Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Co sądzicie o Samsungu Wave? Jest warty swojej ceny czy może nie ma sensu dawać za niego 1000 złotych? Podoba mi się, ale może ktoś z was wie o mankamentach, wadach tego modelu, proszę o pomoc.
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 09:56, bite_ferrofluid napisał:

Co sądzicie o Samsungu Wave? Jest warty swojej ceny czy może nie ma sensu dawać za niego
1000 złotych? Podoba mi się, ale może ktoś z was wie o mankamentach, wadach tego modelu,
proszę o pomoc.
Z góry dziękuję

Świetny stosunek cena/jakość. Więc jak najbardziej warto - kosztuje, jak na swoje możliwości niewiele.
Aluminiowa obudowa, świetny wyświetlacz Super Amoled, procek 1 GHz, najwydajniejszy układ graficzny ze wszystkich telefonów, przyzwoity aparat, nagrywanie w HD, odtwarzanie filmów bez konwersji... długo by tu wymieniać.

Wadą jest nowy system, który choć działa nieźle wymaga jeszcze dopracowania (czasem problemy z zarządzaniem pamięci, średnia przeglądarka internetowa), no i mała póki co liczba dostępnych aplikacji.

Sam zamierzam kupić, bo cena według mnie jest śmiesznie niska jak na telefon z takimi możliwościami. Choć sam wolę poczekać i przekonać się, czy nowy system od Samsunga się przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 11:43, Mars napisał:

Aluminiowa obudowa

Miło.

Dnia 25.07.2010 o 11:43, Mars napisał:

świetny wyświetlacz Super Amoled

Ale ekranik dotykowy jest dotykowy tak jak w iPhone''ach, czy tak "dotykowy" jak w większości "dotykowych" telefonów?

A i jaki to to ma system? Znowu jakiś crap Samsung wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 14:33, RamiroPL napisał:

Ma tego samego crapa co w Samsungu Wave.

No to trochę ... źle. A jakiś telefon z Androidem możecie mi polecić? Cena do 900 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten system trochę mnie odrzucił od tego Smarta. Hero jest całkiem fajny. Napotkałem jeszcze Wildfire i też wygląda całkiem nieźle. No pod koniec wakacji będę musiał się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 14:22, Markush napisał:

A i jaki to to ma system? Znowu jakiś crap Samsung wymyślił?

System od Samsunga. Podchodziłem do niego z nastawieniem na nędzną imitacje systemu, w praktyce jest dosyć fajny. Przede wszystkim szybki i wygodny, do tego dosyć rozbudowany. Niestety, aplikacji na razie mało, ale Samsung zorganizował jakoś konkurs dla developerów, więc może coś pójdzie do przodu. Choć chyba i tak wolałbym Androida.

Co do ekranu dotykowego - w teorii lepszy niż w iPhonach, w praktyce nie zauważyłem większej różnicy. Więc działa świetnie.

Na Telepolis ostatnio pojawił się test, jakbyś chciał więcej info: http://telepolis.pl/artykuly.php?id=345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś telefon w tych wszystkich mixach który wybija się pozytywnie zarówno cenowo jak i jakościowo ponad resztę? Na razie oko zawiesiłem na Samsung Monte, model dość nowy i ciekawie się prezentujący. Ale nie wiem jak jest ze wsparciem softu (np. widgetów). A może zapowiedziano już jakieś nowe modele i warto poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu w ofercie Plusa (Mix) - figurowała Nokia 5800, jednak cena nie była specjalnie zachęcająca (w porównaniu z realną wartością telefonu). Pomimo różnorakich komentarzy na temat marki LG - ciekawie zapowiada się model Swift z Androidem na pokładzie. Póki co zbiera pozytywne recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, na razie pozytywne, z jednym bólem, wifi mi nie działa, a to wiadomo, telefon traci na funkcjonalności.
Android śmiga, nie zamula go bardzo, jedynie przy tych zaawansowanych aplikacjach, wifi mi nie działa bo chyba nie umiem ustawić, a telefon nic nie wykrywa.

Jak ktoś chce mogę bardziej opisać.

@AphroditeDnB marka telefonu nie ma dużego znaczenia przy doborze słuchawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony ericsson, ale wydaje mi się, że taka słuchawka bluetooth powinna być uniwersalna do każdej marki telefonu, w końcu jest na bluetooth. Myślałem nad Jabra BT4010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonfiguruj to WiFi i zaktualizuj system, bo pewnie nic nie robiłeś przy nim.

Szkoda tylko, że to pseudo dotykowiec jest. Dali rysik do tego chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się