Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Co mi możecie powiedzieć(dobrego i złego) o telefonie LG KM900 Arena? Czy dobrze się go używa, czy jest praktyczny, czy robi zdjęcia w miarę dobrej jakości, czy nie psuje się po upadku z wysokości jednego metra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za jakimś telefonem dotykowym, ale: przede wszystkim powinna być możliwość operowania na nim rysikiem, poza tym powinien mieć jakąś sensowną, łatwodostępną bazę aplikacji (Android na przykład) i w miarę nadawać się do gierek. Coś polecicie? Cenowo tak raczej poniżej tysiąca bym wolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Pytanko, muszę jakaś rezygnacje czy coś składać przed końcem umowy?
Mam SIM w Plusie, Na kartę, zostały 2 doładowania.
Wystarczy tylko doładować te 2 razy i wyje.. Wywalić kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 20:54, Ambroo napisał:

Noka 6530


Łeee, mały ekran i średni odpowiadają mi Nokie. Jak to jest w Polsce z iPhone''m, z czego nie można korzystać? I zdaje się, że obsługuje on rysik, racja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPhone jest nastawiony na sterowanie palcem, chociaż widziałem jakieś rysiki do niego. Nawet jako parówka był kiedyś jakiś Oo.

TurboSIM- co o tym wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iphone jest użyteczny jeśli jest dużo Wifi Bez tego jest to zwykłt telefon ze świetnym ekranem i bardzo intuicyjnym oprogramowaniem.
A rysiki do ekranu są, takie specjalne, można też zrobić je samemu co wyjdzie taniej. Można też posługiwać się parówką i wszystkim co przypomina kształtem i konsystencją palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 15:03, Markush napisał:

Iphone jest użyteczny jeśli jest dużo Wifi Bez tego jest to zwykłt telefon ze
świetnym ekranem i bardzo intuicyjnym oprogramowaniem.
A rysiki do ekranu są, takie specjalne, można też zrobić je samemu co wyjdzie taniej.
Można też posługiwać się parówką i wszystkim co przypomina kształtem i konsystencją palec.


Ciekawa sprawa:). A jak jest z dostępem do wszelakich aplikacji na Iphone, czy jest ich sporo za darmo (jak np. na Androidaach)?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 18:15, zerohunter napisał:

AppStore jest chyba większy niż Android Market;]


Chyba... Dobre sobie... :P Polecam małą lekturkę http://myapple.pl/blogs/endrju_sdr/27-android-market-cichy-tropiciel-appstore.html - napisaną, bądź co bądź, przez użytkownika Androida, nie iOS :)
Jedyny plus Androida to to, że nie trzeba łamać systemu, żeby mieć dostęp do nieautoryzowanego software, jak w wypadku iPhona tylko po jailbreaku, ale tak to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor artykułu nie uwzględnił, że iPhone''y i ogólnie wszystko z logo Apple jest modne i niezależnie od ceny takiego urządzenia kupi go cały świat. Dlatego AppStore się szybciej rozwinął ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 20:09, Mohair napisał:

Jedyny plus Androida to to, że nie trzeba łamać systemu, żeby mieć dostęp do nieautoryzowanego
software, jak w wypadku iPhona tylko po jailbreaku, ale tak to... :)


No to i tak potwierdza moje słowa:p

Ale słyszałem o łamaniu htc, nie pamiętam o co dokładnie chodziło, ale na pewno nie o proste aplikacje...

Btw, teraz jest okazja na allegro, iphone 4 za jedyne 6 kawałków;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat cena iPhone 4 teraz w Polsce, póki nie jest on oficjalny (jeszcze) to jakaś pomyłka, ale skoro są ludzie tak głupi, żeby zapłacić sześć tysięcy złotówek za telefon - i to jeszcze dość nieudany imo, przynajmniej ja iP 4 bym nie kupił, może ze względu na ekran - to już ich sprawa...
Propo, Ramiro - a co to ma do tego, który e-market jest bardziej rozwinięty? ;-)
Swoją drogą ja nadal czekam na okazję poważniejszej zabawy Androidem, bo póki co miałem ten OS tylko raz w ręku i ciężko mi go ocenić, a szkoda ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dwóch telefonów (do plusa i orange) które dobrze sprawdzą się przy pisaniu SMS''ów (wygodna, miękka klawiatura jak np. w K750i) bądź jeden ale obsługujący dwie karty jednocześnie ale tutaj już (za taką cenne) chciałbym postarać się o klawiaturę w stylu tych w BlackBery i WiFI (jeśli to jest możliwe). Priorytetem przy jednym będzie bateria, która musi wytrzymać 6 dni (mój tydzień pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się