on naprawdę o niego dba to obudowa się sypię :)
Tymczasowo mam Samsunga Soul byłby fajny gdyby nie brak wi-fi. Cenowo to to 700zl które no trzeba wydać na c905 to taka górna granica a nawet już jej przekroczenie :)

Jeżeli nie ma jakiegoś interesującego w tej cenie z wi-fi i takim aparatem, to wytrzymam z troszkę gorszym aparatem, ale musi być wi-fi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyła mi się umowa i będę ja przedłużał co wiąże się z wymianą telefonu :) I teraz mam do Was pytanie na co teraz warto zwracać uwagę przy wyborze? Co jest przydatne a co całkowicie zbędne. Ewentualnie propozycje jakiś telefonów, ja nie mam jeszcze kompletnego pojęcia czy chcę dotyk czy rozsuwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro internet to na pewno Wi-fi. Zawsze za pomocą dotykowca o dużym ekranie lepiej przegląda sięstrony internetowe. Co do muzyki to większość telefonów prezentuje podobny poziom. Dla mnie przydatną rzeczą jest wejście "słuchawkowe" ileś tam mm, dzieki któremu maz dużą swobodę przy podłączaniu słuchawek. To tyle ode mnie jak na razie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się dotykowymi telefonami i szukałbym dla siebie jakiegoś dotykowca najlepiej z Wi-Fi, a także dobrym odtwarzaczem i w miare dobrym aparatem najchętniej przytuliłbym jakąś Nokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy już wie co ja tu napiszę?
Co z tego i tak wklepie te sześć liter. I kwiczcie i wyzywajcie od fanboyów.
iPhone
, a poza tym:
HTC Hero A.K.A. Era G2
Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się